סימניות

אגדות של קונג פו

שמות חלופיים: אגדות של קונג פו

אגדות של משחק המקוון קונג פו & ndash; משחק חינם פנטסטי הלקוח, תוכנן ברוח רומנטיקה סינית גדולה. זה עולם שבו המעמד שלך נקבע על ידי יכולתו & nbsp; אמנויות לחימה העתיקות. כבוד לתושבי העולם תלוי ביכולת להפגין את כישוריהם. כי כולם רוצה לשפר את כישורי הלחימה שלהם, אגדות המשחק של קונג פו מציעה הכשרה בבתי ספר שונה, אשר מלמדת את היסודות של אמנויות לחימה. חוץ מזה, אתה לא נדרש להירשם ולהישאר עד סוף רק אחד משמונת בתי הספר. ניתן להשתמש בשירותיו של כל בתי הספר באותו הזמן. העיקר שיש לך הצליח להשתלט על טכניקות האינטראקציה ולמד איך להשתמש בם במצבים הדורשים. כמה מהר אתה לומד אגרופים, בלוקים ותרגילי סחה הוא תלוי רק במידה של האינטליגנציה והכשרון שלך. לכל אחד יש מי שמגיע לכאן מצמא הצפופה ללב תהילת סיכוי להצלחה! לאחר מכן, אתה מצפה לדברים גדולים!

להוריד בצורה חלקה אגדות של קונג פו, לוודא מראש על פי המחשב כך בדרישות המערכת המינימליות: מערכת ההפעלה Windows XP / Windows Vista / Windows 7; מעבד Pentium4 2. 4GHz או שווה ערך; GeForce6600 128MB כרטיס מסך או שווה ערך; 1 GB זיכרון RAM; שטח פנוי בdiske10 הקשה GB; חיבור לאינטרנט הוא לא פחות מ 1 Mb / s. לפני שאתה מוריד את הלקוח, אתה צריך אגדות של רישום קונג פו. & Nbsp; צור חשבון הוא לא קשה. עליך למלא כמה שדות: שם משתמש, סיסמא, הזן מחדש את הסיסמה. כמו כן, בדוק במשחק דורש את הסכם אישור לכללים של הפרויקט. אבל בכיכר המתאימה למנוי לעלון, מסומן כברירת מחדל. מאחר שההנחה היא שאף אחד לא אכפת לי להיות תמיד ובכל הודעה.

כדי שתוכל לשחק אגדות המשחק של קונג פו אתה מתחיל עם אימון בבית ספר. אבל אז אתה יכול להוסיף ידע ובבתי ספר אחרים, תוך לקיחה בחשבון את העובדה כי אזורים אוטומטיות גם נבחרו. יש בתי ספר כאלה כחיים-המשמר, קבצנים, Wudang, מדענים, טאן, המאושר, Emei, שאולין. בתורו, כל אחד מהם מורכב משלושה סגנונות. & Nbsp; בסך הכל, אתה יכול לאמן יותר מ -10,000 מכשירים. רק אתה יכול לעכל את כל זה!

בנוסף לעובדה שהדמות תהיה לשפר את כישורי הלחימה שלהם לבחור ומקצוע. בגיליון זה עדיין דמוקרטי. ארבעה סוגי מקצוע פער כזה:

- מקצוע כרייה (איכר, דייג, כורה, ואחרים. )

- מלאכות (נפח, חייט, לבשל וכן הלאה. )

- וlaquo; תרבותי וraquo; (מוסיקאי, הקליגרף, ואחרים. )

- וlaquo; עירוני וraquo; (מגדת עתידות, קבצן).

אם בחרת בעבר מקצוע מסיבה כלשהי זה לא היה כמו, זה אפשרי לשינוי ללא בעיות.

ראוי להזכיר כי באגדות של דמויות מקוונות קונג פו הם ניחן ביכולת להשתמש באנרגיה של צ'י, לתקוף את האויב במרחק של (מאבק ללא מגע), השימוש בנשק, והיכולת להגן על עצמם בלי הנוכחות שלך (בינה מלאכותית). לגבי הנשק זמין, ניתן לומר כי הטווח של ארסנל מרשים. למה יש רק! ושישי, וחרבות, וnauchaki, וחרבות, ושרשרות, ועוד. בנוסף, ניתן לשדרג את כלי נשק קיימים. מכל זה נובע כי האפשרות של הדמויות הן כמעט בלתי מוגבלת! צרף מאמצים לפילוס ובקרוב לקצור את הפירות העבודה שלך!

לשחק אגדות של קונג פו אתה נהנה פיתוח של מערכות שונות הגדול. אחרי הכל, PvP, והמערכת כלכלית וחברתית בפירוט מחושבת ומאוזן. בתוספת מגוון עצום של משימות עוזר להבין את המכניקה של המשחק, תוך כדי להרוויח דברים יקרי ערך. קרבות במשחק הם בין 1-1 קבוצות קטנות והמוני. כל מה שיש לך ללכת! אבל לא לשום דבר שאתה השחזת הכישורים שלהם בבתי ספר מיוחדים! חיים חברתיים מעניקים למשתמשים את השמחה של תקשורת עם כל אחד, הזדמנות אחרת כדי להחליף מתנות ואפילו חתונות שמחות אם אתה בר מזל להיפגש עם מחציתו. כלכלה כרוכה עסקות וקשרי מסחר. משחק מטבע נמחץ כסף או כסף מוצק. אבל אתה יכול לקנות זהב אמיתי. השימוש בו מציג יתרונות מסוימים.

התחל אגדות של קונג פו לשחק עכשיו! למה לשים את חוויה מרגשת כזה לשימוש מאוחר יותר? עלילות גמישות ופיתוח מגוון יספק גם התובעניות ביותר. קח את המרב מהחיים! ליהנות מהמשחק!

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more