סימניות

Irod

שמות חלופיים: Irod

& nbsp;

Irod מקוון & ndash; משחק אסטרטגיה חברתית מבוסס דפדפן, שבו משלב בהצלחה רגעים היסטוריים ואלמנטים פנטסטיים. הפעולה מתרחשת ביבשת של אלוהים, שבו הכוחות של להתעמת טוב ורע אחד לשני. המשימה העיקרית שלך & ndash; להילחם נגד הצבא הכהה, בראשותו של הורדוס. כדי לנקות את כדור הארץ של רוע, אתה יכול לקחת את העזרה של הגיבורים האגדיים של זמנים שונים. מעבר מ- עידן אחד למשנהו דרך גייטס בת מאות שנים, תוכל למצוא ולמשוך צבא של אנשים גדולים שיודעים כל דבר על המלחמה. & nbsp; וזה מגביר את מרווחי הכוח והשפעה שלך! & nbsp; לשחק Irod & ndash; זה אומר לעסוק בפיתוח העיר, לנסוע בזמן, לקחת חלק בקרבות אפיים הגדולים, למצוא בעלי ברית אמינות ולעשות מעשים טובים למען העתיד המזהיר של המין האנושי. להשתמש בנשק וקסם, שואף להשיג את המטרה העיקרית. רק הרצון העיקש להצליח ולהיות אישיות בולטת!

כדי לחוות את ההרפתקאות מרגשות, להירשם בIrod המשחק. על ידי יצירת חשבון, עליך למלא טופס עם שדות כגון:

- התחבר;

- הסיסמה;

- לחזור על הסיסמה;

- דואר אלקטרוני,

- קוד האבטחה.

בעקבות הכניסה של המידע הנחוץ, לבדוק כדי לוודא שקבלת התנאים ואומץ ללחוץ וlaquo; שלח & raquo;. אל תדאגו, כי התצורה של המחשב שלך אינה מתאימה למשחק. דרישות מערכת מינימאליות אכן. אם יש לך חיבור לאינטרנט ודפדפן מודרני, תוכל ליהנות מאחד מהבידור הווירטואלי המעניין ביותר.

Irod להירשם הפוך הדייר החוקי שלך של העולם יוצא דופן, ועכשיו אתה צריך להתחיל את תפקידיו. ראשית, דואג לפיתוחה של העיר. קודם כל אתה צריך לשפר את העירייה לרמת ה -10. זה ייתן לכם ההזדמנות להצטרף לאחד משלוש המדינות. כמו כן, ומבנים אחרים כגון בנקים, חנויות, אסמים, אוצר, דיור, לזייף זקוקים לטיפול שלך. הם יכולים להשתפר כדי לשפר את הפוטנציאל של המשחק, אשר נוסד במקור. שנית, אתה צריך לעבור את השער של ימי למצוא גיבורים ולאלץ אותם להילחם בשורות הצבא שלך. תוכל לפגוש דמויות מפורסמות כגון כמו סקיפיו, מרדוניוס, ליאוניד, חניבעל, המלך ארתור, ספרטקוס, מרלין, דוקטור, פומפיוס הגדול, אטילה, ג'ינגיס חאן. סביר להניח, לא שמעת על מעלליהם ולא צריך להסביר מה יתרונות יכולים להביא חיילים מנוסים אלה. שלישית, בהחלט צריכים חלקיקי אבן razdobyvat סנט Eloy. בעזרתם אתה יכול לקרוא לעזרה והתווים לעיל. לאסוף חלוקי נחל Eloy יכול להיות במקומות ובתקופות שונים. נסה לא לפספס שום דבר, בגלל זה וההצלחה! ולבסוף, רביעי & ndash; ביצועים של משימות קרביות, בקרבות לערים ואזורים. ללא רחמים אתה חייב להרוס יצורים האפלים וששואפים לעצבן אנשים. יבשת Otvoyuyte מהורדוס הרשע. פיתוח, שתגיע לנקודה שבה אתה צריך להתמודד עם זה בAbisalle. הקלד & nbsp; במהלך ניסיון משחק יעזרו לנצח אויב שנוא.

כדי שתוכל לשחק Irod משחק המקוון עליך לבחור אחד הגזעים הקיימים. לזה סופו של דבר שייך. תושבים שמוכנים לעמוד מול הרוע של מוות מחולקים לגזעים הבאים:

- ברית שבט (אמיץ, דיסקרטי, אינטליגנטי מאוד, אינו חורג מהמטרות שלהם, והוא יכול לעשות שימוש בנשק כבד ולבקש את עזרתו של מגיה שחורה);

& nbsp; - האימפריה האצילים (מגיני המולדת, שהם מפורסמים כנובל אוהבי צדק);

- שכירי חרב ארצות (שבטי נוודים שמאמינים שהם יכולים לשחרר את האנושות מהמתקפה, והם מוכנים להילחם גם בים וביבשה).

במשחק מקוון Irod ממליץ ניטור להישגים ויוקרה צבאיים. זהו היבטים חשובים למדי שיקבעו את המיקום שלך בעולם המשחק. כמו כן, אתה צריך לחסוך כסף. ישנם שני סוגים של מטבע. זהב הוא נפוץ יותר מיהלומים, אשר זמינים באמצעות תכונות נוספות של המשחק. אתה צריך לחדש את המלאי של משאב חשוב כמו מזון. בלי זה כל צורה או לשמור על צבא. אגב, בכל קשורים לחיילים, יותר המספר הוא תחת פיקודך & ndash; טוב יותר. צבא ענק חזק & ndash; הבסיס של כוח הלחימה. אז, קדימה, כי הכל נמצא בידיים שלך!

משחק Irod יהיה נוח יותר, כחלק מהברית. אם אתה מרגיש שהכח להיות עיקרי, ליצור הברית שלך. אחרת, להצטרף קיימים. יחד עם חברים, אין בדיקות לא מפחדים מכם! להאריך את ההשפעה של ההנאה שלו!

משחק Irod הוא מחכה לך ומוכן לתת רושם טוב! הצטרף עכשיו & ndash; ואתה לעולם לא תצטער על זה! מבלה את שעתי פנאי מעניינות ועשירות! בואו כל התוכניות שלך מיושמות!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more