סימניות

GoodGame אופנה

שמות חלופיים: GoodGame אופנה

GoodGame אופנה באינטרנט & ndash; משחק בחינם חברתי מרובה פלאש בנות מתעניייינות באופנה. עוד הפתעה נעימה מהאולפן GoodGame , אשר מפורסם סימולטור החיים שלה. אם אתה אוהב מגמות אופנה וליהנות מכל יפה, אם אתה מחשיב את עצמך אישה אמיתית שלא ללבוש נורא ומוכן לתת בחביבות עצה למשחק אחר GoodGame האופנה היא בטוחה לטעם שלך. אחרי הכל, זה המקום שבו אתה הופך למגמות עצמם להכתיב את הכללים בעולם בלתי צפוי זה. ראשון שאתה הבעלים של חנות קטנה, אבל לאורך זמן, אין כל סיכוי שהיא תהפוך לתאגיד אופנה ענקי. רק הודות למאמציך לקדם את העסק שלך ולמשוך הרבה לקוחות, אשר יגרמו לך עשירות מופלג. כמובן, ביתו שלו האופנה & ndash; חלומו של כל בחורה. אבל להיות סבלני, צריך לעשות הרבה עבודה לפני שניתן יהיה ליהנות מההישגים.

יש צורך בכל מה שכדי לגשת למשחק & ndash; זה GoodGame אופנה לבדוק. להעביר את זה הוא פשוט מאוד. מלאו כמה שדות (שם שחקן, סיסמא, כתובת דואר אלקטרוני), אתה הופך למשתמשים במלוא מובן המילה. שים לב כי הרישום במשחק GoodGame האופנה דורשת ההסכמה של הכללים ולאשר את זה תצטרך ידי הצבת תיבת הסימון המתאימה. למשחק עבר ללא תקלות, לוודא שהמחשב שלך Adobe פלאש נגן . על שאר מערכת דרישות אל תדאגו, כי הם בהחלט לא גבוהים. היוצרים עשו כל מה שאפשר, כדי שתוכל ליהנות מהמשחק באופן חופשי.

עכשיו, כשאתה מתחיל לשחק את המשחק באינטרנט GoodGame אופנה , אתה יכול לפרוס את פעילותם האלימה ויותר כדי לשפר את טעונה חנות בתחילה לא מרשימה. קורס ההכשרה יהיה להבין את המהות של דברים ולהבין את המרכיבים הבסיסיים של המשחק. טיפים חכמים יעזרו לי לא ללכת לאיבוד בהתחלה ולהאמין בעצמם. בדרך להיות הרבה. בהתחלה, כל מה שיש לך & ndash; זוג התבניות, תופרת אחד ואחד דמה. ממוקם כל זה בחדר קטן. אבל אחרי שעשה את כל דרוש, אתה יכול להיות גאה ליצור עולם מותג. שחק ב[ 1] GoodGame אופנה & ndash; זה אומר בדי גרב וליצור בגדים, לגייס עובדים מיומנים ולהוביל אותם לעשות כל שניתן כדי למשוך לקוחות, ליצור פנים של החנות משלך, ולעדכן אותו באופן קבוע להציג. פריטי עיצוב פנים אתה יכול לקנות עבור הכסף. למותר לציין כי יותר מבקרים תוכלו להמשיך עם שקיות קניות טעונות, יהיו גדול יותר הסיכויים שלך. למד כיצד להניע אופנה, לגרום להם הצעה שאי אפשר לסרב & ndash; והחוכמה היא לעשות. העסק שלך יגדל, ולהגדיל את המכירות.

רק יחשוב כמה נחמד להיות מגמות. מרגיש שאתה שווה מיליון, אתה יודע איזה סוג של תחושה כאשר מאחורי לגדול כנפיים. ואתה יכול לחוות את כל זה, רק מתחיל GoodGame אופנה לשחק! משחק אופנה & ndash; זה הרבה רגשות נעימים ובאמת בלתי מוגבל. האם אתה רוצה להיות על שאנל המפורסם בעולם והדיור? לא אתה לא חלילה! הדבר העיקרי שיש סדר עדיפויות והבוטיק שלך יבקר לא רק אנשים רגילים אלא גם את הכוכבים.

אל תפספס את העונג לשוחח עם שחקנים אחרים. בקר בחנויות של מתחרים, כדי לראות איך כולם להתיישב. ואולי באחד מהביקורים אלה, יהיה לך את הרעיון הגדול הבא. גם בקרב המשתמשים יש הרבה אנשים שהפכו לחברים ותמיכה לא תמנע אף אחד עדיין.

משחק Goodgame האופנה מחכה לך! פעילות זו גם להאיר את הפנאי שלך! אנחנו יכולים רק לאחל לך מצב רוח טובה והרבה חיוכים!

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more