סימניות

Goodgame פארמר

שמות חלופיים: Goodgame פארמר

Goodgame פארמר באינטרנט & ndash; משחק דפדפן בחינם מרובה עם גרפיקת קריקטורה מצחיקה. זה בהחלט חיובי שלום, שבו אתה יכול לחוות הרבה רגשות חיוביים. אם אתה מתאמץ המולה עירונית ולא לנשום, זה הזמן לצלול לתוך מציאות וירטואלית, שיועבר למרחבים של אדמה חקלאית, שבו הזרימה החלקה של חיים כדי להרגיע כל, אם כי בלתי אפשרי עצבים מרוסק. על ידי ניהול החווה שלו ולהרחיב את הגבולות של רכוש, אתה מרגיש מלא של תושב הפנטסטי של הכפר. מתחיל לשחק ב[ 1] Goodgame פארמר , אתה בעצמך תחליט מתי וכמה לעבודה, וכשרק לשכב על הדשא בין השדות ולהשתזף. אבל גם בשעות של עבודה קשה, אתה לא מרגיש שום עייפות! לאחר תהליך זה הולך להיות מאוד מרגש!

לשחק את המשחק באינטרנט Goodgame פארמר יכול להיות כל אחד ולא בהכרח צריך לעשות את המחשב עם ביצועים גבוהים. דרישות מערכת ממוצעת להפוך את הפרויקט במחיר סביר. דפדפן רגיל בתוספת חיבור אינטרנט & ndash; זה כל מה שנדרש כדי לצלול לתוך אגדה. הצטרפות במשחק Goodgame פארמר יגרום לך משתמש לגיטימי ולהשתתף במשחק יכול להיות בכל עת נוחה. חוץ מזה עובר Goodgame פארמר הרישום הוא פשוט מאוד. הזן את כתובת דואר האלקטרוני שלך, ליצור סיסמא ולבדוק, קבלה של הכללים. עכשיו העולם הכי מגניב חקלאים להופיע בפניכם במלוא הדרו!

אז, מה יהיו הבעלים של החווה? ואתה תהיה חריש שדותיהם, ולטוע עצים וצמחים לגדול שונים שימושיים וגידול בעלי חיים, וכמובן, כדי לקצור את הפירות של העבודה שלהם. שאל איזה סוג של התרבות הוא בטווח? כן, מאוד! לדוגמא, בננות, שזיפים, לימונים, דובדבנים, תפוזים, תפוחים, זיתים וכן הלאה. ד. כמו כן, דואג להרחבת החווה ומודרניזציה של כל התהליכים, שיפור התנאים של חיות המחמד. המשחק פארמר בעיקר חברתי, נקודה חשובה היא מערכת היחסים עם השכנים. אחרי הכל, אתה יכול לכלול אותם כאויבים ולהפוך למצוא חברים אמיתיים. ללמוד לשתף פעולה, והצלחה מובטחת. ראוי להזכיר כי מי שלוקח Goodgame פארמר לשחק הזדמנות להתחרות בהישגים של אנשים ממדינות רבות. גיימרים מעוניינים משחק ברחבי העולם!

אל תדאג שאתה מושך קשה על הרבה דברים בבת אחת, ואתה לא יודע איך להתמודד עם זה. למרות שהמשחק Goodgame פארמר ודרישות של טיפול בהיבטים רבים כל כך, אבל זה מאוד נאמן למצטרפים חדשים ונותן זמן כדי להתמחות. ראשון שיש לך תכנית אימונים פשוטה, שדרכו אתה וללמוד את הפעולות הבסיסיות. כאשר הכל הולך כמו שעון: נבטי שתילה, קציר, נסחרים בשוק, לאסוף את רווח לגיטימי. מסחר במשחק יש מקום מיוחד. זה בתהליך של מכירה ורכישה שתבצע מכירות של המוצרים שלהם, ולקבל את כל מה שאתה צריך להמשך פיתוח. אגב, זה היה בשוק ואתה יהיה סיכוי טוב יותר לאינטראקציה עם שחקנים אחרים. אז אל תפספסו את ההזדמנות כדי להתאים אישית לטובתם לעצמך! שוק & ndash; זה גם מקום שבו אתה יכול לקבל עבודה לבצע. והם אחראים לתגמול טוב. אתה יכול להרוויח קצת כסף ולעזור לחקלאים אחרים. לעבודה שלך & nbsp; כמה שחקנים מוכנים לשלם farmadolarry. עם זאת, אל תנסה להיות עצוב שכל הזמן יצטרך רואץ '. כשאתה מגיע לרמה מסוימת של התפתחות, ויהיה עשיר מספיק כדי לשלם עבור עבודתם של אחרים, יהיו עצמם להשתמש בשירותים של שכירי חרב.

בנוסף לשוק במשחק יש חנות. הוא מציע כל מיני סוגים של צמחים, בעלי חיים, דשנים, בניינים שניתן להעביר לחווה, ואפילו מבחר עצום של קישוטים. מספר דברים שיצטרכו ביחס ישר לרמה. כלומר, ככל שאתה משחק, מרגיש בטוח יותר בעולם הזה מצחיק.

לבסוף יש לומר שהמשחק Goodgame פארמר יש מספר הפונקציות שימושיות. לדוגמא, שיחה, מתנות חוות גלריה לאמנות לחברים, בעיות מפרקים ויומן אישי אחר. תראה בעצמך במוצר באינטרנט זה מעולה. אכזבה אינה מאיימת! ליהנות, ולתת לך בכל המזל!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more