סימניות

2 GetAmped

שמות חלופיים: 2 GetAmped

משחק GetAmped 2 - משחק ארקייד משחק התפקידים מרובה משתתפים חינם עם גרפיקה תלת ממדית מהחברה היפנית CyberStep, Inc הפרויקט יזכיר למשתמש לשחק 90s הישן והטוב. אתה מחכה לקרבות מרגשים ומשימה מרגשת. אתה מועבר לעתיד, כלומר ב2120. בשנה זו מתאפיינת בכך שאנשים היו מסוגלים ללכת אל מעבר לגלקסיה וליצור קשר עם יצורים תבוניים חיים על כוכב לכת אחרת. ראשית, אתה צריך לעבור קורס הכשרה, אשר יסייע לשלוט ביסודות של משחק. אני חייב לומר שכדי להבין את המשחק לא יהיה קשה, כי הממשק הוא פשוט ואינטואיטיבי. אבל אנחנו לא צריכים להזניח את שלב אימונים, כ[ _1_] GetAmped 2 באינטרנט הגלום במגוון של ניואנסים, מבינים שלעתים קרובות לבד לא יכול לעשות. תוכל לייצב את יד כדי להרוס מספר עצום של אויבים, כדי לבצע משימות מורכבות, לקחת חלק בכל מיני קרבות, ולבסוף הפך להיות כל כך בטוח ביכולות שלהם, כי אתה לא מפחד להילחם בבוס הקשוח, מפחיד כבר אחד מסוגו. בין הארדקור אתה יכול להגן על האמת בdvoboe המילולי עם חברים עיקש של הסדר. כגון הפסקה לא תנוח רק בין צירים, אבל גם תיתן הזדמנות לזרוח האינטליגנציה שלך.

אתה יכול לשחק GetAmped2 בחינם, בתנאי שהמחשב עומד ברשימה של פרמטרים רלוונטיים הבאה

נכנס לשחק אפשרי באמצעות פייסבוק, להירשם באתר הרשמי. עליך להזין את הנתונים הבאים: שם משתמש, כתובת דואר אלקטרוני, סיסמא, ואת שמו בפורום. כמובן שעדיף להתחיל בקטן ולא מאוכזב לראות איך המשחק הסתיים, כמעט לפני שזה התחיל, כשאתה בקלילות מייד לקח את המשטר המורכב. אז, אתה מוכן להרפתקה מדהימה, ואתה באופן טבעי מעוניינים שעימו להילחם. בדרכך יפגוש וסייבורגים וזומבים, ועוד כל מיני מפלצות, והרבה רוחות רעות אחרות. ולזכור כי צריכת כל אספסוף, לך להתכונן לשיאו - קרב נורא עם הבוס.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more