סימניות

אשפה מוסך

שמות חלופיים: אשפה מוסך

מוסך זבל המשחק הוא משחק מקוון מבוסס דפדפן המאפשר לך לקחת על עצם את משימת הבעלים מרוקן. אז, אתה מחליט לפתוח המזבלה שלך. אבל, כמובן, במוסך זבל מוסך זה באינטרנט , כמו בחיים אמיתיים, יש לך להתחיל בקטן, וכבר מההתחלה. אתה לפרק את המכוניות שתימסרנה לסחר המזבלה שלך עם חלקי חילוף לרכב ובעקביות להרחיב את החפצים שלך. גלה את העולם המרתק של מוסך זבל משחק באינטרנט .

לפני משחק זבל מוסך, שתוודא כי המחשב שלך עומד בדרישות המערכת המינימליות כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB.

הירשם זבל המוסך במשחק לא תיקח הרבה הזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1.                   בעמוד הראשי, תבחר וlaquo; הרשמה וraquo ;;

2.                   הזן את השם של הדמות;

3.                   הזן סיסמא מאובטחת;

4.                   הזן את כתובת הדואר אלקטרוני תקפה;

5.                   בחר & laquo; הרשמה & raquo; ורישום זבל מוסך הושלם.

מוסך זבל המשחק גורם לך להרגיש כמו הבעלים של מזבלה פרטית. שם, במגוון עצום של חלקים, שחקנים יכולים ליצור מזבלה שלהם, אבל אחד מהמוסך זבל יעדים האטרקטיבי ביותר באינטרנט הוא הרחבה של המזבלה והגדרות. שחקנים יכולים לבנות מגוון של מבנים ואובייקטים, שהופך אותם ייחודיים במזבלה. שחקנים יכולים גם להזמין את החברים שלך כדי לבדוק אותם המזבלה מוסך באינטרנט וטיפים חליפין על התרחבות.

בתחילת המסע שלך, יהיה לך חצר קטנה ואת היכולת לפרק את המכוניות הזולה ביותר. בהתאם לכישורי הניהול שלך תוכל לשחק מוסך זבל משחק ולהרכיב בהצלחה את עסק ו, בסופו של הדבר, תוכל למשוך יותר לקוחות. יותר לקוחות אומר שאתה יכול למשוך יותר לקוחות ולהרוויח יותר כסף עקב הפירוק של סוגים אחרים של כלי רכב, כגון סירות ומסוקים במוסך זבל משחק.

גרוטאות ממכוניות, מסוקים וציוד אחרים יכולות להפוך למזומנים לאחר מכירת ללקוחות השונים שלהם. זבל משחק מוסך מציע מגוון רחב של תכונות מעניינות, מלבד המודרניזציה וההתרחבות של המזבלה שלך, יש לך הרבה אפשרויות אחרות: לטפס מרמה לרמה, ואילו כלי רכב שמגיעים למזבלה שלך, יהפכו יותר ויותר אקזוטי. חלקים שאתה לא רק מאפשר לך להגדיל את הסחר שלך, אלא גם יאפשר לך ליצור מכוניות משלך במוסך הזבל באינטרנט . להרכיב המכונית שלך ממגוון רחב של חלקי חילוף & nbsp; ולהשתמש בו לתחרויות.

כמובן, מוסך זבל משחק הוא לגמרי סובב סביב המזבלה שלך. כאן אתה יהיה & nbsp; אשפה לשחק מוסך ולהתעסק עם המכונית שלך, ובכך להגדיל את הקריירה שלך כמכונאי מקצועי.

אולי אפילו תוכל לבנות המכונית שלו מתוך שבבים, אתה יכול לחסוך במוסך זבל משחק. אתה יכול לצייד את המכונית שלך עם מגוון עצום של פריטים, מה שהופך אותו לאחד רוכב המהיר ביותר במוסך זבל משחק באינטרנט . ואז אתה יכול לקחת את המכונית מדהימה שלך ולרכב, כמו גם להתחרות עם שחקנים אחרים בייחודי PvP , שבו מוסך זבל משחק מכונית הטוב ביותר זוכה.

מוסך זבל המשחק הוא MMO אסטרטגיה ייחודית שלוקחת את הז'אנר כמעט לא נגע במרחב המקוון. הזן את מוסך זבל משחק העולם ייחודי זה באינטרנט ופועל מזבלה שלו, ליצור רכב & nbsp ייחודי; ולהתחרות עם שחקנים אחרים מכל רחבי העולם.

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more