סימניות

EverQuest II

שמות חלופיים: EverQuest II

& nbsp;

EverQuest II מקוון & ndash; מרובה משחק התפקידים עם קרבות בקנה מידה גדולה ועלילת אפית. שחקנים שוב יציעו עולם מדהים של Norrath שבאירועים שפותחו EverQuest הפופולרי. אבל אסונות הנוראים שינו אותו לבלי הכר. תושבים מנסים להסתגל לתנאים חדשים של חיים וכל הזמן נאלצו להילחם על קיומם. מפלצות רבות מחרידות צמאות לגרום לך פציעה בלתי הפיכה לאותו עימות בין השחקנים, אבל יש גם צורך לבצע משימות שלא עצר את ההתפתחות באתר & ndash; בקיצור, אין שלום! העבודה שלך בעולם הזה היא מעניין ומגוון. חיפוש רק אחד מהם הוא כ 8000! ומקומות מסתוריים שדורשים מחקר, מבחר עצום של עבודות יד מחכות בעלי מלאכה, בתוספת אירוע מרגש יחד עם חבריו. ובכן, אם אתה הופך חבר של האגודה, אתה צריך לזעזע את דמיונם של המלחמה בין צוותי. כל זאת ועוד הופכת את משמעות חיים לתושבי וירטואליים פיות. הצטרף ל[ 3] דואר Ver q uest 2 בחינם! בדרך זו אתה לחסל שעמום מהפנאי שלך!

לך לרשום במשחק EverQuest II. בנוסף, ודא שהמחשב בהתאם לתצורה הנדרשת. דרישות מערכת מינימליות הן כדלקמן:

- Windows 2000 / XP;

- מעבד פנטיום IV או GHz ג 1 Athlon XP;

- RAM 512 MB;

- כרטיס & nbsp; Radeon של ATI 9000 או GeForce 4 (למעט סדרת MX) & nbsp; ג 64 מגה בייט של זיכרון וידאו;

- DirectX תואם כרטיס קול;

- 7 GB של שטח פנוי בדיסק קשיח;

- האינטרנט הוא לא פחות מ 56 kbit / s.

הרישום מאוד EverQuest 2 & ndash; תהליך פשוט. על ידי יצירת חשבון, & nbsp; אתה חייב למלא את השדות הבאים: שם שחקן (שם תחנה), סיסמא, לאשר את הסיסמה, כתובת דואר אלקטרוני, מדינה, תאריך לידה. ואז לבדוק את התיבה כדי לאשר שבקבלת את הסכם משתמשים. מנוי לחדשות & ndash מעניינים; אוטומטי. זה כל מה ש, עכשיו אתה יכול לשחק בצורה בטוחה EverQuest 2, בגלל שאתה חבר רשמי.

קודם כל, אתה יוצר את הדמות שלך. משחק EverQuest 2 מציע לכם מגוון של 24 גזעים ומעמדות 16. הדמות שלך יכולה להיות ייחודית לחלוטין, בעיקר בגלל המראה שלה אתה מגדיר באופן אישי. אתה גם צריך להחליט מה יהיה כל כך שימושי לעשות. זה מקצוע. אתה יכול לבחור בדרך של סוחרים, בעלי מלאכה, ללמוד לבד ליצור אובייקטים שונים, וכן הלאה. n. מתחילים פשוט יתרגלו וללהבין את נקודות מפתח. יש מערכת רמז נחמדה. בנוסף, הממשק הוא די קל, אפילו קומקום בזה כל ברור, לא כי אמון משתמש!

משחק EverQuest II, שבו אין צורך להיות חברותיים ואחרים שחקנים. אחרי הכל, הם יכולים להחליף פריטים יקרי ערך כדי למצוא ביניהם אנשים בעלי דעות דומות, לשתף מקרה ארכובה שונה. אבל זה לא חובה! אף אחד לא נשאב לתוך החברה שלהם אם אתה לא רוצה. במשחק יש מקום וחברה אחת. אז, לחשוב על זה כעצה פשוטה. בנוסף להיותו שימושי לגייס את התמיכה, לא לשכוח תלבושת הגונה. הבחירה של כלי נשק, שריון ושיקויים שונים משמחת. אבל זה לא הכל. כדי שתוכל לשחק EverQuest II אתה צריך להשתלט על טכניקות הלחימה, ללמוד לחשי קסם. תמצוץ את הדמות שלך, לגרום לו בלתי מנוצח!

העברה דרך הרמות, אתה מגלה היבטים חדשים של משחק. לאורך זמן, משחק המקוון EverQuest 2 מספק הזדמנות לרכוש וmounts, ולבנות את הבית שלך. קדימה לחלום היקר! אל תפחדו מהמכשולים שיעמדו בדרך! אתה לא יהיה מסוגל להתמודד עם שונה יש גובלינים, אורקים, דרקונים ופסלים מתעוררים לחיים?

אם החלטת לעשות מנוי, לא להשאיר אותו בארון. אחרי ששחקתי במשחק EverQuest II הנאה צרופה! תאמינו לי, זה לא צריך להתחרט! מזל טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more