סימניות

עיר של אדים

שמות חלופיים: Parograd

משחק העיר & nbsp; של & nbsp; Steam הוא משחק דפדפן בחינם שבו תוכל לחקור את העולם, טכנולוגיות ההרס . COS את המשחק יהיה לך את הבחירה של ארבע כיתות: רובאי, מכשפה, והפקח מתקשר. & Nbsp; אתה משחק את המשחק העיר & nbsp; של & nbsp; Steam & nbsp; ותוכל להשתתף בנוחות שלך באחד מתשעת הגזעים! האסטרטגיה תספק לך את ההזדמנות כדי לעבור מספר רב של משימות, להילחם עם מפלצות נוראות, והעיר תיתן לך הרבה נסיעות והרפתקה של!

לפני המשחק העיר & nbsp; של & nbsp; Steam , ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות מערכת כזו כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; הצטרפות במשחק & nbsp; עיר & nbsp; של & nbsp; Steam & nbsp; לא ייקח הרבה הזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; יצירה חשבון וraquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן את שם המשתמש;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן סיסמא מאובטחת, ולחזור עליו;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נא להזין את דואר אלקטרוני חוקית;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לכתוב את תאריך לידה שלך;

6. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר & laquo; שלח וraquo; ו[ 2] העיר & nbsp; של & nbsp; Steam הרישום נגמר.

COS משחק & ndash; זה אסטרטגיה מבוססת דפדפן MMORPG. אתה תתחיל את דרכך ברחבי העיר נקסוס , שבו המרכזים של צינוק ומשימות. עיר & nbsp; של & nbsp; nbsp Steam &; באינטרנט & nbsp; אירועים מתקיימים בעולם המסתורי עם היסטוריה מורכבת ועשירה. העולם נמצא בסכנה גדולה. אתה יכול לבחור את הדמות שלך מ 10 גזעים (אורקים, בני האדם, גמדים, שלוש מהם הראשונות subraces גמדים) וארבע כיתות, עיר כל כך & nbsp; של & nbsp; Steam לשחק לעולם לא יהיה משועמם! שיעורים מתוכננים על ארכיטיפים מוכרים, יש גם את האפוטרופוס, קוסמים, תגרה מומחה, חיצי יסודות קוסמים ולכומר נע.

אשפים & ndash; יש דמויות אלה הזעם של האלמנטים, שהם מסוגלים לכוון את האויב ב[ 2] Parograd משחק. מגוון של קרח, אש וברקים לאפשר להם להשתמש במגוון רחב של אפשרויות טקטיות.

חצים & ndash; יש גיבורים אלה מטרה מסוימת, מיומנותם - דיוק, יש להם גם יכולות שונות של תמיכת אש ב[ 2] עיר & nbsp; של & nbsp; nbsp Steam &; באינטרנט .

שומרים & ndash; היורשים של אלפי שנים של אומנויות לחימה, פקחי הגנת השורה הראשונה במשחק העיר & nbsp; של & nbsp; Steam .

מתקשרים & ndash; הגיבורים שעוברים מנגנון להביא בעלות בריתה כדי להילחם הרמוניה, להעניש את זוהר המסנוור ראוי ולהחזיר את האמון שלהם ב[ 2] עיר & nbsp; של & nbsp; nbsp Steam &; [2 ] באינטרנט .

Hedlendery & ndash; אנשים פרגמטיים זו, העוסקים בתעשיית הארץ.

Avena & ndash; האנשים האלה מגיעים מAvenos הרפובליקה האחראי, משכיל, שמעדיף חברה פטריארכלית ב[ 2] COS משחק.

Osteny & ndash; זה אנשים דתיים, תרבותם נקרע יותר ויותר בין הכנסייה והמלך.

Stoigmari & ndash; אלה הם אנשים שידועים באומנויות הלחימה שלהם, עבודה, COS משחק.

draugr & ndash; הגיבורים שבקנאות לשמור על העושר וההשפעה של בתי האצולה שלהם, הם לא אוהבים לצאת מאחוזותיהם הישנות.

ריבן & ndash; אצילים זה שלחפש את המזל ותהילה בשדה הקרב, והחברה הגבוהה והממשלה נהגו לפאר בתיהם העתיקים ב[ 2] העיר Steam באינטרנט .

Goblins & ndash; יצורים ירוקים עור, המהירים ביותר, הערמומיים ביותר והקטנים ביותר במשחק העיר Steam .

הובס & ndash; אנשים ממושמעים זה עם מסורות הוקמו בצבא.

Orcs & ndash; הוא הדמויות החזקות ביותר COS משחק.

עיר & nbsp; של & nbsp; Steam מקוון & nbsp; הוא תיאור מעניין ומפורט של העולם בסגנון של steampunk. הגרפיקה, לעומת זאת, היא קצת גסה בהתאם לסטנדרטים מודרניים. בנוסף, הגדרת המשחק העיר & nbsp; של & nbsp; Steam & nbsp; הוא מוגבל למדי, שכן אתה יכול רק לבחור את צבע השיער ואופציות לתסרוקות ו גם פריטים כגון משקפי שמש וכובעים לדמויות. סוג של נשק ובגדים, כך נראה, המבוסס על הבחירה של & nbsp; מעמדות וגזעים במשחק עיר & nbsp; של & nbsp; Steam , כך, בעוד, כמו התותחנים להשתמש רק מגן ו& nbsp; אקדח, אחרים רק שני אקדחים זמינים.

ברור שהמשחק & nbsp; Parograd & nbsp; הוא בפיתוח והרבה יכול & nbsp; לשנות, למשל, כדי להתאים אישית את הדמות שלך ביצירה.

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more