סימניות

ממלכה שבורה

שמות חלופיים: ממלכה שבורה

משחק שבורה הממלכה מבוססת על הדפדפן & nbsp; משחק MMORPG, & nbsp; אשר יספק שחקני העולם במצב של מלחמה, הממלכה מאוימת. R יש משחק ארבע כיתות שונות לשחקנים, אתה יכול לבחור & nbsp; ברברי, קשת, קוסם או פלדין. גם יש לך את הבחירה של מין: זכר או נקבה. משחק שבורה יש ממלכה אין הגדרות & nbsp קיבולת; הופעתו של גיבור הפוטנציאל שלך, פרט לאלה שנמצאים בחנות.

לפני המשחק שבורה הממלכה, ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת, כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; הצטרפות במשחק & nbsp; שבורה הממלכה לא לוקחת הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; הסימן עד וraquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן את שם המשתמש;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן סיסמא מאובטחת, ולחזור עליו;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נא להזין את דואר אלקטרוני חוקית;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לכתוב את תאריך לידה שלך;

6. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר & laquo; שלח וraquo; ו[ 2] שבורה רישום הממלכה נגמר.

לאחרונה R2Games שוחרר המשך חדש למשחק קריסטל סגה ממלכה שבורה שכותרת באינטרנט שבו יש הבדלים משמעותיים בגרפיקה ועלילה, אבל יש גם הרבה מן המשותף עם המקורי. הפעם אתה משחק ממלכה בורה משחק ולהצטרף לשורותיו של נסיך Roocroft האכזרי כדי לשמור על שלום ולשחזר את האזורים שנפגעו.

& nbsp; שבורה הממלכה לשחק מעניינת, כי שחקנים יכולים לבחור רק ארבעה סוגים עיקריים: פלדין, ברברית, קשת וקוסם, אלא גם שהם יכולים לגשת ריבוי של subclasses. אם שחקנים לבחור לשחק ברברי תגרה, הם ישחקו עם מעמד משנה, כגון להשתולל, לורד או ותיק.

קודם כל, המשחק שבורה הממלכה מציגה שום דבר חדש באופן כללי. הוא מציע מערכת מוכרת מאוד: שחקנים הולכים בכל רחבי העולם לבקר את המפה הקטנה השונות, להרוג מפלצות מאותו הסוג, ויש מאות או אפילו אלפי דמויות זהות. למעשה, קשה למצוא הבדל גדול בין משחק שבורה הממלכה ו[ 2] קריסטל סגה .

משחק ממלכה בורה טובה ששחקנים יכולים לקבל חיות מחמד וכנפיים בחינם. מאז BR , המשחק מספק מגוון רחב של מפות שטח וניווט באופן אוטומטי ברוב המקרים, שחקנים יצטרכו לעבור את הכרטיסים השונים לפני הגעה ליעד. מפות ממלכה שבורה באינטרנט כולם נראות ייחודיות עם נושאים שונים. אז אתה תראה את המבנים שונים בעיר, עצי אורן מכוסה שלג במדבר, ומגוון רחב של יצורים בכל תרחיש.

העלילה quests ממלכה שבורה באינטרנט חשפה בקרבות עם עשרות מפלצות מאותו הסוג שוב ושוב. כלומר, לאחר שנהרגת 15 זאבים הארקטי, תתבקש להרוג 12 מהם שוב כדי לקבל נשק ספציפי, ולאחר מכן עשרות מהם כדי לאסוף מספיק זאב שיער. זה גורם לבזבוז של ניסיון BR משחק.

משחק & nbsp; ממלכה שבורה אינה מוסיפה כל פרסים בקרב. הצינוק הזעיר, שבו יש רק כמה אספסוף ובוס, לא הרבה בבקשה גיימרים בנוסף, המתנגדים יהיו בריאות המרבית גדולה הרבה יותר ממה שאתה או חיית המחמד שלך. לפיכך, הממלכה שבורה המשחק מראה שעדיף להצטרף או ליצור קבוצה, כי שחקן אחד הוא כמעט בלתי אפשרי לרדת למחתרת.

בנוסף ל& nbsp; ונלחמים מפלצות, הממלכה שבורה המשחק עושה מציעה כמה דרכים ליהנות בזמן אמת קרבות. לדוגמא, אתה יכול לחקור את התהום הנצחית ולהצטרף למפלגה לטפס הכשרת המגדל! כך, למרות כמה חסרונות, BR המשחק הוא המשך ראוי קריסטל סגה .

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more