העולם של קרבות

שמות חלופיים: WORLD OF Battls

משחק מקוון & nbsp; העולם של קרבות & ndash; הוא & nbsp; משחק חופשי, ממכר מקוון מרובה אסטרטגיה שנותן לך קרב באמת מרהיב בזמן אמת בין 9 גזעים: אבירים, גמדים, גמדים, אמזונות, zverolyud'mi, ברברים, שדונים אפלים, אורקים ומתים. & Nbsp; עולם המשחק של קרבות אונליין הודות לגרפיקה המעולה שלה, יחידות מפורטות וקרבות מסיביים יהיה באמת לתת לך את תחושת המפקד.
על מנת לשחק עולם של קרבות אתה צריך לרשום במשחק & nbsp; העולם של קרבות ולהוריד את המשחק למחשב שלך. אנא מלא את הרישום כדי ליצור את החשבון שלך באתר.
1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן את משחק ההתחברות שלך (השם שבו תוכל ללמוד בפורומים).
2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; סיסמא חדשה הידועה רק לך.
3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; כתובת דואר האלקטרוני שלך.
4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; ללכת לבדוק שאתה לא רובוט.

כאשר הרשמה & nbsp; העולם של קרבות על לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; העולם של קרבות שאתה צריך להתקין את משחק לקוח (כלומר לכוון את המשחק עצמו) למחשב שלך:
1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; אנא לחץ על & laquo; הורד הלקוח & raquo; כדי להוריד קובץ מיוחד וlaquo; עולם של הורדה וraquo קרבות;.
2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; כאשר ההורדה של הקובץ היא מלאה, להפעיל אותו, ועולם של קרבות & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; משחק מקוון יתחיל להוריד למחשב שלך.
3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; לאחר הורדת המשחק ינחה אותך לקבל את דרישות רישוי עבור ההתקנה הסופית של העולם של קרבות.

כדי שתוכל לשחק & nbsp; העולם של קרבות, המחשב שלך חייב לעמוד בדרישות הבאות:
מעבד: אינטל פנטיום מרס 4 Ghz, AMD Athlon 3000 +
זיכרון RAM: 2048MB
VGA: NVIDIA GeForce 6600GT או ATI Radeon X1600, 128 MB
DX: DirectX 9. 0 (מרץ 2008)
מערכת הפעלה: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7
באינטרנט: 512 kbps
עכשיו אתה יכול ללכת לתיאור מפורט יותר של הגזעים, שתוכל & nbsp; לשחק את המשחק & nbsp; העולם של קרבות מקוונים. כולם מחולקים לשלוש סיעות: טובות, רע, ניטראלית.
ברוכים הבאים
אבירים. למרות מחויבותם לצד הטוב, אבירי הוורדים פלדה הם לעתים קרובות מדי להראות ההתנשאות שלהם כלפי אפילו גזעים של בעלות הברית, אחרים. עם זאת, ייתכן שהוא ראוי לו, כי נגד כמה אנשים אבירי הפרשים שלהם יכולים לעמוד.
Elves. אנחנו מתחלקים לשתי קבוצות שיכולים להיקרא גמדי עץ, ואצילים גמדים. החיים השלווים של שבטים אלה הוא די מקוטעים, אבל בקרבות נגד האויב המשותף היא סגסוגת גמישה קשתים קטלניים יער ופרשים במהירות אריסטוקרטים Elves.
הגמדים. קרב חזק ומנוסה של האומות. לא הרבה אתה מעדיף גזעים אחרים, ככל הנראה בשל העובדה שהם מסתכלים על הגמדים & nbsp; עם גבוה. עם זאת, הגמדים תמיד פתוחים למסחר בחומרי גלם. אבל העושר העיקרי הוא כלי הרכב הקרבי שלו והם לא ממהרים לשתף.
ניטרליות
Beastmen. אנשים מסתוריים, שהוא האיחוד של שבטי מינוטאורים, קנטאורים ואנשי הזאב. הוא נוצר על ידי הקוסמים העתיקים בשביל כיף ומרד המאסטרים האכזריים שלהם. מכאן חוסר האמון של גזעים אחרים. יש להם מערכת יחסים מסתוריים עם הטבע.
ברברה. & Nbsp; הם שבטים שונים עם אמונות וכיבוש שונים. חלקם עוסקים בביזה ו-torgovley האחר, אחרים & ndash; ההגנה על הגבולות. למרות ההבדלים בצבא יחד עם מבחר של חיילים די גמיש.
אמזון. לוחם, ברח מהדעות הקדומות של הגברים על מקומן של נשים בעולם הזה. הטרדה על ידי האבירים של אנשי רוח וקבוע מראש דרך נוודי חיים שלהם. במבט לאחור על זה, אתה יכול להבין אכזריותם לגברים.
רע:
Dark Elves. מרוץ גא של רוצחים. אם גזעים אחרים תמיד נמצאים תחת נסיבות קשות, להסתמך על הסיוע הידידותי והדדי, Elves האפל תמיד לסמוך על הבגידה ושפלות. הם יודעים שילד חי באווירה של תככים ובדחנות עקובה מדם, והרצח של בחור הוא לא יותר מחלק מהברירה הטבעית.
אורקים. גס ולוחמים גסים שכמעט לא הרגישו את הכאב מפצעיו. האורקים נולדים עם הרשעה מלאה שכל ירוק בעולם שייך להם, אשר באופן טבעי לא אוהב גזעים אחרים, שמוסווית כרי דשא עשב ירוק. זה חוסך טיפשות רק המולדת של אורק - שאורקים מוגבלים פשיטות על השכנים. אבל הופעתה של מנהיג חזק ואינטליגנטי יחסית יכולה לשנות הכל.
הזומבים. ברגע שהגזע החזק ביותר, שאיבד את האל שלהם במלחמה נגד הכוחות טובים. עם זאת, כדי להרוס לחלוטין את הזומבים כמעט בלתי אפשרי, משום שהאנשים של העולם הזה תמיד למות, וההמשך של המלחמות העקובות מדם של הזומבים הוא רק בהישג היד.
סה"כ כל עולם מירוץ של קרבות יש באינטרנט 16 סוגים של יחידות, כך שאתה לא מרגיש את האילוצים שנקבעו של חיילים. יתר על כן, אתה תמיד יכול לשפר את החיילים שלו משתנה הציוד שלהם, המופיע גם על המראה שלהם.
לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; העולם של קרבות כדי לרצות את כל האוהדים של טקטיקה ואסטרטגיה, כי כדי לנצח את הקרבות הקטנים כדי לאסוף צבא חזק. ערבות של נצחון היא שילוב הנכון של התקפה מהירה פרשים, הגנה מוסמכת, נתמכת על ידי יחידות חי"ר, מוקפת באויב מהאגפים והאחורי. & Nbsp;
העולם של משחק מקוון קרבות - עולם דורש שפיכות דמים וירטואליות קבועות! ברוכים הבאים לעולם של קרבות! עולם העולם של רישום קרבות מחכה לך!

 

לשחק גם