מלחמת of Empires

שמות חלופיים: מלחמת of Empires

מלחמת of Empires המקוונת & ndash; הוא משחק דפדפן ברשת בחינם שכבר צבר הרבה אוהדים. יש מלחמה של משחק אימפריות באינטרנט גרפיקה מעולה ועלילה מעניינת. & Nbsp; המשחק הזה מציע לכם לבנות אימפריה משלך, שבילה את התרבות שלהם דרך מלחמות רבות על שליטה בעולם! מלחמה של משחק מקוון Empires זמין בכל דפדפן ואינה דורשת התקנה של משחק לקוח.

להיכנס למשחק דורש רישום מלחמת אימפריות: לבחור בדף הראשי של שרת המשחק (גלדיאטור, מפרץ יו, Megion, Ankela ובקרוב ייפתחו עוד & ndash; אלאט), לאחר מכן לחיצה על & laquo; הרשמה & raquo;, בסוג החלון בדואר האלקטרוני שלך, לאחר מכן הזן את הסיסמה ולחץ על & laquo; Play & raquo;. לפני שאתה פותח דף חדש שבו אתה צריך לבחור גזע: רומא, סין, פרס ומצרים. לאחר בחירת גזע, בעמוד הבא, אתה בוחר התמונה שלו, מין שלך, שמו של הגיבור ואת השם של העיר, ומיקום על מפת העולם לעיר שלך. עיתונות וlaquo; להיכנס למשחק וraquo; רישום החברה במלחמת המשחק הזה of Empires מסתיימת.

כל גיבור יש מיומנויות יכולות מיוחדות המשמשות בלחימה. Vsego16 כישורים והם יכולים להיות מחולקים לארבע קבוצות עיקריות: הכח (שהוא מגביר את מהירות התקפה ונזק), מנהיגות (זה מגדיל את מספר החיילים), זריזות (זה משפיע על הביטחון וחיים) ונפש (זה מגדיל את הכוח ונזק). כל היכולות הללו ניתן לשאוב באמצעות רמות משחק החולף, הבגדים ושיקויים שונים.

הדברים שאתם צריכים למשחק אתה יכול לקבל עבור המשימה, לנצחון בדן ומדליות שהושג בזירה. במשחק, יש משאבים כגון עפרות ואובניים חן שבה אתה יכול לשפר את הדברים שלך.

המלחמה של משחק מקוון Empires יש שלושה מקומות משחק מרכזיים: העיר שלך, עולם המשחק והמחוזי. כל מיקום יש מאפיינים משלה & hellip;

משחק & nbsp; מלחמת of Empires עזרה razvinut או לשפר את החשיבה אסטרטגית, אשר היא שימושי בחיים אמיתיים.

מתחיל אתה משחק את משחק מלחמת of Empires Online בעיר שלך שבו אתה צריך לבצע סדרה של משימות הדרכת חובה לסייע לך במהירות תוכל להבין את כל האספקטים של המשחק. במהלך אימון, מומלץ פעל בהתאם להנחיות. בעתיד, השלים המשימות תוכל לרכוש את המשאבים הדרושים או כל בונוסים.

כל המשימות במשחק מתחלקות לבסיסי, קיום ופיתוח. בעת בחירת עבודה, אתה תהיה מודרך על ידי התוכן שלה, שכן כל משימה יש תיאור משלו, מטרה, הדרכה ביישום, וכמובן, את הפרס!

לשחק את המשחק באינטרנט מלחמת האימפריות שמודרכים לא רק על ידי אינדיקטורים כלכליים, אלא גם דת וכוח צבאי, כפי שהם משפיעים גם על התפתחות נוספת. & Nbsp;

במשחק יש חמש תקופות, שבו אתה יכול לשנות במהלך המשחק. עידן פרוע, עידן חשוך, פאודליזם, ימי הביניים והאימפריה: זה. & Nbsp;

עידן פרוע - עידן מתחיל עם המשחק הזה, בו אתה יכול לבנות הבניינים הראשונים שלך;

העידן החשוך - בתקופה זו ניתן לבנות שוק, מקדש, מקדשים, הירי, הגנה צוות, שער וגדר, וקשתים אפילו שכירה;

פאודליזם - בעידן זה אתה יכול לבנות בית עירייה, אורוות, הוגן, ולשכור רוכבים;

ימי ביניים - בעידן זה יכול לבנות גיבורי ספר, ארסנל, לשכור בליסטרה וtrebuchets (אלה הם כלי רכב קרביים);

אימפריה - בעידן זה אתה יכול לבנות מבצר, ולשכור כוחות מיוחדים.

המעבר לכל עידן חדש הוא קשה יותר מקודמתה.

לשחק מלחמת of Empires עשויה להיות באמצעות המכרז, אשר מאפשר לכם לקנות ולמכור מגוון רחב של חפצים, כישורים וכל שחקנים האחרים.

מלחמת of Empires יכול לשחק, לחימה בקרבות PvP-עם שחקנים אחרים. הנה כמה אפשרויות לקרב: התקפה (אתה יכול לעשות את התפיסה של מחנות זרים), שוד (אתה יכול לבצע גניבה של משאבים וזהב משחקנים אחרים) ויירוט (אתה יכול ללכוד את הדמויות של שחקנים אחרים על מפת העולם). בנוסף לאלה PvP-קרבות, & nbsp; אתה יכול להילחם יותר מפלצות.

במשחק יש יותר צ'אט, דואר, פורום, והגרלה. וזה לא הגבול. & Hellip; אם אתה רוצה ללמוד יותר על מלחמת המשחק של רישום Empires יפתח לפניך את הווילון כל התכונות של המשחק הזה!

 

כל המשחקים הטובים ביותר באינטרנט. גיבורי ז'אנרים תגיות