מפלצות אוניברסלית באינטרנט

שמות חלופיים: מפלצות אוניברסלית באינטרנט

& nbsp;

יוניברסל מפלצות באינטרנט & ndash; משחק מבוסס דפדפן דינמי מעוצב בסגנון של MOBA, שבו נוהג מפלצות מפחידות משחקני סרטים האהובים ליישם את הכישורים האסטרטגיים שלהם. בתפקידה כאחת הדמויות הנוראות, יש לך את ההזדמנות כדי לממש באופן מלא את התוכניות השאפתניות שלהם. נראה שאתה השראה מפלצת שרוב ערעורים לטעם שלך, ולשלוט במעשיו. יחד עם צוות יש את כל הסיכויים לעלות לכוכבות, לחוות את הכיף של נצחונות מסחררים על שחקנים אחרים, להרוג מספר בלתי מוגבל של מתרוצץ ברחובות זומבי, חיסכון נדיב ביפי צרות, בסופו של דבר עם חיוך מלכותי, לוקח אותם למילות חמות של הכרת תודה. עכשיו אתה יכול לקחת חלק בבדיקות בטא הסגורות, ובקרוב יוניברסל מפלצות באינטרנט , המשחק יקבלו שחרור רשמי. מוצר משותף מחברות ידועות Bigpoint ו יוניברסל תמונות מתגאה גרפיקה מעולה 3D, מכניקה מצוינת של תנועה, צליל באיכות גבוהה, אפקטים מיוחדים מרשימים, וכמובן, את הזמינות של כמודל חופשי - ל - לשחק .

תאריך של המשחק יוניברסל מפלצות באינטרנט יקבלו הזמנה לעולם של קרבות מרגשים בזמן אמת. מאז המשחק נועד למשוך מספר גדול של משתמשים, את דרישות המערכת לא הופכות לך מכשול מזעזע לגלגול נשמות ובlaquo; raquo האימה ו;. נוכחות חשובה של דפדפן מודרני וחיבור לאינטרנט, ואתה תהיה מסוגל יוניברסל מפלצות באינטרנט לשחק עם אף תצורת מחשב מינימאלית. שמחה ולפשט את התהליך של יצירת חשבון. יוניברסל מפלצות באינטרנט רישום & ndash; ממלא שדות כגון כניסה, סיסמא, כתובת דואר אלקטרוני, תאריך לידה. ועל ידי הפיכת מנוי לחדשות ומאשרים עמידה בכללים, אתה עושה מזה. רק זה יצטרך לחכות עד שהאות המתאימה, בלבביות מזמינה אתכם למקום משכנו פנטסטיים.

כדי שתוכל לשחק את המשחק יוניברסל מפלצות באינטרנט אתה בתפקיד של הדמויות: וולפמן, דרקולה, פרנקנשטיין, Man- יצור זאב מהלגונה השחורה ועוד רבים אחרים. סוגי אופי מוכרים? אתה מתערב! אחרי הכל, לפני שהם הבזיקו לפנינו בסיפורים של סרטי האימה הטובים ביותר. רק אז אתה יכול רק לצפות באירועים נפרשים, ועכשיו יש את הזכות לבצע התאמות משלהם, משפיע בחוזקה על התפתחות העלילה. שהות בעור של אחרים המפלצת ולהראות את הכישורים שלך & ndash; האם לא שהפעילות אטרקטיבית ביותר שיכול להיות כיף בשעתי הפנאי שלו?

אתה מושבע מאבק הישרדות, עימותים עם תחרות שונות הזומבים, עקובה מדם עם שחקנים אחרים. זה יהיה טוב יותר אם בשילוב עם חבריו. נסה למצוא את דרך להפוך את החברים והתושבים חוששים לשלב את מאמציהם. אחרת, אתה יהיה יעד אידיאלי להרס ולא תימשך זמן רב. מרגיש נתמך, לא מפחד ללכת לזירה ומנסה ללכוד את בסיס האויב. במהלך הקרב לנסות להרוס ככל שיריבים אפשריים. אחרי הכל, אם עמדת הבסיס שלהם, הקרב יהיה לסכם במספר הקורבנות משני הצדדים. ילד וlaquo; הפקודה & raquo; זה הוא כדלקמן: 5 שחקנים משני הקבוצות הולכים אחד נגד שני, נהרג הוחלף על ידי שחקנים חדשים, ואחרי כל הזמן שהוקצב נמוג. אם אתה פעיל פעל והצליח להרוס יותר מאשר לוחמי האויב הצליח לעשות את זה & ndash; אתה זוכה! ומשחק מקוון יוניברסל מפלצות שומר על העיקרון של וlaquo; מנצח של כל & raquo;. כלומר, תוכל לא רק כדי לחזור למבצר היפה של צוות, אלא גם לבצע פשיטות בשטח אויב. בנוסף, צבר ניסיון, כי הגיבור הוא השאיבה ישירות לקרב. זה נחמד ומה שאתה צריך להיות מתוגמל בכסף. אחרי הכל, בלי מטבע המשחק לא יכול לעשות. אז לכו על זה! כל בידיים שלך!

ככל שאתה משחק מפלצות , ברמה באינטרנט האוניברסלית הגבוהה שלכם. פיתוח דמות מבטיח לפתוח הזדמנויות חדשות וביכולתה לשפר בהדרגה. ככל הנראה משחק ממכר יותר ואתה לא רוצה להתנתק ממנו. מחזה מקפיא דם יפיק רושם בלתי נשכח עליך! אנו מקווים שתהפכו לאוהד נלהב של המשחק היפה, וההערות שלך תהיה רק ​​חיוביות!

 

לשחק גם