שלוש ממלכות

שמות חלופיים: 3 ממלכה

שלוש ממלכות באינטרנט & mdash; טיפוח אלחוטי מקוון מרובה משחק התפקידים הוא פרי יוזמתם של שטחי שאולפן. שלוש ממלכות משחק מקוון דומה מאוד למאוד מפורסם והאהוב על כל הגיימרים יש לי מבוסס דפדפן משחק התפקידים מועדון הקרב, אבל חוץ מדמיון, יש לנו משחקים כמה הבדלים בסיסיים וכמה חידושים שהופכים משחק נחמד.

הצטרף במשחק שלוש ממלכות לא ייקחו הרבה הזמן שלך והוא prodeduroy פשוט מאוד. אתה רק צריך להזין את השם של הדמות שלך במשחק, את הסיסמה לגישה למשחק, וכתובת דואר אלקטרוני. בכתובת זו להיות תהיה נשלחה הודעת דוא"ל כי הרישום של שלוש הממלכות הושלם. המשחק עצמו הוא דפדפן, לזה שהוא לחלוטין לא דורש vashemmu & laquo; raquo ברזל &;. כל מה שאתה צריך & mdash; כל מחשב עם חיבור לאינטרנט ודפדפן.

אירועים במשחק סובבים סביב עימות הנצחי בין שני העמים הגדולים. גולת הכותרת של המשחק היא שכאן אין גזלנים ומגינים, דמויות שליליות וחיוביות. ושני גזעים אלה נלחמים על הזכות ליישב את האזור הפנוי ללא תשלום באותו הזמן ופלשו שוב על כוחו של יריביהם. שלוש ממלכות משחק מקוון, המבוסס על האידיאולוגיה שאומצה על ידי סירובו של וlaquo; לבן בשחור-& raquo; שיתוף פעולה, כל השחקנים שווים וחלקות כפי שניתן לעשות מעשים אציליים כ, ולא כל כך.

תכונה מעניינת נוספת היא שהמשחק שלוש ממלכות באינטרנט, נוצר במקור כדפדפן, יכול להתפאר של משחק לקוח קל, וזה תמיד זמין להורדה ישירות מאתר הרשמי של המשחק. זו היא להבטיח כי במקרה של בעיות עם הדפדפן שלך, אתה תמיד יכול להיכנס למשחק.

מערכת הקרב במשחק היא להפוך מבוססת, כמו תמיד. כל מה שהוא בארסנל של הדמות שלך מההתחלה וmdash; רק כמה משיכות וכמה לחשים, אבל עם כל עלייה ברמה של ספר הקסם שלך שלך יהיו מעודכנות ויגדילו את המלאי של ידע, ואת הדמות שלך תלמד ציוד יותר ויותר צבאי. למעשה, דומה ולארון הבגדים והארסנל שלך. כדי להתחיל, כמעט תמצאו בלי שום דבר, אבל אחרי שביליתי זמן מסוים במשחק, יש לך הכמות מספקת של ציוד משחקים וארסנל מוצק. וכל מה שאתה צריך לעשות & mdash; להשמיד כמה מפלצות צמאות דם. לשחק משחק מקוון שלוש ממלכות יאהב את כולם כאוהדי מאבק ואנינים טעם של סיפורים מעניינים וסיפורים מסתוריים.

במשחק שלוש הממלכות יהיו מעניין למעריצים של משימותיו, כי המשחק היא מכרה זהב של ממש לכל מי שאוהב לבצע משימות משחק. היתרון של גיוון ושונה במורכבות של גדול מאוד, כל כך משועמם בהחלט לא צריך. למעשה, בנוסף לפעולה צבאית, אתה תמיד יכול לעשות משהו לנשמה. בקרבות עקובים מדם בין אלימים תוכל לעשות איסוף ועיבוד של משאבי zalevareniem או זיוף נשק ותחמושת. אם תבחר תכשיטי מקצוע, אתה יכול לסמוך בבטחה על pribyi מוצק. בעיקרון, יש יותר מאשר רק מקצוע כמו דיג. הולך מעבר לגבולות העיר, אתה צריך תמיד לשמור על אוזן אל האי, כי אתה בטוח תחכה מפלצות חסרות רחמים ונוראות, ומסכים כי המאבק נגד יריב רציני, באמצעות החכה או כורה & mdash מכוש; לא הרעיון הכי טוב. לשחק בשלוש ממלכותיך תהיה הרבה יותר מעניין אם אתה מצטרף בחור החברים שלך. במשחק יש מצב & mdash מאוד מעניינים; מצב ציד. אז, מקבל לאזור מסוים על המפה, אתה יכול לראות את כל הנוכחים בו, ומפלצות לבחור האויב עצמו מסוגל. אם אתה לא רוצה להילחם, אז אתה יכול תמיד מגוון posobirat של מרכיבים לשיקויים והשיקויים שלך.

לכן, אם אתה עייף של המונוטוניות של חיי היומיום במשרד, אם אתה עדיין בוער בתוך נסיעות השתוקקות וחיפוש של הרפתקה, אז המשחק הזה אוהב אותך ותאפשר לך להרגיש את ההנאה של המשחק. הרשמה ולהוכיח שמגיעים לנו ללבוש את התואר הטוב ביותר!

& nbsp;
 

לשחק גם