Reborn אופק

שמות חלופיים: Reborn אופק

Reborn אופק באינטרנט & ndash; אסטרטגיה מרובה משתתפים בחינם נושא פוסט-אפוקליפטי. אתה תמצא את עצמך בקנה מידה עולמי פנטסטית לאחר האסון הנורא. כאן תוכלו מדינה. בעלות, שתפקידה הוא להחזיר את הטכנולוגיה המתקדמת ובאמצעות כוח הזרוע, כמו גם מאגרים של נשק לצוף אתה לא רק צריך להילחם על הישרדות, לחימה יריבים רבים, אלא גם בכל האמצעים לנסות לפתח את העיר שלך, להשיג את המשאבים הדרושים על בסיס קבוע כדי להכשיר את מבנה הצבא. תודה ל- 2.5 ד אילן כל מה שקורה לפעמים נראה אמיתי. צולל לתוך האווירה הגועשת של האירועים של הפרויקט SlipShift GmbH , שאתה לא שם לב שעף שעת שעה. כל הפעולה הצבאית שמטרתה להוכיח שיש התרבות שלך זכות קיום. והרבה תלוי בך מלווה את המאמצים. להיות ערני בכל העת, על מנת להגן על רכושם מפני התקפות בלתי צפויות של אויבים. בעולם הנשלט על ידי אנרכיה להחזיק מעמד מאוד קשה, אבל אתה מפחיד את הקשיים?

Reborn האופק רישום ייקח אותך למרחב הווירטואלי, שבו ההתחממות הגלובלית וledoviki המופשר עשו נזק בלתי הפיך. הצפה גרמה תושבי פאניקה חסרי גבולות של כדור הארץ. & Nbsp; והיחיד שנאספו כוחותיו יאתגרו את האלמנטים ואינו חושש עימותים עם כנופיות של בחורים נואשים, מוכן להרוג עבור קצת, יהיה לאורך זמן לא מרגיש בנוח רק בעולם החדש, אלא גם להאריך את סמכותה. צור חשבון הוא פשוט מאוד. לשחק Reborn אופק ייתכן שכבר לאחר למלא את השדות המתאימים את הפרטים הבאים: שם שחקן, התחברות, כתובת סיסמא, דואר אלקטרוני. אגב, ראוי לציין כי המוצר באינטרנט הוא סביר למדי. דרישות מערכת לא הזדעזעו משמיו והמשחק יכול להתקיים על הפרמטרים ממוצע מחשב.

לפני Reborn אופק & nbsp; מחזה הוא להבין את המהות של המשחק. על מפת עיר, תוכל לבנות ולשדרג את המבנים, ומפה של האזור מאפשרת להציג את כל העולם כולו ולתכנן התקפה על המחנה השכן. האם יש ממשק תכונות שימושיות כגון ראיון העולם, שדרכו אתה יכול לתקשר עם משתמשים אחרים, וחלון המידע והמהירות Ups , שבו נמשך כל ההצהרות החשובות על אירועים קרובים. הנה הוא זמין כדי לזרז את זמני בנייה וזמני אימון.

Reborn אופק באינטרנט אתה צריך להתמודד עם המשאבים הבאים: זבל, בטון, מזון, אנרגיה ואוכלוסייה. לעקוב אחר המצב של המספר שלהם צריך תמיד, אם אתה פיתוח יקר של העיר. ללא משאבים, התקדמות נעצרה. אבל ראוי לציין שיותר מנחוץ, מדי, זה לא הכרחי כדי לאחסן את הפריטים הנ"ל הם טובים. אחרת, העודף מבוזבז, ושגם רוצים להיות מהנה?

בואו לראות מה מבנים צריכים להיות בעיר שלך. בנייה משחקת תפקיד משמעותי, ואתה רק צריך לשים לב למגוון רחב של חפצים. משחק Reborn אופק כרוך הבנייה של בניינים

- מרכז הבקרה & nbsp; (תודה למתקן זה שאתה מפעיל את העיר שלך, לאסוף מידע חשוב על מצבו של הצבא, צופה התנועה של חיילים וכלי רכב);

- קניות אלקטרוני (כדי להיות מסוגל לא רק להילחם, אלא גם לעסוק במסחר);

- רדיו (מגדלור לניצולים, שדרכו יכול לבוא במגע עם העולם החיצון);
- צריפים (חיילי בתי גידול, יותר צריפים, יותר יחידות יוכלו לשכור);

- שאק (דיור לאוכלוסייה, שהינה קרן יקרה של העיר, משום שאנשים & ndash הפשוטים, זה העבודה שלך);

- חומות (זהירות, להגדיל כוחות ההתנגדות);

- סקאוט מגדל (המקום שבו החיילים על משמר שהזמן לדווח על הסיכון להתקפים);

- עצרת הצמח (מאפשר לך להרחיב את הטריטוריה של רכוש);

- בונקר (דורש משאבי אחסון),

- מקלט (בניין הסודי שבו הוסתר חומרים יקרי ערך מאויבים).

ובכן, בעיה זו היא מובנת, אבל איך להיות עם היחידות הקרביות הכרחיות? משחק אופק Reborn מספק לשחקנים לשלוט בשתי רמות של טכנולוגיה. טכנולוגיה אני : צופים, שכיר חרב, המון זועם, צלף. טכנולוגיה השני : ג'יפ MG , מפקח רכיבה על אופניים, דחפור, הפקודה להרוס, ארטילריה, Perepretendent. אתה צריך ללמוד כל מיני כוח הלחימה אלה לשימוש סביר וראוי. נסה להשיג את המיליציה הייתה תמיד בהישג היד! רק בדרך זו יכולה ההצלחה בשדה הקרב.

& nbsp;

אז, אתה צריך לעשות הרבה בעולם המבולבל הזה. כמובן, זה לא הרשימה של פעולות הקרובות ובדיקות עצמי טובות יותר לעבור את כל שובה לב השלמה. זכרו, העתיד הוא בידיים שלך! בואו ליישם את כל התוכניות, ומזל טוב לרגע לא הופך משם!

 

לשחק גם