אולי & Magic דו קרב של אלופים

שמות חלופיים: אולי & Magic דו קרב של אלופים

אולי & amp; קסם דו קרב של משחק & ndash מקוון אלופות; משחק קלפים דפדפן חופשי הדורש השימוש באסטרטגיות. אתה מועבר לעולם הפנטסיה המרגש בו אתה נלחם עם אותו השחקנים כמו שאתה עושה, או את הפנים עם בינה מלאכותית. עם סט של כרטיסים, מורכב משני סוגים אלה של יחידות, אירועים, דמויות, לחשים ומזל, אתה יכול לעשות דברים גדולים. נכונות טקטיקות עזרה תבוסה, יישור נכון של הכוחות הלוחמים, השימוש המיומן של לחשי קסם ואת היכולת ליצור אירועים שיהיו על יד. סביר להניח העלילה אולי & amp; קסם דו קרב של אלופים באינטרנט נראה מוכר. אחרי הכל, חברת פרויקט Ubisoft קוויבק נוצרה במיטב המסורת של הכיף של האינטרנט. עם זאת, לא חושב שהמשחק עשוי & amp; קסם דו קרב של אלופים הוא הפלגיאט izbytyh. יש לו תכונות רבות שיכולים לרצות אפילו המשתמשים התובעניים ביותר.

הדבר הראשון שאתה צריך לחדור לעולם & ndash יוצא דופן; זה עלול & amp; קסם דו קרב של רישום אלופות. ברגע שאתה יוצר החשבון שלך תוכל להוריד את הלקוח. ראוי להזכיר כי אתה תישלח הודעת דוא"ל עם מפתח הפעלה עבור השירות UPlay. באמצעות הקישור הנכון, תוכל לגלות את הגישה למציאות וירטואלית. הצטרפות במשחק אולי & amp; קסם דו קרב של אלופים & ndash; התהליך הוא פשוט למדי. מילוי בזהירות את שדות חובה (שם משתמש, כתובת דואר אלקטרוני, סיסמא, תאריך לידה), ועל ידי בדיקה, המאשרת עמידה בכללים, אתה יכול להיות בטוח שהממשל שלח את המכתב מעל מייד. באשר לדרישות המערכת, גם אם הנושא לא מפריע לך. DuelofChampions לשחק בהקשר זה גחמני לחלוטין וליהנות מהמשחק הוא בהחלט אפשרי באמצעות הפרמטרים הממוצע המחשב.

אז, איפה אתה מתחיל בפעם הראשונה לעולם החדש? מכיוון שאתה יהיה משחק בצד של אחד הפלגים הקיימים, בתחילת שאתה צריך לעשות בחירה. אולי & amp; קסם דו קרב של אלופים אתה יכול לשחק כחלק מלהזמין להזמין, תופת ונקרופוליס. מהשברים שנבחרו תלוי בסט החל מכרטיסים שיש ברשותך. אבל זה לא אומר שאתה לא יכול להרחיב את מגוון כרטיסים זמינים. לאורך זמן, תוכל להרוויח כסף (זהב או חותמות), שבו אתה יכול לבלות על פי שיקול דעתה. לדוגמא, לרכישת חפיסות שלמות או קבוצות כרטיסים בודדות. אם תרצה vlazhivat כסף אמיתי אף אחד לא ייקח אותך ישר לעניין. לכן, אם אתה לא רוצה לבזבז זמן על ההצטברות של מטבע משחק, לקנות יחידות קרביות חדשות על כסף אמיתי.

איך הלחימה תתקיים? הפעולה נפרש על המגרש, מחולקת לכרטיס 16 עמדות. אתה בעצמך כדי לבנות את שורות חיילים, תוך לקיחה בחשבון את העובדה כי יחידות שונות לבצע את תפקידם. קשתים, מלאכים, זומבים, גריפין, כלבי גיהינום, Paladins, שדים, שלדים שנועדו לתקוף את האויב. מאחורי החיילים הוא הגיבור. אם אתה חותך רצועת גיבור אויב חיים לאפס, הוא יישאר חסר הגנה. אתה צריך לעשות כל דבר אפשרי כדי להשיג מטרה זו. אבל אל תשכחו באותו הזמן כחלומות יריב מהר ככל האפשר כדי להגיע אליך. תוצאות הקרב לא משפיעה רק על השימוש ביחידות כרטיס. מה שקורה באופן דרמטי יכול להשתנות אם בקורס הן מפות של פורצ'ן, אירועים או לחשים. & Nbsp; גורם לחשים, שבו הוא אינו צופה, ולעזור לשפר את החוזק של החיילים או התרופה שלך, במידת צורך, היחידה המושפעת. ולשחק קלפים של מזל, ואירועים שאתה צריך לשאוב את דמות הגיבור בשם & laquo; & raquo;. גורל עם הכרטיס שאתה מקבל מזל הזדמנות ליצור תנאים שאינם במיוחד יעריכו את היריב. ואכן, במקרה זה, אתה משנה את מה שקורה לטובתם. ובכן, כרטיסי האירוע לאפשר או לקחת שני כרטיסים חדשים מהסיפון, או לעבור מיותר לעשות ניסיון לשרטט מפה טובה. זה רלוונטי במיוחד במצבים קריטיים, כאשר הוא מתחיל נראה כי אין לך מה להציל. & Nbsp;

בנוסף לפרמטר & laquo; גורל & raquo; גיבור ניחן ומאפיינים אחרים: כוח, קסם, בריאות. דואג לעלייתם, לגלות הזדמנויות חדשות. אתה צריך לקחת בחשבון שכל הכרטיסים לצרוך אנרגיה. אז, אנחנו צריכים לפקח על הזרימה וזה לוקח טיפול של ההצטברות. באופן כללי, משחק אולי & amp; קסם דו קרב של אלופים חייב להיות זהיר מאוד. אחרי הכל, צעד אחד לא נכון יכול לצלול לך לתהום, ואת ההחלטות הנכונות להביא לקריסה של היריבה שנואה.

באופן טבעי, את המקום שלך במערכת הדירוג הוא העולם וכך מדד להצלחה. לכן, כולם כאן מנסה לזכות בחזרה את מקומו בשמש. כמובן, הרבה תלוי במזל, אבל עבודה קשה ויכול לעבוד פלאות! כן, מה הטעם להתווכח ארוך?! להתחיל לשחק את המשחק אולי & amp; קסם דו קרב של אלופים עכשיו ולהראות לכולם מה הם מסוגלים! מזל טוב!

 

לשחק גם