Maestia: עלייתו של Keledus

שמות חלופיים: Maestia: עלייתו של Keledus

Maestia: עלייה של Keledus באינטרנט & ndash; הוא חופשי & nbsp; MMORPG מהמפתחים של & nbsp; גורל פיתוח . ו[ 1] אווז Maestia: עלייה של Keledus מקוון יש יתרון מובהק על פני משחקים אחרים של ז'אנר זה במקום הראשון עבורם כוללים גרפיקה מעולה, ממשק ידידותי למשתמש ומערכת מיושמת גם PvP .

לפני שתמשיך ישירות למשחק יש לוודא בהגדרות מחשב בהתאם ודרישות מערכת & nbsp; משחק. על משחק & nbsp nlayn; Maestia: עלייה של Keledus & nbsp; יש דרישות מערכת המינימלית הבאות:

- מערכת הפעלה: Win Dows XP / Vista / שבע

- מעבד: 3. 0 GHz ,

- זיכרון: 1 Gb

- כרטיס גרפי: nVidia 6800GT או שווה ערך;

- מקום פנוי בדיסק קשיח: 10 Gb

- חיבור לאינטרנט;

- DirectX 9. 0C.

מחויב ומצווה לפני המשחק הוא p משחק & nbsp EGISTRATION; Maestia: עלייה של Keledus . כדי לעשות זאת, & nbsp; להוריד את הלקוח המשחק ראשון. הוא ממוקם ישירות באתר האינטרנט של המשחק, ולכן בחירה וlaquo; הורד הלקוח & raquo; אתה יכול בלי החיפוש להוריד אותו למחשב. לאחר שהקובץ שהורדת, אתה רק צריך להפעיל אותו (זה ייקרא Maestia_Installer. exe) ובצע את האשף. הבא & nbsp; Maestia: עלייה של Keledus מקוון & nbsp; רישום דורש יצירת חשבון. כדי ליצור חשבון עליך לבחור את משחקי סעיף המקוון & nbsp; & laquo; הרשמה & raquo;, שבו כדי להוסיף את המידע על עצמו הבא:

- דואר אלקטרוני;

- התחבר;

- סיסמא;

- & nbsp; זה יהיה גם צריך לקרוא ולהסכים ל& nbsp; תנאי & nbsp; הסכם המשתמש, הצעת חוזה הסכם הרישיון וכללי משחק.

R EGISTRATION & nbsp; Maestia: עלייה של Keledus לא לוקחת הרבה זמן, ומשאירה אותו למשחקים מהנים.

השחקן מקבל את ההזדמנות, ו[ 1] רצוי במשחק & nbsp; Maestia: עלייה של Keledus & nbsp; & nbsp; קו לאחד משני השברים:

- גרדיאן של superionic

- שומר של ידע.

ההבדל העיקרי בין הקבוצות & ndash; זה השיטות של לוחמה שלהם. לדוגמא, גרדיאן ו superionic נלחמים על הנצחון בכל דרך אפשרית, בעזרת & laquo; maestov & raquo; כולל. & Nbsp; חלק שומר של ידע הוא להיפך מאמין , כי השימוש ב& laquo; maestov & raquo; & Nbsp; עלול להוביל לצרות ואסונות חדשים. שני פלגים אלה הם לא במלחמה אחד עם השני, אבל לא יכולים להיות שם ויחסי ידידותם.

הדבר הבא הוא לבחור שחקן - כיתה שעבורו זה יהיה. המשתמש מקבל את ההזדמנות, ורצוי nbsp וב; Maestia: עלייתו של Keledus לאחד & nbsp; ארבע כיתות:

- קוסם;

- ריינג'ר;

- לוחם;

- איש הדת.

מגי - & nbsp; יריבים חזקים מאוד ומסוכנים. כמאסטרים אמיתיים של הילות שונות וpentagrams, מאסטרים של רעלים, ברקים, קרח ואש, הם יכולים להיות מאוד יעילים להילחם עם אויביהם. ההתקפות שלהם הן לא רק מאוד יעילות, אבל גם יעילות מאוד: מערבולות ברקים, & nbsp; התפרצויות אש תודעת Tumanyan, קרחונים שנופלים מהשמים על האויב, פלאש שלג אויבי האטה, & nbsp; חיצי רעל וכישוף מסוכן באותה מידה אחר. כל זה פוגע פחד ופאניקה בשורות חיילי האויב. לא נשלל המגים והילת מגן חזק, & nbsp; שעוזרים קוסם ברית לעמוד רעלים שונים, אש, קרח וחשמל. אם אופי ידידותי הוטל כמה לחשים, הקוסם יכול גם להסיר אותם. כל התכונות הללו הופכים את לוחם הקוסם מאוד שימושי ויעיל במאבק, שבין השאר משפר את & nbsp; יכולתן של בעלות הברית.

פקודת ריינג'רס המופת של הגוף שלהם ונשק תגרה. מעטים יודעים את כל הפרטים ותחפושות פסקי טובים כמו סיירים. עם כוח גדול של רצון, הם יכולים להשתמש בו להקלה מ& nbsp; אויב לחשים שונה על פיזי & nbsp; והתקפות קסומות להגדיל יציאות המהירות שלהם מבליטות, בומים. ריינג'רס להתמודד באופן משמעותי יותר נזק בעת שימוש במייתרי הלם. למרות רצועות ירו Ranger הוא הרבה יותר מאשר הסוגים האחרים, אבל היעילות שלהם הרבה יותר גבוהה. החלת הרצועות צריכים לשלוט בכל רגע, כי אם אתה מתגעגע ברגע הנכון, כל השילוב יצטרך להתחיל שוב. עם התנהלות נכונה של הקרב, אתה יכול לגרום מכות כבדות כגון שממנו לעתים יהיה רק ​​תחושה, וזה יתרון עצום בזמן, המאפשר לך להחליט את התוצאה של המשחק לטובת ריינג'רס.

לוחמים יכולים להשפיע על מוחותיהם של מפלצות, שגרמו להם לתקוף את הלוחם, הגנה על בעלי הברית החלשות. בזכות ניסיונה רב של מלחמה, הם יכולים לחשב כמה צעדים קדימה של האויב. חמוש בחרב לוחם יכול ליצור סביב & nbsp; עצמם את הלהב הבוהק להיכנס לאויב שלא היה צרה גדולה. פצעים מדממים, שגרמו ללוחם יכול רק עוצר את אנשי הדת.

Maestia: עלייה של Keledus לשחק לאנשי דת & ndash; זה אומר להיות שחקן חיוני בשדה קרב, כערך בלחימה קשה להעריך יתר על מידה. אנשי דת יכולה רק להחיות מת בעלי ברית במאבק. לשחק עבור איש דת לא צריך בהיסח דעת, ו& nbsp; לפני כמה צעדי proschityvaya, זה החלטות אלה יכולים להחליט את התוצאה של המשחק. איש דת יכולה לשחזר ברית חיים בהדרגה או מייד & nbsp; לחזור מספר מסוים של חיי, לכוון את פעילותם בקבוצה של שחקנים או שחקן ספציפי.

ו גם לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; Maestia: עלייה של Keledus לעבור את משימות וביצוע משימות שונות, הרבה מהם במשחק, ו[ 11] די שונים

Maestia: עלייתו של משחק מקוון Keledus גם לרצות את & nbsp; שחקנים הסט סטים מצבי PvE וPvP, ורב & nbsp; הפתעות נעימות אחרות. & Nbsp; & nbsp;

 

לשחק גם