מלחמה העירונית

שמות חלופיים: מלחמה העירונית

המלחמה העירונית מקוון & ndash; MMORPG אסטרטגיה מבוסס דפדפן בחינם, העלילה המשקפת את האירועים האמיתיים של ימינו. סימולטור זה הקרב שבו אתה צריך להילחם על הישרדות, לא רק מראה אכזריות, תוך שימוש בטיעון חזק כמו אגרוף ומראה תחכום מדהים. מתחיל לשחק בלוחמה בשטח הבנויה, אתה יכול לתקוף שחקנים אחרים כדי להפוך את השוד נועז עובר אזרחים להשתתף בקטטות המוניות, בקר בחנויות ומסעדות, ואפילו להתחיל את העסק שלהם. ואם אתה מחליט להצטרף לשבט, אז הסיכויים שלך עוד יותר. קח, למשל, מלחמה הטריטוריאלית מרגשת, לוקח חלק שבתוכל, יחד עם תומכיו. אם חיים סוערים לטעם שלך ואת הרעיון ליצור צוות שלהם יותר מפעם אחת עלה בדעה & ndash; משחק דפדפן המלחמה עירונית נוצר רק בשבילך! & Nbsp;

להוריד ולהתקין שום דבר אינו הכרחי. ליהנות הרפתקאות מרגשות יכול להיות ישירות בחלון הדפדפן. כל מה שנדרש כדי להיות מסוגל להיכנס למשחק & ndash; רישום המלחמה עירונית. מדרישות המערכת העיקריות להתקנת Adobe Flash Player. פרמטרים אחרים הם נמוכים, כך שזה יגיע למטה ותצורת המחשב הממוצעת. התהליך של יצירת חשבון הוא לא גוזל זמן. אתה צריך לבחור באיזה צד אתה רוצה לשחק מלחמה העירונית. אתה יכול להיות תומך של החוק, או להיכנס לכנופיה המכונה תוהו ובוהו. אחרי זה, הזן את שם השחקן, כתובת דואר אלקטרוני וסיסמא. עכשיו אתה יכול ללחוץ וlaquo; Play & raquo; ולצלול לתוך המערבולת של אירועים מטורפים.

כתושבים יוצאות דופן של העיר מחולקים לשני פלגים צריכים לפגוש אותם מקרוב. כוח לגיטימי נלחם פשע, אבל לפעמים הם לא מתנגדים במזומן על האזרחים ההגונים. הם גם לעתים קרובות מעורבים בסחיטתו של האחר עסקי, שהיא עצמה מביאה הכנסה טובה. כנופיות פשע כל הזמן מטריד את נציגי החוק, משום שעבורם, תקיפות ומעשי שוד & ndash; דבר רגיל, זה מה שהם נושמים. מי שאתה הופך, לפני ברצינות יכולה לעשות את העסק שלהם, אתה צריך לעבור להילחם בדיקה אוטומטית. עם זה אתה מקבל נוח ולהבין את העיקרון של מערכת הלחימה. אחרי זה אתה יכול להתחיל לשאוב את המאפיינים שלהם ולעסוק בקרבות עם שחקנים אמיתיים.

הצלחה במאבק תלויה לא רק במזל, אלא גם על גורמים כגון המאפיינים של האופי. טוב יותר נשאב בריאות, כוח, סיבולת, זריזות, תגובה & ndash; יותר סיכויים להתגבר על האויב. גם לשים לב להבדלים ברמה של יריב פוטנציאלי. גם אתה צריך להיזהר מידה כמאגר אנרגיה מסוג זה. ללא אחסון אנרגיה לא ניתן לשחק לוחמה בשטח בנויה באינטרנט, כי אתה לא יכול לתקוף אף אחד. האנרגיה איבדה משוחזרת לאורך זמן, אבל אתה יכול להאיץ תהליך זה על ידי לקיחת כוח. & Nbsp;

כל נצחון מביא אותך בירושה ניסיון וכסף. אבל את הכספים שנצברו יוקדשו ואיפה, ומה. משחק TownWars מציע לבקר במרכז בוטיק וקניות, שבו אתה יכול לקנות ציוד, נשק, בגדים, ועוד מגוון רחב של אבזרים. יש גם מרכז מקומות מסעדה שבה אתה לא נראה משם כמו עורכי הדין וקרימינולוגים. בנוסף יש חנות עשתה זאת בעצמך, הנמצאת במיקום אזור התעשייה. כאן רכש ציורים הנדרשים לייצור. כל דבר שיקבל בחנות והבוטיק עם ההישג של רמה 10 יכול להשתפר באולפן.

משחק מקוון המלחמות עירוניות היא תכונה נוספת של & ndash; פיתוח עסקי. בתחילת האוהל שלך עומד עם נקניקיות. לתת לזה קטן, אבל כולם אותו הדבר והעסק לרווח שהוא צריך לרוץ. פיתוח ועשיר, עם זמן אתה תקבל מיזם אחר, לשפר את מה שכבר שלו, תוכל להאיץ את הייצור. ישנם ארבע רמות של חנויות ולאחר הנקניקיות אחרי Sojuzpechat, מיצים, מים וכופתאות. זמינות של עסק אינה תלויה במה אחר, הן במישור.

לבסוף זה שווה לומר שהמשחק לוחמה בשטח בנוי נותן להפעיל רשימה של טכניקות שימושיות. רכש טכניקות במסעדה לCRP, או חילוץ באזור התעשייה בInst. הנה 9 של טכניקות, כי הם מאוד שימושיים במאבק: הערכתו, רקוויאם, דם לדם, ריפוי, Counterstrike, טריק Strike ליד דלפק הקבלה, צמא הדם וקומבו.

כדי להעריך את הפוטנציאל של המשחק תוכל רק כאשר zasyadet עצמם למשחק. נסה & ndash; ואתה תאהב את זה! מזל טוב!

& nbsp;

 

לשחק גם