Estsilon

שמות חלופיים: Escilon

Estsilon מקוון & ndash; משחק ייחודי מבוסס דפדפן, קהל זמין של משתמשים בחינם. זהו משחק MMORPG המקורי (ז'אנר היסטורי). הפרויקט הוא שונה מהותי מהמשחקים מקוונים הנוכחיים, כפי שהיוצרים עבדו לחסל סוגים שונים של חסרונות. גיימרים יקרים בEstsilone לא רק למשוך אגדה מעניינת, אבל תכונות עיקריות תהיה להפתיע ולשמח אותך. להיכנס לעולם של מערות, אתה מקבל את ההזדמנות לגדול ולעבור לעולמות חדשים, אשר בהתאמה לפתוח סיכויים גדולים, אטרקטיביים. אז אתה רוצה לעקוב אחרי מהעבר אל העתיד, מרגיש לעצמך תענוגות וקשיים של חיים בתקופות שונות.

דרישות מערכת מינימאליות. במחשב שלך חייבים להיות Windows (XP, Vista או Windows 7). גם במשחק ידרוש כרטיס, מקלדת ועכבר צליל. אם יש לך חיבור לאינטרנט, אתה יכול לבדוק ובלהתחיל לשחק את המשחק באינטרנט Estsilon.

רישום Estsilon האינטרנט יגרום לך תושב תקופת האבן. אין צורך להעלות תוכניות לקוח. הרשם Estsilon & ndash; תהליך פשוט ומהיר. אתה רק צריך להירשם דמות חדשה, כתיבת המידע הבא:

1) יש צורך להיכנס להתחברות & ndash; לבוא עם שם מקורי על הדמות

2) הזן את המין (זכר או נקבה)

3) כתוב דואר אלקטרוני & ndash; אבל אמיתי!

4) הזן את הסיסמה & ndash; נסה לבוא עם אמין יותר

5) מציין את תאריך לידה

לאחר מילוי טופס הרישום, עזב לחצו יומן Estsilon משחק מקוון הופך להיות זמין לך. לדעת את האמת ולהבין את האמת של אכזרי נדיב. מה יהיה מתאים יותר לאופי שלך? משחק מקוון דמות Estsilon עזרתו החוצה.

כדי להבין איך לשחק Estsilon להתחיל לעבור קורס הכשרה על המוקד. לאחר שהשלים את המסע הזה בהצלחה, אתה מרוויח מאפייני גידול נקודה, ועוד כמה דברים שימושיים. כאשר סיים במנגנון של המשחק, תוכל לבקר בכל המקומות שהזמינים. משחק מקוון Estsilon כולל גם מעל פני קרקע ומקומות מחתרת.

אוויר & ndash; זה יבשת, האיים והים, ומחתרת & ndash; מבוך. כל המקומות יהיו לענות על מגוון של בעלי חיים, שנופל מעת לעת משאבים שיש לבחור. מאז הכל במשחק אתה צריך ליצור משלך, שמט את המשאבים שימושיים ליצירת משחות, בגדים וייצור נשק. אבל מבט קרוב יותר על זה מאוחר יותר.

ובכן, התברר לנו שבו הפעולה של המשחק. בית הגידול העיקרי של פראים הוא כפר מערה. הנה המיקומים הבאים:

- אש & nbsp;

- מערת רָכִיב המנהיג & nbsp;

- מערת רוחות & nbsp;

- מערת תואר שני & nbsp;

- Battlefield

- & nbsp; צריף Antistesa

- מזבח קניות

- המקדש Opifeksa & nbsp;

- מערת קרח.

בנוסף למקומות האלה, יש לך גישה לכפר הדייגים שבו אתה יכול לקנות סירה ולעבור את מסע העבודה. & Nbsp;

כדי שתוכל לשחק Estsilon, בחר איך היית רוצה לראות את הדמות שלך. בלוחמים מקוונים Estsilon המשחק הנוכחיים והמגים. יש להם מאפיינים ויכולות ייחודיים.

הפרמטר העיקרי ללוחם & ndash; מבנה גוף. אתה גם צריך לדאוג לגבי העלאת הכעס והמיומנות.

דגש Mages על הרציונליות. בנוסף הוא יצטרך לדאוג לכך שעם הגדלת רמות אפשר לשים על הדברים הקסומים הרצויים.

כפי שכבר הוזכר, תוכל ליצור את הדברים הנחוצים לעצמך. Estsilon & ndash; מאבק מתמשך להישרדות, וכמובן שאתה לא תשרוד בעולם הזה בידיים ריקות. הרבה משאבים, אבל אחרי שתפס את כל דבר, יצטרך להביא לתודעה, לפני שהוא הופך דבר שימושי. במשחק הזה באינטרנט סיפק את המשאבים הבאים: מגוון רחב של צמחים, פטריות, שורשים, אבנים, ענפים, כמו גם אלה שנשרו מבעלי החיים. אתה יכול להשתמש בם רק לאחר זיהוי של מערת רוחות. לאחר זיהוי אפשרי, למשל, כדי להפוך את המשחה (אם אתה יודע את המתכון) למשאב תמורת שום דבר נכון יותר או פשוט לאכול אותו ולשפר את התכונות האלה. & Nbsp;

המשחק יש גם מטבע & ndash; רכיכה. אבל אתה יכול להרוויח כסף עם העזרה של סחר כל אותם המשאבים או & nbsp; מאסטרינג המקצוע. אם אתה אוהב את עבודה של שלום, הפך לשמאן, או אשף. במקרה זה, בשירותים שלך ישולמו גם.

עם זאת, היוצרים יש לטפל במערכת הלחימה. להשתתף בקבוצת קרבות עם שחקנים אחרים ועם בעלי חיים, כמו גם רק בקרבות. זרועות אתה משרת אבנים, סכינים, גרזנים, מקלות, אלות. במאבק שלא היית באים, תמיד שואף לנצחון! אין ספק שיעלה לתהילה וניסיון רווח, כך יש להמשיך בדרך נוספת. & Nbsp;

באופן כללי, משחק מקוון מורכב מעושים משימות חיפוש. הכל מתחיל במסע הראשון על המוקד קיבל מירטוס. & Nbsp; המשימות הבאות תהיה לקחת את הזקן Antistesa. ככל שאתה משחק, יותר משימות. עם כל רמה, הם הופכים ליותר מעניינים ומגוונים.

לגבי הרמות לשחק את המשחק באינטרנט Estsilon ניתן להעביר מעידן אחד למשנהו. ויש לו כל רמה יתרונות משלה ומאפיינים. לדוגמא, הקוסמים של הרמה קובעים את המספר של מאנה ליחידת סבירות. לוחמים לרמה 5 יכולים לגרום לעל מדריכי שדה הקרב ואדונים & nbsp; זעזועים או התחמקויות. תכונה של הרמה 4 נחשבת להזדמנות כדי לשפר את הכישורים המקצועיים על זה. עבור ולהעריך את כל רמות אלה יוצאות דופן, ליהנות מהאווירה של העולם העתיק, למסע מרתק בתקופות & ndash; כל זה ועוד הרבה יותר מציע לך משחק מקוון Estsilon. & Nbsp;

הרשם Estsilon המשחק הנגיש לכולם. עולם מסתורי זה מוכן לקבל את פניכם! ברוכים הבאים למרחבים הווירטואליים של מרגש! בוא המשחק הוא בטוח לתת לך הרבה כיף!

 

כל המשחקים הטובים ביותר באינטרנט. גיבורי ז'אנרים תגיות