Dragona

שמות חלופיים: ןוקרדה לש טנרטניאב ,Dragona טנרטניאב

Dragona מקוון & ndash; רב-משתתפים חינם פנטסטי משחק התפקידים עם עלילה מקורית וגרפיקה מודרנית יפה. למשתמשים יש את ההזדמנות להצטרף לגיבורים-Dragoni, שיש להם את היכולת להתחבר עם הנשמה של דרקון. לפיכך, Dragonnes להפוך לצורת לחימה, ההתבוננות של איזה מהם היא כבר מפחידה. לוחמים אלה נקראים להילחם בכוחות של Dzhurtanom אדון הרשע. להגן על העולם מפני פולשים לא רצויים & ndash; זה המטרה הסופית שלהם. החל לשחק באינטרנט Dragona, אתה תהפוך לאחד מהיצורים שיכולים להרגיש את הדם דרקוניים הפראות בעורקיהם. אתה תאהב את זה & ndash; עכשיו לנסות את זה!

Dragona באינטרנט רישום יגרום לך צד להרפתקאות מרגשות. אתה יהיה מסוגל לפתח במהלך המשחק, לבצע הרבה משימות מרגשות, להילחם נגד האויבים שנואים, לחפש בעלי ברית ועם כל המקומות האלה כדי ליהנות מהעיצוב הייחודי וצליל נעים. הצטרפות במשחק Dragona מקוון לוקח מעט מאוד זמן. הזן את כתובת דואר האלקטרוני שלך, ליצור סיסמא ולחזור עליו בשורה הבאה, ולאחר מכן להמשיך למילוי בתחומים נוספים (שם, שם המשפחה, השאלה שני נבחרות והתשובות שלהם). זכור כי העובדה של יצירת חשבון אתה מקבל את התנאים של הפרויקט.

לפני משחק, אתה צריך לראות רשימה של דרישות מערכת מומלצת. כדי שתוכל לשחק באינטרנט Dragona תצטרך מחשב עם התצורה הבאה: מערכת הפעלה Windows XP / Vista / 7; מעבד Pentium כפול Core או גבוה יותר; & Nbsp; כרטיס Radeon HD 3650 / Geforce 8600 GT ; 20 GB שטח דיסק ו- 2 GB זיכרון. אם פרמטרים אלה שיש לך הכל כדי, אתה יכול לצלול לתוך האווירה הקסומה של וירטואלי & nbsp; יקום.

אתה מועבר לתוך עולם המורכב מכמה יבשות, כלומר Bartan, Nazallan, Souhayr עמק הדרקון Pampus. כל אחד מהם MMORPG חסך הפתעות משחק עבור גיימרים וכן הטיול שלך יהיה באמת בלתי נשכח. אתה תקבל מקומות צבעוניים כמו, ובמקומות הקודרים, האפלים. גיוון זה הופך את המשחק בלתי צפוי ולא משעמם.

במשחק מקוון הדרקון של מתגאה בשיא כשינוי. בשל השינוי שתשנה לחלוטין את המראה שלך. מיומנות מיוחדת זה עוזרת להשיג כוח נוסף, הגדלת תכונות מגיות ופיסיות. אבל אתה תמיד צריך לזכור שהוא צריך את הכח של הקרנל, יש אנרגיה מיוחדת. זה גורם לאנרגיה זו בשל הרס של מפלצות. שינוי יכול להיות מלא או חלקי. אם יש לי רק חלק אחד של הגוף שלך. הדרקון רדום בתוך כל אחד מכם, ולהעיר אותו גם בהכי הטוב שלך!

במקביל ארץ קסומה מיושב על ידי נציגים של ארבעה הגזעים. לכל גזע שתי כיתות. בואו נסתכל עליהם באופן הדוק יותר. אז אנשים (כיתות: רובאי, צלף) & ndash; swingers המדהים שיודעים כמה דרכים כדי לפצות על החסרונות שלהם. ולמרות שהם לא חזקים פיזי מספיק, ודי חלשים בקסם, והם בדרך כלל אנשי חיים קצרים לא לאבד את הלב. הם משתמשים בשריון כבד, ואפילו בזכות ברית עם גישת הגמדים לטכנולוגיה העדכנית ביותר. יתר על כן, המוח האנושי הוא תוסס ותובנה, וסגולות אלה לא לוקחים משם! מרוץ אחר & ndash; אשלגן (כיתות: האפוטרופוס ורוצח), היא די שונות מהאדם. על פי חוק, המירוץ הזה נחשב החזק ביותר בגלל גזע בעורקיו זורם הדם של דרקון כחול. אשלגן הכוח הרתיע, וכל כך הרבה מנסים לתקשר איתם. המירוץ השלישי & ndash; אלדין (כיתות: סיירים וקוסם), שרואים את עצמם יורשים הלגיטימיים של קוסמי עידן דרקונים. בנוגע לשימוש בקסם, במקרה זה, אין להם שווה. ואריכות ימי אלדין וצדק נחשב המרוץ היפה ביותר. המירוץ האחרון & ndash; katchi (חוגים: Shaman וצופים), הושפעו מהמלחמה הגדולה, והרצון לחזור לחי הגדולה לשעבר המנזר שלו. הנציגים של גזע זה גאים, עזים בקרב, תכליתי. כפי שאתה יכול לראות את כל גזעים שונים וכל אחד מושך בדרכו שלו.

& nbsp;

המשחק Dragona באינטרנט לא רק מאפשר לחשוף את הסודות של האי Bartan, אלא גם כדי ליצור את ההיסטוריה שלה. מהתכונות הללו אפילו המשתמש התובעני ביותר יאהב. כן, עולם המשחק הוא גם יפה ואכזרי. אבל זה השילוב הזה אינו מאפשר לאבד עניין בפרויקט. ודאו ביתרונות של המשחק על הניסיון שלהם ולתת לך להישאר חוויה נעימה!

 

לשחק גם