Counter-Strike

שמות חלופיים: נגד השביתה, CS

& nbsp;

נגד השביתה 1. 6 & ndash; הגרסה האחרונה של הסדרה הפופולרית של משחקי מחשב מחברת Valve. משחק Counter Strike הוא יורה בגוף ראשון המבוסס על מנוע-goldsrc ומקור. כל המשחקים Counter Strike & nbsp החופשי; זמינים לקהל רחב של חובבי בידור וירטואלי. חלק זה של המשחק, זכה בהצלחה את לבם של משתמשים רבים. גרפיקה יפה בשילוב עם חוויית משחק נרחבת. העלילה היא Counter Strike מקוון לא מונוטוני. אין כרטיס אחד, הבחירה שלו כרוכות במשימות מעניינות שאינו מאפשרים לפספס אפילו הפעיל ביותר. בנוסף המערכת של אינטראקציה הפקודה מביאה טעם משלו למשחק, לומד לפעול בהרמוניה וביעילות ככל האפשר על מנת להשיג הצלחה משותפת. הזוכים הניתנים כפרס טוב בצורה של יחידות כספיות. וזה, אתה רואה, תמריץ טוב לשאוף לנצחון על האויב. ניצח גם לקבל קצת פירורים, אבל זה לא הולך בהשוואה לטרף הראשון. Counter Strike CS & ndash; העולם הזה עז הרפתקה שמשחק תפקיד לא רק מזל אלא גם מאמצים.

על מנת להפוך למשתתף לגיטימי באירועים מרגשים, אתה חייב להוריד את נגד השביתה. לשם כך יש תוכניות מיוחדות כדי לעזור להתקין את המשחק. גולת הכותרת הראשית במחשב תיקייה חדשה, משום שהתקנה Counter Strike משחקים מקוונים על מותקן אסורים בהחלט. בנוסף, עליך לבקר באתר הרשמי, שבו רישום מתבצע Counter Strike. צור חשבון חדש, אנא מלא את השדות הבאים: שם משתמש, סיסמא, לחזור על סיסמא, קוד כתובת הדוא"ל & nbsp; מהתמונה. מלבד כל זה, יש לציין כי יש דרישות מינימום מסוימות כדי להיות נפגשו על ידי המחשב. כדי שתוכל לשחק בצורה חלקה Counter Strike, אתה צריך את הפרמטרים הבאים: מערכת ההפעלה Windows XP; מעבד 500 מגה-הרץ; כרטיס קול; כרטיס מסך עם 16 מגה בייט של קיבולת זיכרון; 96 מגה בייט של זיכרון RAM. ודאו שהכל בסדר, לבחור הצד הממכר, לאחוז בנשק ולבצע מעשיהם!

המשחק CS & ndash; זה עימות בין שני צדדים לוחמים, אתה צריך להצטרף לאחד מהם. להחליט בעצמך, אם צדיק או חסרי מצפון כוחות מיוחדים טרור. מלהיות בהרכב יהיה תלוי במשחקים ופעילויות שבוצעו. ישנם שלוש מפה הראשית שבו האירועים החמים ביותר להתרחש. זה VIP רצח (המחבלים מנסים להרוג VIP , וכוחות מיוחדים & ndash; להביא אותו לאזור בטוח), הצלת בני ערובה (קומנדו הציל את בני הערובה והטרוריסטים להוות תוך רעש) ופצצה / לנטרל (מחבלים צריכים לפוצץ את איום הפצצה, וכוחות מיוחדים כדי לנטרל את ההפך). כמובן, מלבד אלה, יש מקומות אחרים, אבל הכרטיסים האלה הם הכי מבוקשים. בסוף משימת המשחק 1 CS. 6 למדי מפיץ פרסים היטב הגיעו.

כדי להוציא כסף הקשיח שנצברו יכול להיות בימכרו אזור מיוחד. כאן הופכים הכרחי, כוללים נשק ופריטים שימושיים אחרים. באשר לארסנל של נשק, כאן יש ואקדחים, רובי ציד ו, ונשק קצוות, פצצות ורימונים, ורובי סער. בנוסף תצטרך ופריטים כגון מגן משטרה (מגן), שריון & nbsp; (שריון), שריון, בתוספת קסדה (שריון + קסדה), משקפי ראיית הלילה (הלילה-חזון משקפי מגן), קליפרס (לנטרל ערכה ). יותר ההזדמנויות הפיננסיות שלך & ndash; ארז איתן. אז לכו על זה!

Counter Strike חינם מספק את ההזדמנות להשתתף בתחרויות. אליפות היא מ[ 3] & nbsp; חובבים בקנה מידה גדולה כמו העולם כזה, כלומר, לקחת את החלק הטוב ביותר של הקבוצה. אם אתה מקבל להיות חלק מהאחת הקבוצות מקצועיות, זה מבטיח הרבה הופעות וחיים עסוקים. כל רגע פנוי בשעתי הפנאי שלו ישמח עם את ההזדמנות לשחק Counter Strike המקוון. אתה שוב ושוב תבקש לחזור & nbsp; לפעילויות מעניינות זה!

יתרון נוסף הוא שנגד השביתה 1. 6 & nbsp; את המשחק יש ב[ 3] & nbsp; נוכחותם של מספר דגמים של משחק. הם נבדלים בתווי מראה, כי הוא, & nbsp; זמין במפות מיסוך עבודה. & nbsp; על מנת לספק לכך מחבלים כסיעת פניקס המודלים משחק (מזרח אירופה), הנוקמים הארקטי, גרילה (שוודי) ועלית צוות, ולכוחות מיוחדים & ndash; Seal Team 6 (ארה"ב), GSG-9 (גרמני), GIGN (צרפתי), אוויר מיוחד שירות (אנגלית). & nbsp; גיוון זה מביא גישה רעננה למשחק ומשתתפי אינסוף שמחים.

הצטרף עכשיו לניסיון מהמקור הראשון את כל התכונות של המשחק היפה הזה! העובדה שהשנים רבות של נטע הרשתות נגד שביתת משחק לא הובילו לאובדן העניין מצד משתמשים מדברת בעד עצמו. אנחנו יכולים רק לאחל לך מצב רוח טובה ומזל טוב!

 

לשחק גם