כוכבים מושבה

שמות חלופיים: Starscolony

מושבה כוכבים & nbsp; מקוון & ndash; נציג יוצא דופן של מחשב & nbsp; משחקים מקוונים. הפרויקט מצליח לשלב אסטרטגיה כלכלית, הרפתקה וRPG הקלאסי. משחק מקוון זה & nbsp; היא שחקני כוכבים המושבה הזדמנות ייחודית לבנות מושבה בחלל משלו כדי לייצר מגוון רחב של משאבים ולהיכנס לקרב עם מתחרים רבים.

הרשם בnbsp משחק &; מושבה כוכבים לא לוקחת הרבה מהזמן שלך, אתה רק צריך לבחור כינוי, כתובת דואר אלקטרוני, שבו אתה תקבל מכתב של אישור על רישום, לבחור קשה לנחש סיסמאות ולציין המין שלהם. כפי שניתן לראות, הרישום מקוון מושבה משחק הכוכב התפתח בדרך הפשוטה והנגישה ביותר. הירשם & nbsp; מושבה כוכבים היא כרטיס הכניסה שלך לעולם של העתיד שבו תוכל לבנות את הקריירה שלך ולהיות הבעלים של מושבה בחלל מוצלחת. בעוד, & nbsp; לשחק nbsp משחק &; כוכבים מושבה מקוונת חינם לחלוטין, כמו גם את המשחק הוא לחלוטין מבוסס דפדפן, אתה לא צריך להוריד ולהתקין על המחשב שלך כל לקוחות. & Nbsp;

בניגוד לרוב משחקים מקוונים אחרים, מושבה & nbsp כוכב משחק, יש יכולת & ndash ייחודי באינטרנט; היכולת למות. כן, הדמות שלך היא משולל כגון חיי נצח נוחים והסיכון לעזוב חיים מחכים לך בכל שלב & ndash; רעב, מחלות, מלחמה, לתקוף את עולם החי המקומי - כל זה בכל עת תוכל לקחת את החיים שלך, כך שזה משתלם להיות זהיר במיוחד בתחילת המשחק. לאורך זמן, כפי שאתה תוכל לחסוך מספיק כסף ולנהל את המחקרים הדרושים יהיו זמינים היכולת לשכפל את הדמות שלך, שהוא המפתח לפתרון הבעיה של מוות אפשרי, אבל עד אז, הערך העיקרי שלהם & ndash; חיים צריכים להיות מוגנים בזהירות.

החל המשחק, הדמות שלך היא עדיין מוקדם מדי להחליט בעיות גלובליות מה עוד, כי הגיע לקדמת הבמה של שאלות הישרדות משלו בעיר הגדולה. מצא את העבודה הראשונה שלך, תן לזה להיות שכר נמוך והמעיט, אבל זה יביא הרבה דרוש לרכישת מזון והשתייה כסף. חופש פעולה כזה, שמאפשר לשחקן להפוך לשני הרפתקן ידוע לשמצה ואיש עסקים מכובדים ושומרי חוק, ואולי שניהם יחד, מושך רב שרוצים לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; מושבה כוכבים, היום בכל רחבי עולם בניית הקריירה שלהם בעולם של העתיד זה לוקח כמה עשרות אלפי אנשים.

במשך זמן, לא רק להגדיל את התוצאה שלך בבנק הווירטואלי של המשחק יגדל השאיפות והמטרות שלך. אם אתמול לך לפתור את הבעיה הקשה של מציאת מזון ומחסה, עכשיו אתה, כמנהל של כל המושבה הכוכבים יושבת תזרים מזומנים ענק ולפתור בעיות הגלובליות ללכוד שטחים חדשים ולהגביר את השפעתה בעולם המשחק. כפי שניתן לראות, לשחק & nbsp; מושבה כוכבים בפלא שלה בכל שלב של המשחק, ולכן במשחק הכוכבים של המושבה לא מפריע שחקנים. נסה את זה ואתה לבנות קריירה מבריקה בעולם של העתיד!

& nbsp;

& nbsp;

 

לשחק גם