WarSide

שמות חלופיים: Varsayd

& nbsp; משחק & ndash WarSide; פעולה מדהימה פנטזיה MMORPG עם שילוב מוצלח של משחק התפקידים ויורה טקטי. & nbsp; ביקום העצום מסתכם מלחמה בין שלושה התאגידים. & nbsp; זהו משחק שבו שחקני לקוח אתגר אחד את השני ומנסים להוכיח את חפותו בקרבות צוות ללכוד את דמיונם. עליך לבחור צד, מה שאתה רוצה להילחם, ומייד להיות מסוגל לקפוץ לתוך הקלחת. לא להמתין משעמם! זה מאוד דינמי ומגוון. בWarSide מקוון יצטרך אורח חיים באמת פעילים! מצפה למגוון רחב של מצבי משחק, היכולת ליצור דמות כדי שיתאים לסגנון שלך, מערכת פיתוח גמישה, מפות קרב המקוריות, ארסנל נפלא של נשק והרבה דברים נחמדים אחרים. קח עימות נלהב, להכות את כל יכולתו לנצח!

כדי שתוכל לשחק את המשחק אתה צריך להתקין WarSide הלקוח. ההתקנה היא מוצלחת, והמשחק לא ייכשל, אם המערכת עומדת בדרישות הבאות:

- מערכת ההפעלה Windows XP / Vista / 7;

- פנטיום 4 / Athlon או גבוה יותר;

- הכרטיס Nvidia GeForce FX 5200 / ATI Radeon 9500 / Intel GMA 950 (i945G) ilivyshe

- , 1 GB של זיכרון RAM, ו[ 2] 1 GB של שטח דיסק קשיח.

כדי לבצע את ההתקנה של רישום WarSide ההכרחי. על ידי יצירת חשבון, עליך להזין את הפרטים הבאים: דואר אלקטרוני, שמו של הפורום, סיסמא (עם אישור). לאחר רישום זה במשחק WarSide נדרש לשכתב את המילים בתמונה. לאחר מכן, תוכל ללחוץ על & laquo; raquo עד &;, ובכך מאשר את ההסכמה לקבל חדשות וקבלה של הכללים.

לשחק WarSide אופייך, שיוצרים את המראה שלהם. לא לבחור רק את הפנים, השיער, אבל אפשר לקשט צלקות גיבור או קעקועים. אתה צריך גם לבחור באחת משלוש מדינות לוחמות. בואו לראות איך הם נראים. חברת ZETTA הצליחה לא רק ליצור מונופול על אחד מכוכבי הלכת, אבל לאורך הזמן הרחיבה את טווח השפעתה על הרבה כוכבי לכת אחרות. עיר הבירה היא עדיין כאן, אבל בשטחים הכבושים של כוחו של המנהיג טיילר ODSs לא פחות חזק. מטיף קפיטליזם טוטליטרי תאגיד מוערך. יש אור מפותח ותעשיית האנרגיה כימית כבדה. נציגי המדינה נוטים להתפשט ברחבי גלקסית השפעתה על שווקים ומקורות חומר גלם. עובדי עיריית גלקטיק ומהנדסים של קוסמוס & ndash החופשי; יצא בלוויינים של חברת ענק ענקית גז. כאן שולט שוויון. הפרולטריון והאינטלקטואלים מנסים למצוא פשרה כדי לחיות בשלום ובהרמוניה. הון כאן & ndash; חדר, ומנהיג של קומונה הוא ראדין. הטכנולוגיה המתקדמת ביותר & ndash; כימי פיזי קל וכבדה. התושבים של חלום המדינה של חיים מאוזנים ללא בעיות והזדמנויות לענות על הצרכים הדחופים של כל אזרח. ניו אימפריה & ndash; מדינה אריסטוקרטית עם הון עדן. נציגים של האימפריה מוכנים לתמוך בכל דרך אפשרית מנהיגם Ilnura כי ברגע שהכח תפס את כס מלכותו של אביו. המצב מחמיר בכך שלדעת גלקסי לא לקחת את זה כשליט. זועם על עובדה זו אריסטוקרטים מוכנים לעשות כל דבר אפשרי כדי להוכיח אחרת. הם מאמינים כי מנהיגם הוא מסוגל ליצור מלוכה אבסולוטית, שיהיה מבוססת על יחסים-הפיאודלית שוק. פיתוח הטכנולוגיות של אנרגיה פיזיות כבדות אור ו, תושבי המדינה נוטים להגיע לגיל הזהב השני. שחקנים יקרים, הבחירה היא שלך! יש לך את הזכות להצטרף אלה שאתה רואה לנכון.

אופי, שישחק WarSide, יהיה שייך לאחת מארבע כיתות. אתה יכול להיות השומר, שכיר חרב, לא אישי או צייד. הם נבדלים ביניהם לבין עצמם לא רק במראה, אלא גם ביכולות ייחודיות. כל דמות היא ניחן מאפיינים ראשוניים והמשימה שלך & ndash; לשאוב אותם. זה זמין גם לבחור התמחות לטעם שלך. ביצוע משימות PvE ומשתתף בקרבות PvP, אתה לצבור ניסיון. אגב, מאבק אחד נמשך כ 10 & ndash; 15 דקות. יותר מאמץ שאתה מפעיל, תוצאות מוחשיות יותר.

משחק Varsayd ממליץ לא רק להילחם עם שחקנים אחרים, אלא גם ללמוד כיצד לבנות מערכות יחסים. אתה צריך להתחבר, כי בהתפתחות העלילה מתרחש בעיקר על חשבון קרבות צוות. אפשר גם להקים קשרי מסחר. אתה יכול לבצע עסקות באמצעות המכרז או בדואר.

המשחק התפשט על פני המודל-2-משחק החופשי, זה תענוג זמין לך חינם לחלוטין. לעסוק בפעילויות פנאי מעניינות & ndash; ואתה לא תשכח את מה שמשעמם! נותר רק לאחל לך חוויות נעימות ומזל טוב!

& nbsp;

 

לשחק גם