שמות חלופיים:

משחק Warframe - שיתופי חופשי משחק Sci-Fi תב"ע, אשר פיתח קיצונית דיגיטלי, הוא היוצר של Darkness 2. במרוץ לסף הכחדה, השחקנים הם גזע Warframe המקוון טנו. שחקנים חייבים להשתלט על כלי הנשק העתיקים מכדור הארץ הישן כדי לנצח עם הנשק גרינר הזה, שרוצה ללכוד את האימפריה ומבקש לחסל טנו.

לפני שאתה משחק את המשחק Warframe, להפוך בטוח שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת, כגון: מעבד בתדר - 2GHz; RAM-1GB; כרטיס וידאו - 128 מגה בייט. רישום Warframe לא לוקח הרבה מזמנך וקל:

1

. בדף הראשי, בחר את פריט «לשחק בחינם»;

2

. הזן את הדואר אלקטרוני;

3

. הזן את שם המשתמש שלך;

4

. הזן את הסיסמה ולאשר אותה;

5

. בחר «להירשם».

מקוון Warframe היא אסטרטגיה המותאמת לפורמט הפופולרי של המשחקים בחינם. כשאתה משחק Warframe, אז הדמות שלך תהיה שייכת לגזע של טנו - האנשים שהפכו לאלימה לאחר קצת מרחב נדבק בנגיף. טנו מנסה לזכות בכמה מירוצים מתחרים Warframe באינטרנט. מירוץ גרינר - הם אנשים לשעבר שחיים בתשוקה מתמדת לרצח והרצון שלהם למלחמה. יש טנו פחות לוחמים וציוד טכני עני, אבל כדי לנצח במאבק קשה זה עוזר להם Warframe - זה מיוחד שלדים חיצוניים מה שנקרא, מה שנותן חיילים מהירות ועוצמה מדהימים במשחק Warframe. במחזה Warframe הוא מעניין, משום שעומד לרשותך שמונה טכנולוגיות: וולט, אקסקליבר, פחם, טריניטי, פוקי, קרנף, קוסם, אש. כל Vorfreym אלמנט - זה לא רק תלבושת חדשה עם נוף שונה מעט, וכל טכנולוגיה עם נשק מיוחד משלה. אם יש לך שריון יציב, הוא יכול לתקוף בבטחה תוקפנים שחמושים עד השיניים, בקרבות סמוכים, ואם אתה מאומן ירי מצוין ממרחק, אתה יכול בקלות להיות מסוגל לשים את היריבים בWarframe באינטרנט. חוץ מהמשחק בנשק חם Warframe, תמיד יהיה לך את חרב מאחורי גבו, שבו שאיבה משוכללת מסוגל להשמיד את כל ברצף: מגרינר לאנשי חיל שריון. על הישגים שונים תקבל הפרסים Warframe באינטרנט. כל הכה יריב ציין בסטטיסטיקה, ולאחר מכן שינה ל-XP, שבו אתה יכול להשקיע כדי להגדיל את השרידות של הגיבור, מהירות התנועה שלו, הצרות שגורמת נשק ומאפייניו של הנשק הבאים: טען מחדש מהירות, טווח, מספר הסיבובים בכלוב וכאלה. תוכל לשאוב את הנשק לא רק העיקרי (או רובים אוטומטיים) בWarframe באינטרנט, אבל אקדחים וחרבות גם. אם יש לך מספיק ניסיון ולא יודע איפה להוציא את זה, אתה יכול לרכוש חריצים נוספים, שיחזק את הכוח של הדמות שלך. אבל יש באובייקטי Warframe המשחק כי השינוי במטבע הרגיל אתה לא יכול. פלטינום המציא עבורם - זה כסף שסימן את מטבעות כסף בחנות. פלטינום Warframe נמכר באינטרנט על כסף אמיתי, ופותח את גישת השחקן לכל דבר: נשק בלעדי וvorfreymu, שדרוגי Pro-גרסה. להסב את תשומת לבך לנשק וחלליות שנשא הוא Warframe משחק פעולה מקוון. המשחק עבד היטב ויש לו גרפיקה נהדרת ואפקטי משחק Warframe מדהים. יתר על כן, בעזרת אופטימיזציה מקצועית, אתה יכול לראות את כל הנס הזה הוא אפילו לא במערכות המתקדמות ביותר!

 

לשחק גם