שטן ללא תחרות

שמות חלופיים: שטן ללא תחרות

& nbsp;

שאין כמותו משחק מקוון השטן & ndash; פעולה מרגשת של ז'אנר בדיוני נושאים צבאיים. הפרויקט הוא תוכנה שיתופית, כך שאף אחד לא דורש ממך תרומות כספי חובה לעונג לקחת חלק באירועים מרגשים שהתפתחו בסין העתיקה. אתה מועבר לאטמוספרה של אגדות ומיתוסים, ועמוק יותר לחדור לסודות של העולם המסתורי, כך שזה יהיה מעניין לשחק שאין כמותו השטן . לדוגמא, נע דרך הרמות, השחקן פותח בהדרגה את הפוטנציאל של חברת פרויקט Linekong. לפתוח את כל תכונות נהדרות, ועד מהרה אתה מתחיל להבין שפשוט לא יכול להתנתק מהמשחק. אתה מחכה לקרב ייחודי ללבו של העולם, קרב עקוב מדם בזירת שריון קרב, מצור מסוכן, והרבה משימות מסע המרגשים ביותר. שאין כמותו השטן ​​המשחק מבטל את השגרה המשעממת לחלוטין. אתה כל הזמן בתנועה והחששות. בשתי יבשות בהיקף של 40 אזורים שבי מתהולל אפילו על ידי פעיל! & nbsp; התחל שאין כמותו השטן ​​לשחק עכשיו כדי לוודא באופן עצמאי זה!

על מנת לגשת למשחק יש צורך שאין כמותו השטן ​​רישום. דיווח כתובת דואר אלקטרוני, אתה תקבל הודעת דוא"ל מהקוד כדי להפעיל את החשבון שלך. הצטרפות במשחק שאין כמותו השטן ​​יספק הזדמנות להוריד את הלקוח. אבל קודם לוודא שהמחשב שלך הוא מתאים. המשחק העלה את דרישות מערכת המינימלית הבאות:

- , ג Windows XP או Windows 7;

- Core 2 Duo 1. 6 גיגה-הרץ;

- כרטיס GeForce2 MX440;

- RAM & nbsp; 1 Gb;

- כונן קשיח 2 GB.

לאחר שהופיע בפעם הראשונה בעולם פנטזיה, אסור לך ללכת לאיבוד. אל תהיה מבולבל שאתה רק מתחיל. אתה בוודאי לאורך זמן, להגיע לגבהים מסחררים. מובנה באנציקלופדיה & ndash במשחק; עוזר גדול שיעזרו לך להבין את כל ההיבטים. אתה חייב ללמוד razdobyvat משאבים דרושים כדי לייצר פריטים יקרי ערך, לשפר אותם, כמו גם את המאפיינים האישיים של המשאבה על ידי ביצוע מגוון רחב של משימות. בנוסף, א.ד. , המשחק נותן את ההזדמנות כדי להכיל את בעלי החיים. חיית המחמד שלך תהיה לעזר רב בקרב, העיקר זה לחנך כראוי ולתת משקל ראוי. קרב יש לך הרבה! בדרך הוא פגש כמה פעמים מפלצות רעות שצריך להיהרס. כן, ושחקנים האחרים המתחרים הפוטנציאליים שלך.

לפני שאתם מתחילים לשחק את המשחק שאין כמותו השטן , אנו מגדירים אופי השייכים לאחד מהגזעים הזמינים. אתה יכול לבחור בין Astromantami (קוסמים חכמים), Lovcen (בעלי מלאכה לשלוט בפעולות של האויב) ולוחמים (אמיצים, חזקים ולוחמים עזים). לכל כיתה יש את הדרך של פיתוח שלה. בנוסף, אתה יכול לבחור וההתמחות הספציפית. אז Astromanty Ketu יכול להיות (להפעיל קסם של אש ושל קרח) או Rahu (אוויר קסם שלו ורעלים), השמנה & ndash; (נשק עיקרי & ndash; בצל) ירי או ביצוע (בעלי סכין יער חד) ולוחמים & ndash; טיפון (התקפה עם שתי חרבות) או תופת (התקפת חרב בשתי ידיים). מי שאתה הופך, כשרונות המוכשרים ביותר, לפתח את כישוריהם, לכל אחד מהגזעים יש מרחב עצום לפיתוח.

יומן המסע מורכב של 2,000 מינים של עבודות PvE, PvP וGvG. כזה שפע של משחק פעולה אינו מאפשר לפספס רגע! נסה & ndash; והמאמצים שלך לא נעלמו מעיניו. יש מערכת מאפשר לך להרוויח פרסים כאובייקטים הרצויים ומשאבים שונים וכותרת zapoluchat. העלאת תוארו, אתה הופך יותר ויותר מכובד, ולכן לא לשבת בחיבוק ידות & ndash; הכל תלוי רק בך!

זה יהיה שימושי למצוא בעלי ברית. כך, תוכל לקחת חלק בקרבות מסיביים, כל הזמן מרגיש את התמיכה ויחד עם חבריו לעשות מעשים גדולים!

המשחק בבקשה אוהדים של זמן טוב ביתרונות רבים הפנאי שלך. משחק זה אינטואיטיבי וגרפיקה יפה, וכל פריטים המפרטים, והחופש לקידום, ואת יתרת תווים והרבה דברים שימושיים אחרים. בואו לפגוש את כל הציפיות שלך, ומזל טוב אף פעם לא עוזב!

 

לשחק גם