טרה Militaris

שמות חלופיים: טרה Militaris

& nbsp;

טרה Militaris מקוון & ndash; משחק מרובה פנטסטי MMORTS נושאים היסטוריים. חילזון משחק & ndash; מפתחי משחק & ndash; עשה לפרויקט שלך razvlekalovki הפנימי כמו הדפדפן הטוב ביותר. כל התכונות שמושכות אנשים בגלל יצירות מופת עולם, כרוכים זה בזה באופן אורגני כאן. עולם המשחק הוא לא רק פיתוח באופן דינמי, זה ממש פורץ אירועים בלתי נשכחים. אתה רק צריך לבחור את הדרך של פיתוח שלהם ולכבוש אחד אחד את כל ארבע תקופות. מתחיל לשחק את המשחק באינטרנט טרה Militaris, תוכל לבנות עיר משלך, להוביל את הכוחות העוסקים בהפקת משאבים, כדי לחפש גישה דיפלומטית לשליטים שמסביב, לארגן עסקות סחר, לחקור טכנולוגיה כדי לבצע את משימות הכי מרגשות. אל תפחדו לאתגר אספסוף נואש מטריד ושחקנים אחרים. להוכיח שאתה יריב אימתני שלא עוצר בשום דבר!

על מנת לקחת חלק באירועים מרגשים צריכים רישום טרה Militaris. זה ייקח רק דקה. חוץ מזה, אז אתה לא צריך לחכות למשחק להורדה. הצטרפות במשחק טרה Militaris & ndash; הוא ממלא כמה תחומים שבהם להזין את הפרטים הבאים: שם משתמש, כתובת דואר אלקטרוני, סיסמא. טיק, שתמשיך לקחת לעצמם ותמיד יכולים לחזור למשחק להמשיך. הקפד להשוות את התצורה של מחשב עם רשימת דרישות מערכת המינימלית הבאה:

- Windows 2000 / XP;

- 700MHz פנטיום 3;

- 32MB GeForce וידאו;

- 256 MB זכרון RAM;

- 100MB כונן קשיח.

הבעיות נוספות עדיין אף אחד לא כיף, כדי להיות בטוח כדי להתאים את ההגדרות הרצויות. כל זה בתוספת חיבור לאינטרנט של לפחות 56k מודם (טובים יותר DSL / כבלים) ותוכל לגלות את העולם המדהים ביפיו עם הרפתקה מסחררת.

בתחילת, תוכל לפגוש את המורה. הוא יגיד לך איך Militaris טרה לשחק כדי להצליח. איזה סוג של ציביליזציה לבחור עסק משלך, אבל לא מסתכל על עצמך בו, אף אחד לא יכול לקחת את הזדמנות לגיטימית לזכות בשליטה בעולם. כאשר העיר תפותח לרמה מסוימת, אתה יכול גם לנגוס ברכושם של אנשים אחרים, על מנת להגדיל לא רק את הטריטוריה שלהם, אלא גם לחזק את הכח.

במשחק מקוון טרה Militaris מציע להפוך לתושב אחת המדינות כמו מצרים, סין, פרס, רומא. זה היה שם, שבו אתה רוצה להיות, אתה תוקצה חלקת אדמה. אל תדאג, יש צורך להתחיל עם כמה קהילות שבטיות פרימיטיביות, בעתיד תוכל לבנות הרבה בניינים ולהבטיח שהעיר הראשונה חסרת ייחוד סופו של דבר הפכה לאימפרית השפעה עצומה.

לגבי הבנייה, זה קורה במפות של שתי רמות. בהתחלה אתה צריך להקים בניין מתקני שליטה, שבו תוכל לשים את המשאבים לחיילים והנחות פועלים להכשרת הצבא. בנוסף, יהיה גם בית מרזח, צריך לשכור גיבורים ושוק למסחר עם השחקנים השכנים. הכרטיס השני ניתן למכרה ייצור, מחצבות, חוות ומתקנים שימושיים נוספים. כאן מופקים משאבים, והו, איך שהם רוצים להתקדם!

לכל שחקן מגיע זמן ללכת למפת העולם ופרש את כנפיהם. אתה מחכה לקרבות עקובים מדם אחד על אחד או בקבוצות, ועימותים עם עימות NPC עם שחקנים אמיתיים. אל תפחדו להיכנס לזירת הקרב ולאתגר את הציביליזציה הזרה, לבנות בריתות או צבאות עמותות זמניים, כדי להגדיל את סיכויי הצלחה. מראש דואגים לגיבורים אמין, לוחמים אמיצים הובילו ניתוק, תלבושת הגונה, האימונים צבאיים המתאימים של כל אחד ממשתתפים. זכור כי מטרתו של המפקד היא לא לנהל רק פעולות של אנשים אחרים, אלא גם כדי לאסוף מדי פעם את חרב ולמהר לעובי הקורה.

משחק טרה Militaris כל מאמצי יישום מתוגמלים על ידי צבירת ניסיון. התהילה שלך גדלה כל הזמן, ואז אתה עובר מעידן אחד למשנהו. לעסוק באחריות ישירה ולקחת את המסע & nbsp; חדר הכס & ndash; & nbsp; כולם תורמים לדימום.

באינטרנט טרה Militaris נועד לתת הנאתכם! אל תבזבז את הזמן שלך לשווא ותראה את זה ממקור ראשון! מאי מזל אף פעם לא מפנה אתכם!

 

לשחק גם