צלף: לוחם Ghost

שמות חלופיים: צלף: לוחם Ghost
משחק צלף

: לוחם Ghost - מפתחי משחק מחשב מורשה העיר אינטראקטיבית, שבו הם שוחררו באור של קיץ תחילת 2010 חברה פולנית עשתה יורה צבאי מהאדם 1. כאן תוכל לראות את אפקטים מיוחדים הנהדרים, ואת ההשפעה של הנוכחות שלהם במסך הצג. וזה כנראה בשל העובדה שהמפתחים לקחו את המשחק שלהם למנוע די חכם Chrome Engine 4.

הדמות שלך - העלית של הכוחות המזוינים של ארה"ב, הצלפים, סופר מקצוען, שזרק אותו לקווי האויב, אלא במדינה רחוקה. השלטון במדינה זו שנתפס על ידי הצבא. אנשים רגילים נגד החונטה השלטת חמושים, והם צריכים לעזור הצלף שלנו. ואני חייב לומר כי למפתחי משימה כזו בצלף: לוחם Ghost מחשב להגדיר משחק טוב. הוא חשב גם את לשלוט בדמות הראשית, ומשחק פעולה הצבאי הזה הוא מאוד חשוב. אחרי הכל, לא משנה מה משימה שלך לא ביצע, כל עוד היריב שלך הוסר בחשאי, עם הכי הרבה המרחק. טוב, זה היה בסודי סודות. אבל תמיד עובר את כל המשימות ב" התגנבות ", שעובר את כל אויבי מעיניהם להיכשל. לפעמים, הדמות שלך תהיה פשוט קצרה חשמלית כדי להתחיל את הקרב. תצטרך לחלוק עם משטרת מהומות להשמיד את האויב בבניינים ומבנים שונים. יתר על כן, מפתחים עבדו משימה מאוד מגניב, שאינו צריך להשמיד את האויב אחד, אלא כמה וכמה יריבים בבת אחת. חבר 'ה מהעיר אינטראקטיבית עשה הכל כדי להקל על ההליך של ביצוע משימות כגון, סימון בצורה מסוימת את המטרות שיש להשמיד את המקום הראשון, ושלאחר מכן. וזה לא הכרחי כי מטרתו העיקרית הייתה בסמיכות לתוקפים. לכן, אם אתה מחליט צלף: הורדת לוחם Ghost ולהתקין במחשב שלך, ודא שמשימות כאלה יהיו חשובים "להסיר" לוחם שהוא אי שם בגישות הרחוקות, אבל בה בעת שעמד ליד "פאניקה כפתור." משימות שונות (שישה העשרה במשחק) תוכל לפתח טקטיקות למצב מסוים. טקטיקה אחת היא להיות, במידת צורך, כדי להרוס את מנהיג האויב, במידת צורך, טקטיקה לערער מתקנים או מבנים צבאיים נוספת, ואחרת לגמרי צריך לפעול אם יהיה חלק מנחיתת מפלגה, מסתער בעורף העמוק של מחנה האויב של האויב.

כדי צלף: לשחק לוחם Ghost ולבצע את כל המשימות שיש ארבעה סוגים של כלי נשק צלפים. לירות מהרובים האלה צריכים להיות מסוגלים. משום שעל מנת להגיע למטרה יצטרך לקחת בחשבון את מסלולו של כדור על ידי ביצוע תיקון למהירות רוח וכיוון, טוב ועל הרכיב כבידה.

הנשק העיקרי של גיימר סוגים שונים של רובי צלפים, נשק תגרה, חומרי נפץ וכו ' § במשחק יש 4 סוגים של רובי צלפים. לדברי המפתחים, את מסלולו של הכדור מחושב לאחר ההתאמה לרוח וכוח משיכה. נקודה מעניינת: ברגע שאתה מכה את המטרה שלך - המצלמה מייד מתחילה לרדוף אחרי כדור עף משם! יש עדיין הדמות הראשית בחומרי הנפץ וכלי נשק בארסנל לקרב קרוב.

אם אתה עדיין לא יכול להחליט אם אתה צריך הורדת לוחם Ghost צלף, לאחר מכן הקלד בשורת חיפוש של הדפדפן שלך כדי לראות צלף: לוחם Ghost וידאו. באינטרנט יש קרוונים וביקורות של המשחק הזה רבים. לאחר צפייה בסרטונים אלה, לוודא כי לוחם Ghost משחק הצלף הוא שווה את זה כדי לנסות את זה ביד שלהם.

מזל טוב! לכו על זה!

 

לשחק גם