סקיי אבירים

שמות חלופיים: סקיי אבירים

משחק סקיי אבירים & ndash; משחק מרובה ארקייד, המהווה את הסימולציה התעופה. הודות לפרויקט, אתה יכול לשבת ליד ההגה של כל מודל שאתה אוהב מטוסים של המאה העשרים, עד השמים ולהתחיל קרבות אוויר חמים. אתה תמצא את עצמך בארכיפלג הטרופי העצום והמשימה העיקרית לפניכם, ירוויח דומיננטי בשטחים העצומים הללו. כל קרב חדש מביא כוסות ומוניטין המאפשר לך לחקור את הכישורים חדשים וטכניקות מחקר. קידום מודולים המטוסים באמצעותם ביושר הרוויח, ואתה בהחלט יהיה מסוגל להשיג את כל המטרות שלך! טכנולוגיה חדשה & ndash; הוא הכלי העיקרי להגדלת יעילות קרבית. אז אם אתה לא להתעצל לעשות כל מה שאפשר כדי לקבל מוניטין, ההזדמנויות שלך תגדל באופן יחסי לעלייתה. קדימה! הצלחה היא בידיים שלך! & Nbsp;

סקיי אבירים רישום & ndash; זהו הצעד הראשון בדרך להרפתקה מרגשת. זה צריך למלא כמה שדות, כגון שמו של הטופס המתאים של הטייס, כתובת הדוא"ל וסיסמא, ולאחר מכן סמן את התיבה כדי לאשר קבלה של הסכם המשתמש, ואתה יכול להמשיך לשלב השני. לאחר הרשמה, תוכל להוריד ולהתקין את משחק לקוח. בעת התקנת לקוח לא תהיה כל בעיות אם המחשב שלך עומד בקריטריונים הבאים: מערכת ההפעלה Windows & nbsp; XP / Vista / 7 / MacOS; מעבד GHz Pentium IV 1.8 (או שווה ערך מAMD); כרטיס מסך עם 128 MB; מכשיר DirectX 9. 0C; כרטיס קול תואם DirectX; שטח דיסק קשיח של 550 MB או 512 MB של זיכרון RAM. על מנת להימנע מבלימה באיך השמיים אבירים & nbsp; משחק, אתה צריך חיבור לאינטרנט של 128 Kbps או יותר. ברגע שהלקוח מנוהל ומוצא את עצמך בעולם הנפלא של משחקים, לבצע בחירה בין מדינות קיימות ותוכל לצאת לקרב הראשון שלו.

מערכת הלחימה היא עם סוגים אלה של קרבות: קרב אימון (הזדמנות ללמוד להילחם, לנסות כוחות עצמו), נלחם עם שחקנים אחרים (המאבק בין שחקני קבוצות, שסופו של דבר זוכה אחד מהם), הקרב עם הרובוטים (מרגש ומגוון משימות שמבוצעות במהלך משחק). משחק שמי Ritsari דינמיים, מרגשים, מלאים בדאגות הנצחיות. אז מה לגבי הרגיעה לא יכול להיות מחוץ לשאלה! עם זאת, אתה לא התחיל להיכנס לפאניקה, חושב שבין הקרבות והרוח יהיה לתרגם פעם, זה אומר שכל זה לא קשה כמו שזה אולי נראה במבט ראשון. כל שחקן באבירי סקיי יצטרך האנגר אישי. זה היה בהאנגר לך להירגע בין הטיסות המתישות. כאן תוכלו ליהנות מדבר כזה נעים כשינוי של המטוס. כניסה לתפריט של כוונון, אתה מקבל את כל ההזדמנויות לתחזוקת מטוסים. כך, מתוך ההאנגר, הוא ישוחרר במאבק הבא המחודש, חזק יותר, ובכך יש סיכוי גבוה יותר לזכות.

בנוסף לשחק אבירי סקיי תוכל להרוויח את התואר. מקבלים ציונים שתבואו מטוסים אמיתיים של שחקנים אמיתיים. יותר מטרות שהותקף, בדרגה שלך גבוהה יותר. אז Norland סופו של דבר הופך Flieger, אז Gauit-גופני, רס"ר וכן הלאה עד למרשל שדה. Northwind עם הרגיל ורגיל הופך גופני ולאחר מכן לסמל, סמל, Leytinanta וגדל, וגדל בשורות עד שהוא הופך מרשל. Sinpang נע במעלה סולם הקריירה, מתחיל עם הכותרת Itte hikehey בקרוב מתנשאת לHaich טיול, טיול ניטה הייז, אי פעם להגיע לפסגת תהילה ולהיות טאישו. מערכת כזו עושה סקיי אבירים באינטרנט מעניין יותר. אחרי הכל, כך שתוכל לעמוד בשאיפה להראות את מה שאחרים יכולים להגיע וצדק פירות גאים בעבודתם!

בין המטוסים הזמינים פגש הלוחם הראשון ייצור Norland (JI UHU), האימפריה מטוסי הייצור הראשונה עם נחיתה נשלפת (וlaquo; קומר & raquo;), מטוסי Borean הבכור I-5, אחד biplanes המתקדם ביותר אימפריה (I-5F) והראשון מטוס Sinpanga (Ta-רי). לחוות ממקור ראשון מה זה כמו לנהל יחידות!

& nbsp;

יש עוד רגע נחמד. במשחקים הוא התאמה אישית הנוכחית של דמויות. אתה בדיוק כמו שחקנים אחרים יהיה גישה למלתחה מוצקה, המאפשרת לך לשנות את המראה של הגיבור כפי שאתה רוצה. בקיצור, המשחק ייתן לך הרבה רגעים נעימים, אם כי, יותר תוכל לתת לזה זמן, ממכר יותר! בואו לפגוש את כל הציפיות שלך! & Nbsp;

 

לשחק גם