קדושי 4 שורה

שמות חלופיים: קדושי 4 שורה

כל, ללא יוצא מן הכלל, יודע כי המשחק Saints Row 4 - הפלגיאט הוא טוב כל פרויקטים בקנה מידה גדולה הקיימים. החלק החדש אפילו לא תוכנן כחריג. להיפך - עכשיו המשחק הוא שילוב מעניין של GTA ואב טיפוס בטיפול המקורי של יוצרי הקדושים מרצייה. למרות העובדה שהפרויקט הזה אינו הנושא גרם אחד של מידע ייחודי, כמותו. גיימרים מכל רחבי העולם להכיר במשחק, אפילו כובעי מבקרים מחוץ למפתחים, שיכול להרשות לעצמו לשאול מה שאתה רוצה, אבל לעשות את הפרויקט שונה איכשהו וממיוחד.

כמו שיבוטים משחקים אחרים קדושי 4 שורה מנסה להאפיל אלמנטים השאולים. בזמן שמישהו מנסה לקחת חוש הומור נהדר או אווירה בהחלט מציאותית קדושים להישען על טירוף. פרויקט Bezbashenny זה לא יכול להילקח ברצינות, אלא גם לטפל לרעה אותה כבלתי אפשרי. החלק החדש של נוכחות הפתעה רציית צאצאים (אם כי בכמויות גדולות) של עבודות מעניינות ומשימות טקסט מרתקות. וצפו בהסח דעת על ידי האלמנטים הבסיסיים של מטריקס - באו מהלב למשחק החדש, לא אומרים שום דבר.

כדי להתחיל את המשחק, אתה צריך להוריד קדושי 4 שורה. כפי שאתה בוודאי יודע, קבצי ההתקנה הורדו פרויקט זה תמיד די מהר, במיוחד אם אתה נהנה באמצעות קישורים מעוקבים אחר סיקור. עלילה הקדושים רביעי העלו את הדמויות הראשיות לרמה הגבוהה ביותר של סמכות - עכשיו הגיבור מוצגת כנשיא ארצות הברית של אמריקה (לא יותר ולא פחות, מראות, אתה יכול לדמיין איך באחריות עכשיו אנחנו צריכים להיות בקדושי שורה 4 משחקים? ). הפמליה הקרובה ביותר כמו "מנהיג" נמצא גם במרחק הליכה - חבר של הנשיא שייך מקום בממשל. ו, כמו, זה הולך כמו שצריך, לקחת את החוקים הקדושים ולעזור להחליט על גורל האנושות, מונחה רק על ידי המכתב של החוק, עם זאת, קורה משהו בלתי צפוי.

מחשב קדושי שורת 4 מספר על הפלישה של חייזרים שחטפו במצח נחושה מקומיים. אנחנו לא עושים חריגים לחייזרי אדוני נשיא. ואז הכל הוא עוד יותר מסובך ובלתי מובן - החייזרים מסיבה כלשהי, הניחו את ראש המדינה במודל Stilporta, בדיוק כמו עיר אמיתית. מה לעשות שהם רוצים להשיג זה אינו ברור. עם זאת, יש לך להבין את זה על ידי ביצוע בקדושי שורה 4 משימות מסוגים שונים.

שינוי של נוף אפשר היוצרים של המשחק כדי להוסיף כמה אלמנטים חדשים. מפתחי פרויקט יותר מרוחקים מהרעיון של GTA, שהם ניצלו באופן אינטנסיבי בכל המשחקים של הייצור הקודם שלו, והחליטו לשנות את הכיוון של פיתוח בכיוון של פנטזיה. ובכן, יש להם מספיק רעים, טוב, מקורי, כל כך מדויק. יש מושג ברור על המשחק ניתן לראות מבנה מיוחד לקרוון 4 וידאו קדושי שורה המפרט את החידושים ויתרונות.

 

לשחק גם