ערים עולות

שמות חלופיים: ערים עולות

משחק עולה ערים & ndash; אסטרטגית דפדפן חופשית שנועדה לבנות ערים. מדד פעילות סימולציה מספק לשחקנים את ההזדמנות להביא ב[ 2] עולה ערים באינטרנט, ופרי יוזמתם של רעיונות משלה על השיפור של תשתיות עירוניות. מרחיב את פעילותה ולספק רמת חיים של תושבי העיר שלך הגונה, אתה בוודאי לזכות בכבוד ולפאר את האדון החכם. אמצעים וירטואליים להתחיל את תפקידיו מבלי למצות את מסע הבחירות הראשון, שהוא לא צריך להיות עצבני על מספיק קולות כדי להאכיל את האנשים והבטחות חסרות משמעות. לא, אין מקום למילים ריקות! אתה צריך להוכיח את עצמם בפועל ולמלא את כל שמבטיחים פוליטיקאים בחיים אמיתיים. אתה מסכים שלא רק צריך לחשוב על איך אתה היה פועל כפי שהחישובים היינו רוצים לנסות לענות על הדרישות של הקהל. טיפול באנשים שלה, אתה לא להיעלב. אסטרטג תובנה וחכם תוכל להפוך לטייקון אמיתי, לא זה לא עושה הרבה נזק.

כדי להראות מה אתה יכול לבקר באתר של המשחק, שבו מחכה לי & nbsp; עולה ערים רישום. לשחק עולה ערים מכל מחשב שעומד בקריטריונים הבאים:

    מערכת ההפעלה
  • Windows
  • מעבד 800 MHz אינטל Pentium III
  • תואם DirectX 9. 0 כרטיסי וידאו ואודיו
  • לפחות זיכרון אחד Gb
  • 2 GB של שטח פנוי בדיסק קשיח
  • חיבור מהיר לאינטרנט
, סיסמא, דואר

רישום במשחק עולה ערים ייתן בשליטה שלך בשטח לאחר ההתחברות להיכנס -mail, תאריך נולד ומסכים לכללים של הפרויקט. בנוסף היא מציעה חדשות מעניינות מנוי לפגר מגוון של שדרוגים.

התחלה קטנה ומאמינים כי לאורך זמן, יכול להיות גא בהישגיהם. התחל יהיה מוצלח יותר אם עולים ערים המשחק יתחיל עם סט פתיחה, אשר נרכש בתפריט וlaquo העיקריים; הול & raquo;. ראוי לציין כי המחיר זמין, כל כך לא מכחיש את עצמך. אל תפחדו מקשיים לכאורה. אתה בוודאי להתמודד לא רק עם הבנייה של קומפלקס מגורים, ויבנה את כל המתקנים הדרושים למטרות ייצור, מתקני בידור ובניינים אחרים מסוגים שונים. ממשיך לפתח את התשתית לעיירה הקטנה הפך למטרופולין ענק! רמת הפיתוח גבוה יותר, יותר אנשים יהיו לך. ואת מספר האנשים למלא את הקופה באמצעות מסים ותרומות אחרות תלוי בגורם של השגשוג שלך. מערכת יחסים זו היא הגיונית ומועילה לשני הצדדים. עשיר יותר שאתה עושה, יותר סיכויים והזדמנויות איכותיים לבצע בקרת תפקידם.

למד להשקיע. במגזר התעשייתי יש להקים עבודת מנסרה, החווה, בית חרושת ללבנים, מאפייה, מבשלת בירה. מערכת תחבורה מורכבת ואנרגיה גם דורשת השקעות. השפעה חיובית על מצב הכספים לסחור יחסים עם הערים שוכבים ליד. לשתף פעולה עם אמצעים אחרים לגיוס ההון במשק, כלומר ההפצה של המוצרים שלה ורכישת פריטים הכרחיים המוצעים על ידי שכנים.

לשחק את המשחק עולה הערים היא בלתי אפשרית ללא משאבים. לדוגמא, אנשים צריכים מזונות כאלה כמו תפוחי אדמה, עגבניות, דגנים. ולאריחים, עץ, קורות, לוחות, אריחים, לבני בנייה דרושים. דואג למרווח לתוכניות שלך יכול להתממש ללא כל בעיות!

לגבי המראה של העיר, ראוי לציין כי לאורך זמן זה משתנה באופן משמעותי. אחרי הכל, אם בנייה פשוטה תחילה זמינה רק, לאורך זמן, אתה יכול להמשיך את הבנייה של בנייני יוקרה. אגב, כל זה יצטרך להשיג ראשון stroylitsenziyu, ולאחר מכן להגיע לעבודה.

עולה הערים באינטרנט מאפשר למגוון רחב של פעילויות. לצורך כך, זה צריך להיות באזור הקדמי, אשר, כמו כל דבר אחר, אתה רוצה לשמור במצב טוב. במהלך האירוע, אתה יכול לקבל גמול טוב, וזה, כפליים שמח.

קח בילוי מרתק עכשיו. צובר ניסיון כדי להיות מנהל מבריק ומארח גדול. בהצלחה לך ומצב רוח טובה!

 

לשחק גם