3 עלו

שמות חלופיים: 3 עלו

פרויקטים כמו זה לא יכולים נעלמו מעיניו. תוקפים וההאקרים פשוט סקרנים מנסים להסיר סודיויות לפחות כמה ניואנסים. עלה 3 - משחק שאף פעם לא נשאר לבד בעולם המשחקים לרגע. זה הגיוני, כי לאחר הגיימרים למדו על תחילתו של הפרויקט, במתקפה על השרתים של החברה Bytes Pirahna. ניסיון נוסף לברר לפחות קצת מידע מעניין שלא צלח. אחרי שהיו לי מפתחי דליפת ברירה כלספר לך באופן אישי איזה סוג של פרויקט שהם מבשלים ומה חידושי גיימרים צריכים להתכונן.

בהודעה לעיתונות הרשמית למשחק Risen נאמר לי 3 יוצרי מחשב של הפרויקט

שלאחר השלמת כל העבודות והשלבים פורמליים של בדיקות, שחקנים יצטרכו להתמודד עם העולם בעבודת יד. כל הפעולות שגיימר יהיה השפעה הייחודית משלו, ולכן תצטרך לשחק מאוד בזהירות ובתשומת לב. בעולם הווירטואלי שנוצר, השחקן יהיה זמין למחקר כמעט כל סנטימטר. זה יהיה פרויקט גדול הושלם על ידי כל הכללים של משחק התפקידים.

פלט רשמי של הפרויקט מתוכנן לחודש אוגוסט 2014, כך מעריצים של הז'אנר יש זמן להתכונן. לפיתוח מיומנויות מחזה יכול אפילו לנסות לעבור את שני חלקים הקודמים - שיש לך משהו כדי לזכור אותם. אימון זה יעזור בעתיד, ברגע שההזדמנות להוריד Risen 3, כדי להראות את הצד הטוב ביותר שלהם.

היכונו להיות המוקד העיקרי של המשחק נמשך, במקום לאזור המחקר. אם אתה מאמין שהמפתחים, 3 Risen יכולים לשחק כל בעלי מחשבים אישיים וה-Xbox ופלייסטיישן. סביר כדי לקבל גישה למשחק יהיה הפצות עם פורטל ידוע להורדת קבצים - Steam.

פיתוח ב3 סרטוני Risen להיות על מנוע הגרפי הטוב ביותר. אז, בטח, יסתכל על זה. למרות העובדה כי מהעת לעת, השחקנים עדיין צריכים להתמודד עם מסכי טעינה, המראה שלהם במהלך משחק ממוזער. כל האירועים המרכזיים של המשחק יתקיימו באירופה, בימי ביניים פעמים פרסומות. במהלך המסע יהיה לכם גם לבקר בארצות הים התיכון ובאזורים הטרופיים. אף אחד לא יכול לעזור להמשך הסקירה של תזכורת 3 Risen שכל המקומות העיקריים נרשמו באופן ידני, ולכן הם נראים כמו, כמובן, יהיו בסדר גמור שלנו! המפתחים טוענים כי הפרויקט מיושם בעולם הגדול ביותר שהיה אי פעם באולפן כדי להתמודד איתו.

כדמות הראשית יבצע מותג חדש - דמויות לא מוכרות גיימרים. בסיפור מוקדם בלורד משחק של צללים סופג את נשמתו של הגיבור. המשימה העיקרית של השחקן משתמש בנשק שקם לתחיית 3 מגוון רחב של סוגים, כדי לעזור הדמות הראשית למצוא את עצמו - להצטרף לכהה או בהיר בצד. המסע שלך יהיה מלא בסיכון ומסתורין, והדרך תפגוש הרבה יצורים לא מן העולם הזה ופרצופים מוכרים!

 

לשחק גם