Planetside 2

שמות חלופיים: Planetside 2

Planetside 2 באינטרנט & ndash; MMOFPS המקורי סוני באינטרנט בידור , שבו השחקנים מחכים לקרב בקנה מידה גדולה. אם מאסו דפדפן razvlekalovki שבו אתה מפשפש במקום אחד ולהתחרות אחד על אחד עם יריב, אם אתה רוצה משהו גדול ומרשים, אם הלב שלך משתוקק ומתגעגע לשגרה של תהילה & ndash; משחק Planetside 2 הוא מושלם כדי לספק את כל הרצונות שלך נועזים. כאן, בקרב אחד מעורב אלפי שחקנים, אבל זה לא נראה בלגן בלתי קריא. החל לשחק Planetside 2, & nbsp; אתה הופך להיות חבר של מלחמה הגלובלית, שבו כל תשומת הלב מפורטת ומדוקדקת לפרטים, כל ממלאת את תפקידה, יש מקום של אסטרטגיה ועבודת צוות. אירועים עוברים במקומות גדולים, בהיקף של עשרות קילומטרים רבועים. תוכל לבקר את כל שלוש היבשות מוקדשים למשחק. Іndar, Esamir, וAmerish & ndash; זה לא רק מרחב טריטוריאלי, ומקום שבו אירוע זעם קבוע שונים. חוץ מזה אתה לא יכול רק לשוטט בכדור הארץ, ותעלה לאוויר, תוך שימוש בכל מיני טכניקות.

יש צורך בכל מה שלחדור היקום & ndash העצום; Planetside 2 רישום. כדי ליצור חשבון, מלא את הפרטים בשדות חובה: שם תחנה, אישור סיסמא, כתובת דואר אלקטרוני, מדינה, תאריך לידה. הירשם קורה באופן אוטומטי, אך ההסכם עם כללי הרישום במשחק Planetside דורש 2 כדי לאשר על ידי סימון התיבה המתאימה.

בדוק את רשימת דרישות מערכת נחוצות, שתבטיח משחק נוח: מערכת ההפעלה Windows XP; X2 Intel Core 2 Duo E6850 (או גבוה יותר) או AMD Phenom II (או מאוחר יותר); כרטיס המסך NVIDIA סדרת 8600 (או יותר) / AMD או ATI סדרה 4850 (או יותר) GeForce; כרטיס קול תואם DirectX; 256 מגה בייט של זיכרון וידאו; שטח פנוי בדיסק הקשיח של 15 GB; 4 GB של זיכרון RAM. אם כל זה ומוסכם, לפתוח את הדלת בשלום לעולם פנטזיה!

בתור מתחיל, אתה צריך לציין את החלק בצד שבו אתה רוצה להילחם. לאחר מכן תוכל לבחור את הכיתה המתאימה ביותר להתמודד עם העובדה שהנשמה שלך משתוקקת. בואו להכיר את הפלגים הזמינים. קונגלומרט החדש (SeaNanners מנהיג) & ndash; מורדים זה מוכן לרעיונות שלו כדי לתת חיים. קבוצות מאורגנות אלה של מתנגדי משטר עושות כל דבר אפשרי כדי להיות מוכן ליישום אידיאלי של המשימות הקרובות. Terran Republic (מנהיג TotalBiscuit) נועד לשלוט אזרחי מושבות. לוחמים של האומה לאכוף את החוק ולשמור על סדר. נציגי הריבונות וואן (מנהיג Tobuscus) מאמין כי העתיד של האנושות רק צריך לעקוב אחר ההתקדמות הטכנולוגית. הם עצמם השתמשו ארוכי טכנולוגיה זרה והם מסוגלים לפענח את הסודות של החפצים העתיקים. אבל למי היית שייך ל, מלחמה האכזרית זו משפיעה על כולם שהעזו לבוא לכאן. יש לא יהיה שלום בערים צפופות או בתחום הרחב. לאחר הקרב מתרחש בכל מקום. אז לתלות על!

Planetside יש 2 משחק מקוון מספר האלמנטים המבדילים אותו מקודמו ופרויקטים אחרים באינטרנט. לדוגמא, כאן היא ריצה למרחקים ארוכים נגישה, ובלבד השימוש במראות ומגיני משובי על המסלול של הכדור תשפיע כובד של העץ מאפשר לך לעלות יריביהם (כ 15-20%) וקרבות מעורבים כ -3,000 חיילים להעלות את האדרנלין בדם מרבי. גרידה שלו עושה שינוי זמן תנאי יום ומזג אוויר של. אחרי הכל, יש לו את הקרב גורמי השפעה עצום כמו אור וחושך, ערפל, עננים או ענק, שמאחוריו הוא קל להסתיר.

כדי שתוכל לשחק את המשחק Planetside 2 אתה יהיה באמצעות מכשור וציוד אווירי, כמו גם פריטים רבים מהארסנל המדהים. זכור כי הצלחה במאבק תלויה בעיקר בנשק וכישורים של הדמות שלך הגונים. לכן, לשים לב למאפייני ציוד ופילוס. ככל שאתה Planetside 2 משחק, זה יותר מעניין. הוא נפתח בהדרגה את מלוא הפוטנציאל של משחק יוצא דופן זו.

מנוע 3D עושה את עבודתה, ואתה מרגיש שכל מה שקורה על המסך הוא באמת אמיתי. לטבול את עצמך באווירה של מלחמה, כדי לחוות את המכלול של אפוס משתתף רגשות קרבות השלם! מזל טוב והשראה!

& nbsp;

 

לשחק גם