Onema

שמות חלופיים: Onema

Onema מקוון & ndash; נושאים רב-משתתפים חינם מבוסס דפדפן משחק האסטרטגיה בחלל. אתה תמצא את עצמך בעולם פנטזיה עצום, אשר ייצור מערכת הצבאית וכלכלית שלה. אתה תתארח על הכוכב שלו ולכבוש גלקסיות חדשות, מתחרה או בשיתוף פעולה עם שחקנים אחרים. אפשר לעשות סידורים עם קיסרים שכנים, אבל אתה יכול לתקוף את אלה שנמצאים בקרבת מקום. תוכל לבחור בדרך פעולה ובהתאם למצב, לקבל החלטות מסוימות. אחרי שהתחיל לשחק Onema, צריך להיות עם היד על הדופק כל הזמן, כי האויבים הם לא ישנים בכל עת, ואתה עלול להיות מותקף. היזהר מהפלישה של הפירטים שלך כדור הארץ בחלל, שידועים בגרגרנות ואכזריות. קשה ככל שלא הכרחי, לא לאבד את האמונה בעצמך. לאורך זמן, אזור קטן במקום הנטוש של הגלקסיה יהפוך לאימפריה ענקית, ואתה כבעלים שלה, יכול להיות גא בהישגים שלהם!

משחק & nbsp; דום בגלל דרישות מערכת נמוכות זמינות לכולם. למשחק לא עיכב, המחשב חייב להתאים את הפרמטרים נעל:

- מערכת ההפעלה Microsoft Windows XP / Vista / 7;

- מעבד המעבד Intel Pentium, AMD (2. 2 GHz);

- RAM 512 MB;

- כרטיס המסך 128 MB;

- כרטיס קול תואם DirectX 9.

כדי לקבל כדור הארץ ריק, ליצור קיסר חדש. זה מקדים את רישום Onema. יהיה עליך להשלים את השדה הבא הטופס הנדרש: היקום, התחברות, סיסמא, הדואר אלקטרוני. זכור כי הולכים למערכת, כך שאתה בעצמך להכיר קבלת הסכם המשתמש שלנו. לאחר הלחיצה על לחצן יקר וlaquo; מתחיל לשחק! & Raquo;, אתה תמצא את עצמך בתהום של שטח, ואתה צריך ללמוד ולכבוש.

היא הפעם הראשונה שהוא מצא את עצמו בשטחים הפתוחים של הרכוש שלהם, אתה לא מבולבל, כי זה ליד עוזר מקסים. נווד מסתורי יפתח את הסודות של איך להתעשר, כמו קומץ של משאבים (שהוא קיים) להפוך להר של חומר רב ערך. זכור, ההתחלה הנכונה של & ndash; הצלחה בעתיד! לאחר הדרכת משימות למתחילים, מתחיל הכיף! בחר את הצד של שלוש האוטומטית מוצעים ולך על זה!

הפלנטה למצוא מניות טובות מגוון רחב של משאבים. דאוטריום זה ואנרגיה וחומר אפל. המשאבים העיקריים הם באותה המתכת וקריסטל. חומרים אלה הם הכרחיים ליצירת כל מיני מתקנים, צי, ואפילו הגנה פלנטרית. לייצור שלהם צריך להיות כדי לבנות את שלי. בנוסף המכרה תעמיק. לכן, כדי להגדיל את מספר היבולים. קחו למשל את העובדה שלהפעלת מוקשים צריכים אנרגיה. המשימה שלך היא & ndash; כדי לוודא שלא לרוקן את האספקה ​​שלה. אגב, תחנת כוח סולארית זו שתיבנה במקום הראשון.

כמו כן, במהלך משחק תוכל לערוך מחקר, ליצור טכנולוגיה רבת עוצמה, ובמידת צורך, כדי לסחור בחומרי גלם. תלול יותר שיצרת את הטכנולוגיה, יותר תוכל ליישב כוכבי לכת, ולכן להרחיב רשותם.

בנוסף למכרות עם זמן אתה תתחיל לבנות אובייקטים הצבאי, למשל, רובוטים מפעל, מספנה, nanites מפעלים. לאורך זמן, יהיו גם כאלה מבנים כצמח תרמו הכח, Technopolis, מקלטים שונים וTerrarformer האחסון, מחסני טילים, ואפילו עד למבני הירח, כלומר, ירח הבסיס, גדוד המגע וטלפורט. כל זה מעיד על כך שכדור הארץ מתפתחת יפה, ואתה עומד בתוקף על רגליו בעולם הזה. הוא אמר כי לאחר שסיים את הבנייה, אתה לא סביר שיהיה מסוגל להירגע. אחרי הכל, את המבנה חייב להיות מפותח, עשויים להגדיל את הרמה שלהם, ולכן היעילות.

לא חושב שתוכל לשחק Onema בלבד ועושים את זה נהרו על פני כדור הארץ שלו. בכלל לא! כלכלת המשק, אבל זה צריכה להיות ולמתוח את היד שלהם לקחת חלק בקרבות הגדולים. כדי לעשות זאת, אתה צריך להיות צי חזק (קבוצה של ספינות, שהופקדה בידי משימה). אגב, כבר יהיה משחק, מוצק יותר יהיו הסיכויים שלך. באופן כללי, תוכל לבנות מספנת חיל הים בתפריט, ועם כל רמה של טכנולוגיית מחשב הוסיף עוד חריץ חופשי של הצי.

כמובן, אתה תוהה איזה סוג של תחבורה מאפשר משחק Onema. סוג מיוחד של טכנולוגיה הוא טילים (רקטות כוכבי מיירטים), שאינו דואגים לסכנה שלנו.

דפדפן המשחק Onema ייתן לך הרבה כיף. תוכל לחוות רגעים מרגשים במהלך הקרבות החמים, יהיה גא בדרך לפתח ולשגשג כוכב שלו, להאיר את הדעה תוך יצירת הטכנולוגיות הכי מגניבות ופשוט ליהנות חברתי & nbsp; אנשים מעניינים. מזל טוב בכל העשייה שלך!

& nbsp;

& nbsp;

 

לשחק גם