מועדון הקרב OldBK

שמות חלופיים: ישן מועדון קרב, הישן BK, OldBK, oldbk

הישן BK מקוון & nbsp; - זה אחד מהמשחקים המרובים המשתתפים הוותיקים ביותר במגזר הרוסי באינטרנט, אשר יורש את המסורת של פופולרי מאוד בזמן המשחק נלחם.

משחק מקוון & nbsp; הישן BK & nbsp; לא להתקדם לדרישות הספציפיות של המחשב של המשתמש, הדורש רק דפדפן אינטרנט, עדיף Internet Explorer. היוצרים להדגיש כי & nbsp; לשחק את המשחק באינטרנט הישן BK אפשרי גם בטלפון חכם. & Nbsp;

הרשם בnbsp משחק &; הישן BK מתחיל עם בחירתה של העיר & ndash; Avalon עיר ועיר בירה. אז הישן BK רישום & nbsp מקוון; יבקש ממך להזין את שם תו הרצוי, את הכתובת של תיבת הדואר אלקטרוני, את הסיסמה שלך, לחזור על סיסמא, הזן המין שלך, תאריך לידה, להסכים לתנאים של הסכם המשתמשים ולהזין את הקוד מהתמונה. הירשם & nbsp; הישן BK & nbsp; שלם וההרפתקה שלך מתחילה.

משחק מקוון הישן BK & nbsp; לא לזרוק את הטירון כדי להבין את המורכבות של המשחק. & Nbsp; יש צ'אט & ndash; כללי ומשחקים, כמו גם מיני צ'אט רב. בנוסף, אתה עדיין יכול ללכת לפורום שבו שחקנים מנוסים יכולים לעזור לפתור את כל הקשיים, לעומת זאת, הדמויות עד לרמת 4 בפורום לכתוב אסורות.

עולם המשחק בנוי על עימות הנצחי בין האור וחושך, כמו גם על הנוכחות של & nbsp; צד ניטראלי, הנאבק לשמור על האיזון בין הצדדים הלוחמים.

הדמות שלך יש כמה מאפיינים:

- הכח,

- זריזות,

-intuitsiya

- סיבולת,

- מודיעין, & nbsp;

- חוכמה

- התנגדות.

בתחילה יהיו נקודות בהתחשב בעובדה שאתה יכול להפיץ בין המאפיינים בעצמך. עם העלייה ברמות של & nbsp; יינתן לך נקודות נוספות, בהתאמה, מאפיינים יגדלו. אם אתה עושה, כשאתה משחק ב& nbsp; הישן BK, מבין שאתה רוצה להפיץ את מאפייני ביצועים, זה עד 4 ברמה, אתה יכול לעשות את זה ללא תשלום ברופא האליל, ולאחר רמת הדמות של 4 תוכל לעשות את זה גם פעם בשבוע או לשלם מרפאים להצלחה.

יהיה מסוגל לפתח את הדמות שלך במשחק, שתי מיומנויות: החזקת נשק וההחזקה של קסם. שליטה בנשק מחולקת ל -4 קבוצות של מיומנויות: החזקת סכינים ואגרופנים, רשות חרבות, אלות חזקה, אלות, גרזנים וגרזינים זמן.

כל מיומנות אתה יכול לפתח אינדיקטורים ל& laquo; חמש & raquo;.

אתה יכול ללמוד במשחק שלושה סוגים של קסם: & nbsp; הקסם של חושך, קסם אפור והקסם של אור. הקסם שימושי לך להשתמש בקסמה של הגנה, לחימה ולחשים ניטראליים.

רק את הדמות שלך תהיה אחד מהנטיות, שבמשחק 5: הדרך של ניטרליות, בדרכו של אור, את האור האמיתי, בדרכו של הנתיב של חושך ותוהו ובוהו. מהתמכרות תלויה באפשרות של הצטרפות לשבט, כמו גם השתתפות בקרבות בקנה מידה גדולה.

& nbsp; כשאתה נמצא במשחק הישן BK, הדמות שלך תהיה מסוגל להילחם בזירה של האלים, או לשוטט במקומות & ndash חשב-היטב; אזור משחקים מיוחד שנושאים פונקציות משחק מסוימות. זה מקומות כגון: אזור המרכז, רחוב הפארק, טירת הכיכר ואחרים.

במשחק יש מגוון עצום של משימות & ndash; משימות גאוניות מיוחדות שבמהלכו אתה לצבור ניסיון, להעלות את הרמה שלהם ולקבל גמול דברים ייחודיים שיעזרו לך בעתיד קרבות.

המשחק הישן BK יש טוויסט שמבדיל אותו מהאחרים & ndash; רדיו מיוחד במשחק, שמעסיק תקליטנים אמיתיים, ויש לך את ההזדמנות כדי להזמין את שיר אהוב או לשלוח ברכות מישהו.

במשחק מקוון מועדון הקרב, הישן BK ממשיך את המסורת של אחד ממשחקי הדפדפן הראשונים הקרבות, אשר מפורסם רוח אחד, מסורותיה ופגישות שותפות שאפתניות בעולם האמיתי. לכן, שהצטרף לשורותיהם של אלה שאוהבים לשחק את המשחק & nbsp; הישן BK באינטרנט, אתה תמצא את עצמך חברים ושותפים לא רק באינטרנט, אלא גם בחיי היומיום.

& nbsp;
 

לשחק גם