מועדון ניטרו

שמות חלופיים: Nitro מועדון

מועדון Nitro משחק מקוון & nbsp; - & Nbsp; תפקיד מירוץ עם נוף יפה ומרתק שבו geympleyem & laquo; לעקוף ולעלות & raquo; & Ndash; זה לאמנות מקוריות ומיומנות מיוחדת שאתה יכול ללמוד, הולך מסיבוב לסיבוב. & Nbsp; הצטרפות במשחק & nbsp; מועדון Nitro לוקח כמה דקות של זמן והוא נערך כרגיל: יש צורך לבוא עם כניסה שלך, להזין סיסמא, לציין את & nbsp; דואר אלקטרוני, לחץ על רישום מועדון ניטרו, וכל מה שיש לך במשחק. בחר את עצמך במכוניות מוסך tyunning נשאב, להרוויח, להצטרף לצוות ולזכות במועדון Nitro באינטרנט!

לשחק & nbsp; מועדון Nitro מרוצה במיוחד מהעובדה, שבניגוד למשחקים מקוונים מבוסס דפדפן אחרים, יש רק אותך ואת היכולות שלך (תגובה ויכולת) להשפיע על התוצאה, כך לאמן את הרפלקסים שלך ולהתחיל.

משחק מקוון Nitro מועדון שבו יש מודלים בסיסיים כמו של מכוניות ומכוניות אמיתיות (נמכרות באולם התצוגה), המאפיינים שלהם לחיקוי בהצלחה רבה על ידי מפתחים. באשר למכונית הבסיסית, שנקבעה במקור לכל המאפיינים זהים, כך שכל הנקודה של הפרטים, וכמובן, במיומנות של הטייס. לייחד המריצה שלך לא תהיה קשה, ככל שהמשחק הציע שפע של אלמנטים לtyunninga & ndash; גלגלים, ויניל, ספוילרים, ערכות אוירודינמיקה, עם תאורה אחורית, וכן הלאה. באשר ל& nbsp; מערכת שאיבת טייס, זה מוכר ביותר, למשחק התפקידים. & Nbsp; אז לRPG-Schnick & nbsp; לשחק את המשחק & nbsp; מועדון Nitro מקוון & nbsp; זה לא יהיה קל כמו בMMORPG הקונבנציונלי יותר.

אתה יכול להרוויח מהרמה השנייה, הוא נועד למיקום זה וlaquo; עיר & raquo;. כשאתה הולך לרמה הבאה (3), הגיימרים הזדמנות להשתתף במירוצי צוותי, המנצח נקבע על ידי הזמן שחלף הכולל. מירוץ בחירת יריב לבד מתרחש על בסיס avtostykovki & ndash; בשניות אתה יהיה להרים ברמה שווה לטייס, או בוט. ראוי לציין כי במקרה של אובדן, המפסיד מקבל 10% מניסיון הטייס של הזוכה.

במועדון Nitro לשחק, אפילו למתחילים הוא avtodogonyalok זמין. כל התהליכים הם די פשוט וקלים ללמוד. בנוסף, לטייס הטירון הוא תכונה שימושית במיוחד היא וlaquo; Replay & raquo; גזעים בארכיון. עם זאת, הוא שימושי לאף אחד, כי היתרונות הם גם לא נכונים. אז, לראות, לנתח ולהגיע כובע רמה!

לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; מועדון Nitro הוא עכשיו אפילו יותר מעניין, כי בנוסף למירוצים רגילים ומשימות (רחוב אתגר, ציד שועלים), צוות הפיתוח הוצע מסע הסיפור הראשון למשחק מועדון. אז מבטיח יותר. כדי להשתתף במשימות & nbsp סיפור; מעברים בlaquo &; raquo המועדון &;, אם אתה, כמובן, כבר עברו את הרמה הראשונה.

הרשמה & nbsp; מועדון Nitro & nbsp; אתן לך ההזדמנות לצלול לתוך מירוץ מנוע כונן, כדי לתקשר עם חברי המועדון, כמו אופקים, לפתח את הכישורים של טייס מנוסה, ועדיין ליהנות מsupercars מגניב ונופי גן עדן של האי של פיל, שבו רק את הרעים, ילדה ומהירות מטריפה סופר !
מועדון Nitro משחק מקוון & ndash; לקרוע מההתחלה, זכה ביריב!

 

לשחק גם