העולם Oksaroy

שמות חלופיים: Oxsar העולם, העולם Oxsar

Oxsar העולם מקוון - היא אסטרטגיה מקוונת מרובה מבוסס דפדפן חלל, שבו השחקן יצטרך להרחיב את האימפריה שלהם ולחזק את השפעתן של גלקסיות אחרות בשם המטרה העיקרית & ndash; כדי להפוך לגדול ביקום!

Oxsar העולם מקוון לא צריך להתקין את משחק לקוח וזמין בכל דפדפן, אלא במשחק הזה אתה יכול לשחק בiPad2, iPad, iPhone, iOS ו- Android.
כדי להתחיל את המשחק, אתה צריך רישום מקוון Oxsar העולם. ניתן לעשות זאת בשתי דרכים:
1) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; עם החשבון ברשתות חברתיות, כגון, פייסבוק, דואר. ru, VKontakte וOdnoklassniki. לחיצה על אחד מהכפתורים של רשתות חברתיות (עיתונות צריכה להיות אחד שבו יש רשום בחשבון) ובצע את ההוראות כדי לעבור את תהליך ההרשמה במשחק;
2) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; ישירות מהמשחק על ידי לחיצה על & laquo; & raquo;, הרשם חלון חדש שנפתח, הקלידו את השדות המתאימים שם משתמש, דואר אלקטרוני, סיסמא, ולהסכים להסכם עם תקנות משחקים. לאחר מכן, לחץ על & laquo; הרשמה & raquo; ורישום בעולם המשחק הזה של Oxsar סיים.

ועכשיו אתה יכול לראות מה מציע & nbsp; Oxsar העולם במשחק מקוון. הולך אחרי הרישום של המשחק על ידי בחירה וlaquo; raquo &;, כוכב שם הכוכב שלו. והולך וlaquo; הגדרות & raquo; אתה יכול להתאים אישית את הממשק שלך משחק (משחקי עור, סגנון רקע, סגנון טבלה, סט של תמונות של יחידות וכן הלאה.

במשחק הזה השחקן יכול לבחור באחת מהמקצועות הבאים: אוניברסלי (אין התמחות), Shakhtar דונייצק (מתמחה בהפקת משאבים), התוקף (מתמחה בפיגועים), תעשייה ביטחונית (המתמחה בהגנה) ומכלית (מתמחה בחבטות כוח) .

מערכת ההישג, הצעד הראשון היא לעבור את טירונות. בנוסף, הצורך לבנות תחנת כוח סולארית כדי לספק חום ואנרגיה של כוכב הלכת שלנו.

במשחק יש משאבים כגון מתכות, סיליקון, מימן, אנרגיה והלוואות (אתה יכול לקנות אותם בכסף אמיתי). עם כל רמה חדשה של פיתוח של מכרות, ומספר גדל משאבים.
מתכת & ndash; זה חומרי גלם זולים, אבל, אבל זה צריך יותר מכל דבר אחר. האלמנט הבסיסי לבניית מבני עומס של בניינים וספינות.
הסיליקון & ndash; משאב זה נדרש לכל הספינות ומבנים. החומר הבסיסי לבניית אלמנטים אלקטרוניים וסגסוגות.
מימן & ndash; משאב זה יש צורך בדלק לאוניות, כמעט כל המחקרים, צפייה גלקסיות, כמו גם לשימוש בגדוד הקשר.
אנרגיה & ndash; הוא נחוץ כדי לספק אנרגיה ומכרות סינתיסייזרים.

במשחק מקוון עולם Oxsar גלקטיק יש מחליף - הוא מקום שבו אתה יכול להחליף משאבים זמינים בשפע על המשאבים הדרושים בדחיפות.
כדי שיוכלו לשחק את המשחק באינטרנט העולם Oxsar להיות עוסק בעיקר במגוון רחב של מבנים של מבנים ולהגדיל את המהירות של הבנייה של בניינים, יש צורך לבנות רובוטים מפעל, המספק עבודה פשוטה, ואשר ניתן להשתמש בי בבניית תשתית פלנטריים.

חפצים מתכת וסיליקון, טנקי מימן, מעבדת מחקר, ממגורות טילים, מספנה, צמח & hellip הגנה; ובניינים רבים יותר, לא פחות רלוונטיים להיבנות לפיתוח האימפריה שלו.

בנוסף לבניינים, יש משחק מקוון Oxsar עולם ארסנל עצום של חלליות המשפיעות על ההזדמנויות שלהם. משאיות זה קטן ומשאיות גדולות, לוחמים וסיירות, וhellip Destroyer וכוכב המוות;, באופן כללי, הבחירה היא מרשימות! הארסנל ההגנתי, גם בגובה. כאן ומתקני לייזר ורקטות, נשק פלזמה ויון, לוחות שונים וכן הלאה.

במשחק מקוון Oxsar העולם משתמש במערכת קרב ייחודית ו קרבות סימולטור עצמו. משחקי Exchange יאפשר לסחור משאבים, ספינות וחפצים עם שחקנים אחרים. ועוסק במחקר מדעי, שהוא במשחק ב 20 מיני הרגע, יכול לפתוח את הטכנולוגיה חדשה ועוד מערכות נשק מתקדם.

לשחק את המשחק באינטרנט העולם Oxsar ניתן לקחת חלק במערכת ההפניה, למשוך שחקנים חדשים למשחק ולקבל בונוסים על זה. גם אתה יכול להצטרף לשבט (אשר ייתן כמה יתרונות), או ליצור משלך. הולך לצ'אט אתה יכול לשוחח עם שחקנים אחרים.

לסיכום, אני רוצה לומר את הדברים הבאים: לשחק העולם Oxsar יהיה מאוד מרגש. יצירת תשתית כלכלית וצבאית על הכוכב שלהם ולהתחיל ליישב אחרים. לכבוש מערכות כוכבים חדשות וגלקסיות. זכור, כל מה שאתה צריך כדי להתחיל לשחק העולם Oxsar היא הרשמה עולם Oxsar. מזל טוב!

 

לשחק גם