מתכת מלחמה מקוונת

שמות חלופיים: מתכת מלחמה מקוונת

במשחק מקוון Metal המלחמה באינטרנט - לקוח sessional משחק מקוון שמעביר שחקנים בסכסוך הגלובלי בSci-Fi הגדרה. זה עולם של העתיד שבו אירועי המלחמה המשתוללים במשאבי השדה הדרושים לשום מטרה אחרת, על מנת ליצור דם מלאכותי. העובדה שיש לו את הדם הסינתטי תכונות מיוחדות ואיכות שונה מאוד מטבעי. אבל עימות בין שני הענקים, שאף אחד לא רצה לפספס פירור טעים הסתחרר בקרוב יצא מכלל שליטה. אירועים צבאיים כמו אש, במהירות מפחידה התפשטו ברחבי העולם, בו זמנית מעורבים משתתפים רבים. אף אחד לא יודע מה תהיה התוצאה של הטבח המסיבי הזה, אבל יהיה זכאי להשתתף כל אחד. לשם כך, המחשב שלך חייב לעמוד בדרישות המערכת המינימליות הבאות:

0
GHz

- 2 GB של זיכרון RAM ו 4GB של שטח פנוי בדיסק הקשיח.

הורד לקוח לפני האינטרנט Metal המלחמה הרשמה. צור חשבון כדלקמן: נכנס לדואר אלקטרוני, סיסמא (חוזר), כינוי ותווים מהתמונה. הצטרפות במשחק Metal מלחמה באינטרנט - זה הוא בקשה לסוג הזמנה לכניסה למשחק. מאז המשחק Metal המלחמה באינטרנט עכשיו להיות מבחן אלפא סגור, תקבל מכתב בדואר אלקטרוני ושלתת גישה הרצויה .

ראשית אתה מוצא את עצמך באזורי מטרופולין של אוסטרליה, ובו יהיה קרב הדרך שלך. אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים שבועת הנאמנות והמבנה לא ניתן לשנות. הראשון הוא ארגון מסחרי מסוג חדש. זכות בלעדית actinolites הנדיר מגוון באוסטרליה - הקלף המנצח, והתשואה שלה, הארגון מתכוון אף אחד. השנייה - היצרנית המובילה של מתכת, החומרים מרוכבים וסינטטיים. היקף ייצור וחברי ארגון מחקר והפיתוח מוצלחים החדירו ביטחון שיש להם זכות המלאה להחזיק משאב יקר ערך. מי יודע, אולי לא יהיה התנגשות ביניהם, אם זה לא פותחו ב2005 על ידי פרופ 'Beloyartseva "דם כחול". ועכשיו לתכונות שימושיות של תחליף פופולרי לדם של בני אדם, רבים אנשים אמיצים מוכן לאתגר אף אחד. כלי רכב משוריינים תקיפה (BSHM) מהווים כוח צבאי גדול. הסעות תמיכה הנדסית (CLASS) יש פונקציות רבות. תיקון זה בשדה הקרב, ושדות המוקשים התקנה, ויצירת הפרעות אלקטרומגנטיות. מתחמי הארטילריה ניידת (IAC), להיפך, העצומים ביותר. הם מסוגלים לחסל את מבנה הקרקע ולגרום נזק, גם ממרחקים גדולים. הם נועדו כדי לגרום לזה שבו perekentovatsya בין קרבות, כלי רכב קרביים ולתקן כדי לקנות ציוד לשיפור.

אם הלב שלך משתוקק להרפתקה ואת העתיד מזמין אותה לא נחקר, MWO משחק - בדיוק מה שאתה צריך! מפתחים ניסו למנוע ממשתמשים התאכזבו והבטיחו בקרוב בבקשה עם חלקים חדשים של משחק.

 

לשחק גם