באינטרנט של ימי הביניים

שמות חלופיים: של ימי הביניים

בימי הביניים באינטרנט משחק & ndash; אסטרטגיה רבת הלקוח פנטסטי, שפותחה בעבר, אפופה אגדה. אתה מועבר למאה XII ולקחת חלק בקרבות שנועדו ללכוד כמה שממלכה של ימי הביניים הארץ שבה רק שככה מסעי הצלב העקוב מדם. אולי עושר מגיע לא יותר מדי בחוכמה, החלשת מלחמות פנימיות מדינה. זה יכול להיות במקום חביב לחלוק את השלטון ולעבוד יחד כדי להבין את הכלכלה של כוח, מה שהופך את עוצמה ובלתי מנוצח. אבל כולם חושב לעצמו. אז מה & nbsp; ואתה מקבל לסביבה יש אנשים כל כך אנוכיים זכות להניף את זכויותיהם ולנסות לתלוש פיסה יותר. כמובן, לבד אתה לא להשיג הרבה. אחרי הכל, חלוקה מחדש של האדמות המשמעותיים ביותר מתרחש במהלך מלחמות שבט אלימות. אז לחפש בעלי ברית & ndash; ועוד! תוכל להוכיח שזה מגיע לך להיות השליט!

כדי שתוכל לשחק את המשחק בימי הביניים באינטרנט , תצטרך חיבור לאינטרנט ומחשב עם התצורה הבאה: מערכת הפעלה Windows 7 Windows [ 1] Vista Windows XP ; מעבד 1.4 GHz; כרטיס מסך עם 128 MB; 512 MB זיכרון RAM ו -100 MB דיסק קשיח. הורד בימי הביניים יהיה לאחר ליצור חשבון. בימי הביניים באינטרנט רישום הוא פשוט מאוד: להיכנס להתחברות, סיסמא מחשבה ונמסרה לכתובת הדוא"ל. כאשר המשחק מתחיל, אתה צריך ליצור את הדמות הראשית.

התווים שאתה תצליח מתחלקים לשתי קטגוריות: הדמות הראשית ושכירי החרב. אתה בוחר, מה יהיה המנהיג שלך, שלא לדבר על חוליה של שכירי חרב נוצרו בהדרגה ויכולה להכיל לוחמים עם התמחויות שונות. בדרך כלל ב[ 1] בימי הביניים באינטרנט , יש שלוש כיתות. הם נבדלים לא רק את הכישורים ואופי, אבל גם נשק. אז שריון, מעדיף ללבוש שריון כבד ומגנים, המסייע להם לא לפחד מהתנגשות חזק עם האויב. בנוסף, הם עמידים ולכל יחידה הם המגינים הראשונים. נחתים הם גם לא מפחדים להילחם ליד כפי שבעלי סוגים שונים של כלי נשק. למרות שההגנה שלהם היא חלשה יותר מזה של גברים בנשק, אבל האגרסיביות שלהם וכוח ליותר מ לפצות על זה. אבל ברמה השלישית, חיצים, להביא ניתוק נהנו רק ממרחק. הם משתמשים בקשתות, קשתות וכידונים. אמנם עושה את זה מאוד במיומנות. לכן, למרות הגנה חלשה מאוד, יכול לגרום לניזק לאויב, פשוטו כמשמעו, בלתי הפיך. מפקדים יקרים, לזכור כי איסוף הכיתה לקרב הקרוב, יש להיזהר לחיילים השונים נכנס לרכבה. בדרך זו, אתה יכול להבטיח את ההצלחה שלך!

אגב, אם הדמות הראשית שלך שייך לחלק מהשיעורים ובוחרת את המאפיין של התמחות בכיתה זה לא אומר שהתמחויות אחרות יהיו סגורות באופן קבוע. לשנות מקצוע ולנסות את המזל בהאפשר שונה לחלוטין על הבקשה הראשונה. עם זאת, יש להזהיר אותך לא לקפוץ ממומחיות אחד למשנהו, לא ממש שולט בכולם. אחרי הכל, כפי שהם אומרים שאין לי שתי ארנבות זמן ואם אתה עדיין לא מיצית את הפוטנציאל של מקצוע, עדיף לא למהר השני. רק עקביות וביסודיות בזמן לייצר את התוצאה הרצויה. אז יהיה חכם, אם אתה רוצה לכבוש את הממלכה!

המשחק בימי הביניים פותח את האפשרות המסחררת, ואם אתה נשאב בזהירות באמצעות שני הסניפים של & ndash; כלומר, אמנות לידר ונרתיקים & ndash צבאיים; באמת אתה יכול להיות בלתי מנוצח. חכם יצר ניתוק של 16 שכירי חרב תהיה תמיכה אמיתית במלחמה חסרת רחמים זה. אל תשכחו שאופי מחולק לכמה סוגים, ואת הצורך לשפר אותם כל הזמן. לכן, אתה צריך לשים לב לפרמטרים הבאים:

- הפריטים הבסיסיים (שריון, בריאות, אנרגיה);

- מאפיינים פיזיים (כוח, זריזות, סיבולת);

- מאפיינים נפשיים (אומץ, מודיעין, דיוק);

- המאפיינים הטכניים (מהירות התקפה, מהירות תנועה, ביקורת, נזק).

נצחון, שמחכים לכם, יביא ניסיון ונקודות, והכי חשוב & ndash; ללמוד להשתמש בהם בתבונה. בנוסף, ברגע שתתחיל בימי הביניים לשחק, יש צורך להציל את מטבע המשחק. הכסף נחוץ לא רק לרכישת פריטים של ציוד, אלא גם לשלם משכורותיהם של שכירי חרב. אחרת, מי ירצה לסכן את חיי למען השאיפה שלך, ואפילו בחינם. לספק את כל חיילי הצורך. נסה זמן לספק להם כלי נשק חדשים ברגע שהיא הופכת להיות זמינה & ndash; והם מוכנים ללכת אחריך עד קצה העולם.

בנוסף לשחק בימי הביניים באינטרנט צריך לפקוח עין על הציוד. ברגע שהבחין בנשק דורש תיקון, לא לעכב את המקרה ללא הגבלת זמן. אחרת, אתה מאבד את הדבר הנכון.

המשחק בימי הביניים 2 הוא מעניינים ומלא בפרטים רבים, אך עם אותו קל לניהול. התפריט הראשי מורכב מסעיפים אלה כצריפים, מידע על אופי, פיתוח עץ, מחסן ותרמיל, שוק גיוס עץ צוות, חנות, מפלגה. אתה תמיד הכל יהיה במקום, וזה די נוח, כי תוהו ובוהו הוא לא תורם ליישום התוכניות.

המשחק הוא בטוח לתת לך הרבה רגעים נעימים ימי ביניים ולהיות חלק בלתי נפרד מהפנאי שלך! נסה & ndash; ותראה בעצמך!

 

לשחק גם