מפוח. ארץ

שמות חלופיים: מפוח. ארץ

& nbsp;

מפוח. משחק הארץ מקוון & ndash; משחק MMORPG postapokapsticheskaya עם נושאי לקוחות פנטסטיים. שילוב ייחודי זה של אירועים מדהימים עם מגע של פנטזיה וטכנולוגיות מדהימות של העתיד. מפוח. רישום מקרקעין ייקח אותך אל העתיד, שבו תוכל לצפות במו עיניו מה קורה בעולם, שכל כך משתנה מלחמה גרעינית. האסון נסע אנשים לתוך היקום והביא לאדם מוטציות שנשארו על כדור הארץ. חרקים ובעלי חיים הפכו לשומות מפלצות ומוטציות מסוכנות לכינוי בשל חי מתחת לאדמה, ולא התעללו. אנשים שחזרו אחרי שנים רבות על פני כדור הארץ, יצטרכו להילחם נגד כל הרוע הזה. נצטרך להרוס התקפת norovyaschih יצורים צמאי דם ברגע הכי פחות הצפוי. האנושות לקחה לבניית בסיסים והקמת אמצעי הגנה במטרה צובר מעל למקלט מפני סכנות מכל הסוגים. וכשמדובר בצורך לצאת מהמקלט ולצאת לשטח הפתוח, אנחנו צריכים להשתמש במפוח ענק. אחרי הכל, האטמוספרה של כדור הארץ, אפילו האוויר מורעל! אז מי שישחק במפוח. הארץ תצטרך ללמוד להסתגל ולהסתגל לתנאים שונים.

שאתה יכול בקלות להוריד את מפוח המשחק. כדור הארץ, ודא שהמחשב שלך עומד ברשימה הבאה של פרמטרים דרושים:

- מערכת ההפעלה Windows XP / Vista / 7;

- & nbsp; MHz מעבד 1000;

- 64 MB כרטיס מסך שתומך ב- OpenGL 1. 2;

- & nbsp; 256 MB של זיכרון RAM.

משחק תאריך המפוח. הארץ שנערכה בלקוח. עליך להזין ההתחברות, הסיסמה שלך, ולבוא עם כינוי. כמו כן מסכים עם כללי המשחק. זה כל מה ש, עכשיו אין מכשולים בדרך להרפתקה מרגשת!

כדי שתוכל לשחק במפוח המשחק. הארץ אתה בצד של אחת המדינות הקיימות. יש רק שלוש:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Opara היה בשימוש להתייחס לחיילים בנקודה החמה ביותר הלחימה. גם אסירים ממדינות אחרות נשלחים גם כאן. אתה יכול רק לדמיין מותנה כזה! אבל במשך זמן הפכה האומה עצמאית וכיום מובילה את מדיניותה.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; אומה Krada מאוד מנותק. הוא מורכב מטייסים עצמאיים ש, בעיקרון, חיים אחר לא יכולים לדמיין.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; דורש & ndash; מדינה שבה יש סדר, ותושבים בחרדה השתחוות בפני החוק. טייסים וחוקרים של העם הזה אוהבים צדק ומוכנים להקריב, אם רק זה תמיד שלטון.

לכל אומה עיר משלו, אשר כל המתקנים הדרושים. הנה רשימה של מבנים שניתן להשתמש בי התושבים: חנות פרוות, חנות ציוד, מחסן, תחנת מחקר, מפוח שינויי צמח, תחנות תיקון, ציוד מפעל, מיומנויות מפעל. כל מיקום מיועד לפונקציות משחק מסוימות.

יש לי

שחקני המעמד, אשר נקבע על ידי הפעולות שמתבצעים ביחס לדמויות האחרות. אתה יכול לקבל את מעמדו של שכיר חרב ניטראלית או למרוד. אבל מי שאתה ואיזה צד לא תילחם, אתה צריך לדאוג לפיתוח שלהם. אתה צריך לשאוב את המאפיינים העיקריים של & ndash; מיומנויות (יכולת להשתמש בנשק, להשתמש הגנה, וכן הלאה. ), כמו גם מידע נוסף, הנקרא מיומנויות. כישורים מחולקים לקטגוריות כגון צלף, כרייה, סחר מומחה.

למפוח. הארץ הייתה נוחה לשחק, אתה צריך לטפל בציוד שימושי-החמוש היטב ואחר. ארסנל של נשק במשחק מרשים. כאן יש מקלעים ותותחים, וphasers, וgranotomety ולייזרים, ונשק אנרגיה ודברים קטלניים אחרים. בנוסף, עליך לרכוש תחמושת, הכוללת פגזים, כדורים, פלזמה, חיובי רקטות חלקי Phaser. באשר לשאר הציוד, המשחק הוא כוננים זמינים, כורים (ציוד חשמל), שבבים (יחידות נוספות, המאפשרים להעלות כמה מן המאפיינים של הדמות), ערכות תיקון, מזעזע, מודולים teleportatory נייחים חילוץ (מודולים בשימוש) ומודולים נוספים עבור כורים ותחבורה. וגם, כמובן, המרכיב העיקרי של משחק & ndash; רובוטים, שזכו לכינוי פרוות. הם לוחמים, סיור, תחבורה, עסקנים. כפי שניתן לראות מהשמות עצמם, הרובוטים לבצע פעולות שונות.

משחק המפוח. הקרקע מוכנה הרבה משימות מעניינות. מטרות הן הסוג של אימון, כמו גם אלה הדורשים להרוג מפלצות ואיסוף שלל. מפלצות עצמם מספר עצום. חיפושיות זה, & nbsp; ושבלולים ועכבישים ותולעים ודובים, וזבובי סוס וזוהמה אחרת. באותה השלל, למשל, זה בלוטות רעילות עכביש, עקרב טופר, שפם גמל שלמה, קטע תולעת, קריסטל ירוק, מיכל מהאגם ועוד. כל אחד יכול לקבל בעת ביצוע משימות, ניתן לאחסן בתא המטען. ראוי להזכיר כי האחיזה של פחד שהוא תורם לשמירה על חפצים.

המשחק יש לו הכל לקידום מוצלח לראש, והכי חשוב & ndash; לא עצלן מכדי לעשות מאמץ. הצטרף לעולם הווירטואלי ולהראות את כל הכשרון שלך! בואו אתה תמיד מחייך מזל!

 

לשחק גם