גן עדן אבוד

שמות חלופיים: גן עדן אבוד

גן העדן אבוד מקוון & ndash; משחק פנטסטי חופשי מרובה עם קרבות מבוססי תורות, המחייב את השימוש בטקטיקות. אתה תמצא את עצמך במקומות הרבים ואינסופי PVP יהיה להגן על זכותה להתקיים. המאבק מתרחש בין תושבי כדור הארץ וחייזרים באופן בלתי צפוי. יהיה לך אלפי יריבים פוטנציאליים! בעוד האתגר שאתה יכול לזרוק רק שחקן אמיתי. האספסוף בעולם המשחק פשוט לא. אירועים להתפתח במרחב תלת-ממדי, שיוצר תחושה של מציאות. פגוש את האויב יכול להיות בכל מקום: בשטח, במערות, במים, בערים, יערות או המדבריות. משחק LP ילמד אותך לקבל החלטות חשובות, להרגיש ולתאם את המאבק, לשתף פעולה עם שחקנים אחרים ונואש לזרוק הקרב החם ביותר. אבל לא כל דבר בעלילה של המשחק מצטמצם רק למלחמה. אתה יכול גם להיות מסוגל לנוח בין קרבות ואפילו לעשות שלום דברים. בנוסף, החל אבוד גן העדן & nbsp; לשחק אתה יכול להפוך לחברים או אפילו התחתן בפתאומיות. אל תחמיץ את ההזדמנות לבלות את שעתי הפנאי שלהם בהנאה!

לפני שלצלול לתוך המערבולת של הרפתקאות בלתי נשכחות, עליך ליצור חשבון. על האפשרות להוריד את הלקוח המשחק יהיה הודיע ​​בסוף היוצרים של הפרויקט. אבוד גן העדן & nbsp; רישום הוא כדלקמן:

- אימץ הסכם. מנהל מתמקד במשתמשים הוא שאם אתה לא מסכים עם הכללים, עדיף לא ליצור חשבון;

- למלא את טופס ההרשמה: שם שחקן, כתובת דואר אלקטרוני (אישור) סיסמא (עם אישור);

- בחר את השפה הרצויה, ומציין את אזור הזמן

- להיכנס רישום קוד אישור & ndash; שתי מילות שאתה רואה בתמונה.

לשחק את המשחק באינטרנט גן העדן האבוד שאתה יכול במקרה שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת המינימלית הבאות:

- מערכת ההפעלה Windows XP / Vista / 7;

- מעבד Intel Pentium G620 או X2 AMD Athlon II & nbsp; 250; ,

- וידאו NVIDIA GeForce GTS 450 או HD ATI Radeon 5750;

- 2 GB של זיכרון RAM ו -3 GB של שטח פנוי בדיסק קשיח.

אז, אתה מתחיל אבוד גן העדן והדבר הראשון שיש לזכור & ndash לשחק; אתה צריך לשאוף לאופי מקורי. הגיבור שלו, הודות לאפשרויות עצומות שזמינות לכל משתמש, אתה יכול לעשות ייחודי. זה בכח שלך כדי לשנות את הכל: מהמראה ואופי קובע בית למאפייני האופי ולחימה שלו. ללא לאות נשאב, כמובן, אם אתה רוצה להצליח בעולם הפנטסיה הזה. במשך זמן שאתה יהיה זמין לא רק כלי נשק רבי עוצמה, ועוד הרבה יותר. אגב, כפי שרוב הנשק, ניתנים לך די מגוון הגון. לשחק אבוד גן העדן אתה יהיה באמצעות כולל נשק שני הגזעים כגון רימונים, רובים, מוקשים, סכינים, tayzery ומיוחד לכל אחד מהגזעים. זמין לתושבי כדור ארץ וlaquo; hornless & raquo;, וlaquo; אש & raquo;, וlaquo; ASP & raquo;, וlaquo; סקיף & raquo;, וlaquo; דרוזד & raquo; ועבור Wanderers & ndash; וlaquo; הג & raquo;, וlaquo; Balam & raquo;, וlaquo; Kabbah & raquo;, וlaquo; Chakka & raquo;, וlaquo; בריכות וraquo;. לגבי שריון, יהיה בחירה. אנו לנקות את הגוף של הדמות פשוט הכרחי ואתה לא יכול לעשות בלי תחפושת אמינה. בני אנוש הם שריון אור & laquo; & raquo;, שריון כבד Orlan & laquo; Dzhaganat & raquo; וPES & laquo; קראקן & raquo;. Wanderers מעדיף ללבוש bronekostyum & laquo; & raquo;, Nunkul או bronekostyum & laquo כבדים; אחה Patsch & raquo;, או PES & laquo; Shukpi & raquo;.

כפי שכנראה הבנת, אפילו בתחילת השחקן חייב לקבל החלטה חשובה שלהצטרף. כפי שכבר הוזכרו, יש שני גזעים. יהיה לך להיות בצד של Terran או יצטרף לצליינים, זה בעיקרון, ויהיה תלוי בגורל. הנקודה החשובה היא הבחירה של עבודות יד. אתה יכול להיות הורים של קרב מגע, וללמוד לצלוף מתחרות, ולנהל כלי רכב קרביים מדהימים.

משחק & nbsp; אבוד גן העדן כולל מיצוי של משאבים. אגב, לכולם יש הזדמנות לקבל שברשותו שלי ולקבל רווח טוב. אבל הבעלים שלי לתמיד להיות עם יד על הדופק. ישנם רב שרוצים לקחת את זה משם. אל תיתן אויבים שנואים! הקטן יותר של הנזק לציוד במהלך הקרב, יותר משאבים שאתה מקבל.

& nbsp;

הוא כבר בשלב של בדיקות, המשחק הוא מסוגל להתפאר של גיוון. ומכיוון שהפרויקט הוא לפתח, בעתיד הקרוב, היוצרים מבטיחים הרבה אלמנטים חדשים ומעניינים. הצטרף עכשיו להצביע לעצמך את כל היתרונות של משחק מרגש!

 

לשחק גם