מקרא: מורשת של דרקונים

שמות חלופיים: Dwar, DWAR

& nbsp;

מקרא: מורשת של דרקונים & nbsp; מקוון & ndash; המשחק הזה מבוסס דפדפן משחק תפקידים המקוון (MMORPG), עשוי בסגנון של פנטזיה. כל אחד יכול להיכנס למשחק, להצטרף לאחד מהצדדים הלוחמים & ndash; Magmars או אנשים, ולצלול לתוך קרב מטורף.

מקרא RPG באינטרנט: מורשת של דרקונים התקנת משחק לקוח הנדרשים, אשר ניתן להוריד ישירות באתר האינטרנט של המשחק (בדף הראשי). כדי לפעול כראוי, הלקוח חייב להתקין את הגרסה האחרונה של Flash Player. כדי להתקין את הלקוח זקוק ליותר, זה יהיה בכונן הקשיח היה לפחות 1.50 GB של שטח פנוי.

כדי להיכנס למשחק, הצורך בהרשמה & nbsp; מקרא: המורשת של דרקונים: ניתן להירשם בשתי דרכים, באמצעות רשתות חברתיות וישירות מהאתר.

אם יש לך חשבון רשום בדואר. ru, פייסבוק, חברים לכיתה, או ליצירת קשר, ניתן להשתמש בו כרישום באתר: לחץ על הסמל המתאים באחת מהרשתות החברתיות הנחשפות בדף הבית ובצע את ההוראות. השיטה השנייה של רישום: בדף הבית, לבחור שרת משחק, לחץ על & laquo; הרשמה & raquo; ובעמוד הבא, כניסת שדות בדואר האלקטרוני וסיסמא הרישום. לאחר מכן, לעבור לדף חדש, לבחור את האנשים (שאתה משחק), זה אנשים או האנשים Ogriya ח'יר. לאחר מכן, לבחור את המין של הדמות, להרים את המראה וההופעה שלו, להקצות אותו שם (כינוי) וקיבלתי את כלל משחק ההסכם. הכל על הרשמה זה במקרא המשחק: Legacy של דרקונים מסתיים. אתה יכול להתחיל במקרא: מורשת של דרקונים לשחק.

הולכים למשחק, בעקבות ההנחיות, תצטרך לבצע כמה משימות בהתחלה כדי לעזור להסתגל למשחק ולקנות החליפה הראשונה שלו שריון.

מקרא: מורשת של דרקונים משחק מקוון יש לו תכונות כגון: & nbsp;

לכל דמות המאפיינים הבסיסיים של התמדה זה, הגנה, אינטואיציה, זריזות, כוח, מהירות, רמת חיים, נזק והגבורה. אפילו מירוץ מאפיינים נוספים:

Magmars מירוץ - & nbsp; להיות עולם FeO, שחיים ביבשת ח'יר. יש להם יכולות גדולות פיזיות ורוח חזקה, הצבא עם כוח הרסני וגבוהה משמעת. הם אמיצים, קשוחים ונואשים;

גזע של אנשים - אנשים בעולם FeO, שחיים ביבשת Ogry. כולם חונינו בתבונה ב, השכל & nbsp; ורצון חופשי, אינם אגרסיביים ומלחמתיים, אך בשל נסיבות, לקחת חלק במלחמות. יש להם פוטנציאל גדול לידע ומיומנויות.

לכל גזע דרקון: בMagmars & ndash; Striagorn זה, ואנשים & ndash; Erifarius זה.

בנוסף, אגדת המשחק: Legacy של משחק מקוון דרקונים יש מספר גדול של דמויות, כגון שליטים, קוסמים, חכמים, מגידי העתידות, לוחמים, אבירים, שכירי חרב, והרבה דמויות צבעוניות אחרות יותר (יש יותר מ 20). & Nbsp;

עם גישה לחיית המחמד, אשר יש 30 מינים, לשחק אגדת המשחק: Legacy של דרקונים באינטרנט יהיה מעניין. תודה לחיית המחמד שלך, אתה יכול לקבל תמיכה משמעותית ממנו בקרבות עם אויבים.

מי שרוצה להרוויח כסף משחק (זהב, כסף ונחושת), בהחלט מעריך את המגוון העשיר של מקצועות, שדרכו אתה יכול לעבוד על איסוף עשבי תיבול, חילוץ של אבנים ודגים או לתרגל ריפוי & hellip; שפע של חנויות, מכירות פומביות, צ'אט וקניות, הופך את המשחק אפילו יותר מרגש. וזה לא הכל לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; מקרא: המורשת של דרקונים נעה על מגוון רחב של מקומות, שנשמר על ידי מפלצות חזקות.

לאופי לא היסס בעת מעבר בין מיקומים, לשחק מקרא: מורשת של דרקונים, אתה יכול להשתמש mounts שלך, שגם יכול לעזור במאבק (אלא אם כן, כמובן, בעלי החיים יהיו כישורי לחימה). חלק כפוף נהיגה רק לגזע לוחם מסוים, ניתן לרכוש אחרים על ידי השלים משימות.

לגבי הפרטים של הלחימה, קיים מגוון רחב של טכניקות ומיוחד-שבץ. יכולות לחימה של הגיבור תלוי בכיתה, הציוד והרמה & hellip; לקבלת מידע נוסף על הלחימה ניתן לקרוא ב& laquo; ספר הלימוד למתחילים וraquo; באתר, כמו גם יותר & hellip;

מקרא: מורשת של דרקונים & nbsp; רישום מקוון יפתח את הדלת לכולם בעולם זה נהדר!

& nbsp;

& nbsp;

 

לשחק גם