ברית משוננת

שמות חלופיים: ברית משוננת

& nbsp;

המשחק Jagged ברית באינטרנט & ndash; משחק תפקידים מבוסס דפדפן מרובה להפוך מבוסס אסטרטגיה. נוצר על ידי פעולה מדהימה Gamigo משמח את משתמשי תכונות כגון גרפיקת 3D ריאליסטית, מבחר עצום של יחידות שכר, את היכולת ליצור חברה משלו, ארסנל גדול של כלי נשק, קרב צבעוני עם שחקנים אמיתיים, חיסול המכשולים שנוצרו על ידי בינה מלאכותית. & nbsp; Jagged ברית באינטרנט הוא המשך ראוי לפרויקטים הקודמים. אחרי הכל, זה שמרה על התכונות של המשחקים של נושאים דומים, וזכה ליתרונות נוספים המבדילים אותו מכיף וירטואלי אחר. זה דורש שחקנים כדי למלא את משימתו כדי לשאוב שכירי חרב השייכים לצבא, מודאגים נשק וטקטיקות לפתח כראוי. לאתגר את האויבים אימתניים ולהראות מה יכול להיות הטוב שבטובים!

רשימה של דרישות מערכת לא נרתעת השמים גבוהים שלה. משחקיות היא די מתאימות לתצורה של המחשב הבא: מערכת הפעלה Windows XP ( SP 2) / Vista / 7; Core 2 Duo 1. 8 גיגה-הרץ; וידאו 512 MB ( Geforce 8800 / ATI 2,600); DirectX 9. 0s; 2 GB זיכרון RAM; כונן קשיח 3 GB. אם כל הפרמטרים הללו הם נורמלים, Jagged הברית באינטרנט רישום ייתן גישה לאחד מהיורים המרגשים ביותר של האינטרנט. יצירת חשבון & ndash; התהליך הוא די מהר. הצטרפות במשחק Jagged ברית באינטרנט מספק להקדמה של שם המשחק, כתובת דואר אלקטרוני, סיסמא, וקבלת הסכם המשתמש. אחרי זה אתה יכול בקלות להיכנס לעולם של מלחמה אכזרית וליצור חברה משלו.

בתחילת, אתה צריך להחליט לאיזה כיתה שייכת לגיבור. של חמש כיתות קיימות (פקודת זקיף החייל, יורה צלף וחיילים) אתה יכול לבחור כל מכירה. אז אתה צריך לחייג את שכירי חרב השירות. יחידות במשחק טעונה יותר מ -60 מינים. אתה חייב ללמוד לבחור את המתאים ביותר, כך שהיחידה הוקמה מהגברים שיודעים לבצע פעולות שונות. לשחק Jagged ברית באינטרנט אתה, שאיבת שכירי חרב. כל אחד מהם הוא פחות או יותר ניחן בפרמטרים כגון סיבולת, מיומנות, תפיסה, דיוק רפלקסים. ודא את כישוריהם שהשתפרו & ndash; וסיכויי הצלחה שלך יגדלו באופן משמעותי!

יש לציין שיש יחידה מיוחדת למיסוך. אתה רק צריך לספק את שכירי חרב נשק ההכרחיים. בעיות עם זה מתעוררים. אחרי הכל, המלחמה במהלך מאות מינים וכלי נשק, ושריון.

כל מי שמתחיל Jagged ברית באינטרנט לשחק כדי להעביר את יישום המשימה. שולט בעולם הזה, אתה תהיה מסוגל לבצע משימות מורכבות יותר. במשחק יש משימות קרביות רבות ושונות! הדבר העיקרי הוא לא עצלן! לגבי מערכת PVP, זה מורכב בעיקר מלחימה מהסוגים הבאים:

- Deathmatch, בו המנצח הוא זה שנשאר במשחק שכיר החרב אחת לפחות;

- גמול האנטר ללכידה;

- Search & amp; להשמיד, שיעסוק בהשמדת המטרות של האויב, תוך הגנה על המתקנים שלהם.

כל נצחון & ndash; זה בעצמו הוא תחושה מתוקה מאוד. אבל מעבר לכך, תקבל תגמול כספי. אף אחד עדיין לא סרב נקודות בונוס או כבוד בצורה של דלק.

התכונה העיקרית של המשחק היא היכולת להשוות נגד שחקנים אחרים. יריב ראוי לך באופן אוטומטי לבחור השידוכים המערכת. גבוה המוניטין שלך, האויב חזק יותר.

אגב, לשחק את המשחק Jagged הברית באינטרנט תהיה קלה יותר אם אתה רוכש מטילי זהב. ראשית, בהתחשב בזהב החופשי הקטן, אבל אז זה יצטרך לקנות. עם זאת, הצעה זו היא לפי שיקול דעתך.

אוהדים יקרים של ריגוש, יאמינו לי, אתה לא יהיה מאוכזב! המשחק הזה הוא באמת דרך מצוינת להעלות את האדרנלין בדם! נניח כי במציאות הקשה של המלחמה מלווה תמיד בהצלחה לך!

 

לשחק גם