איריס באינטרנט

שמות חלופיים: איריס באינטרנט

איריס מקוונת & ndash; משחק אופנתי באינטרנט MMORPG, שהוא תערובת של ז'אנרים מדע בדיוני. משחק קוריאני זה תורגם לרוסית על ידי דואר. ru. משחק מקוון איריס מקוונת עם הקהל הרגיל שלה אנימה פנטסטית אווירה של שחקנים זמינים בחינם. רישום מקוון איריס ייקח אותך חזרה לאירופה של ימי הביניים, שבו ניתן תהיה להכיר את הפולקלור הצועני, לראות את הארכיטקטורה של העיר וליהנות מההתבוננות בתרבות העתיקה. העולם הזה מסתורי, עטוף באגדה צוענית, שירי נשמה עם מנגינות, טירות מלכותיות, אבירי טורנירים, כדורים מבריקים בית משפט יוקרה וריקודים סביב מדורת הלכידה הפראית בדמיון שלך. גרידה שלו להפוך את קלפי טארוט. הם משחקים במשחק די חשוב. משחק מקוון איריס שכל אחד יכול לתת משהו לטעם שלך. הרשם המשחק איריס האינטרנט לא ייקח לך הרבה זמן. אתה רק צריך לציין את כתובת דואר אלקטרוני, שם המשתמש וסיסמא. על ידי לחיצה על הרשמה, אתה מקבל את התנאים של המשתמש, הסכם הרישיון, כללים ועונשים. אז אתה להוריד ולהתקין את משחק לקוח. רישום איריס מקוון עכשיו ללכת ואתה הופך תושב עולם צבעוני ענק!

בעת יצירת הדמות שלך, אתה מגדיר את צבע, בחר את הפנים ושיער. לשחק את המשחק באינטרנט איריס שאתה מתחיל מהקרקס, מחולק לאזורים נושאיות. כאן אתה צריך להסתגל וללמוד לשלוט במשחק. לאחר מכן, יוצע לך טרמפ על אחד משלושת mounts להבין את משחק ניהול תחבורה. אגב, mounts המזחלת במשחק יותר מ -100 מינים.

משחק איריס מקוון מציע מבחר של אחד משלושה גזעים. כאן יש אנשי Feraly ושדונים. אנו להבין מי הוא מי. אנשים הם צאצאים של & laquo; עץ חיים & raquo;. יש להם כוח גדול והוא יכול להיות כמו המגים ולוחמים. בין לוחמי אבירים, גלדיאטורים ומפקד יש, ובין הקוסמים שתמצאו קוסמים וכוהנים. Feraly & ndash; זה הוא תערובת של אדם ושל בעלי חיים. ניחן בכוח גדול וזריזות הם לא צריכים להשתמש בקסם. פקחים עלולים להפוך (צל האנטר) ותגרה (ותיק, שמשתולל בטירוף, לוחם). ולבסוף, הבנים הליליים. איך להסתדר בלעדיהם בעולם נהדר, מסתורי? יש שומרים אלה של הטבע עם האינטלקט גדול יופי שאין כמותו וחסד מדהים. כיתות זמינות גמדים & ndash; נוסעים זה ומכשפים. & Nbsp;

לשחק איריס האינטרנט יהיה הרבה יותר קל ויותר מעניין אם אתה יכול לאסוף את כל קלפי טארוט. יש 22 כרטיסים עיקריים ו -56 כרטיסים קטנים. מפות לעזור לך לקבל גישה למחתרת, יאפשר לשנות את המראה של הדמות, להוסיף כישורים ייחודיים שונים, תיתן הזדמנות להגדיל את המלאי. במשחק יש שילובים שונים של כרטיסים.

אבל המשחק איריס האינטרנט אינו מוגבל להצטברות של כרטיסים. ביצוע משימות חיפוש, ביקור במערות ומבוכים, ציד מפלצות, אתה מקבל תגמולים וניסיון רבי ערך. עם צבירת הניסיון, מיומנות נקודות zapoluchaet השחקן, אשר מופצים בכישורים מיוחדים.

אתה יודע, כי לשחק את המשחק באינטרנט איריס & ndash; זה אומר לבקר במערה. הם, כמו קלפי טארוט הגדולים, המשחק הוא 22. חלקם דורשים פעולות או קריטריונים מסוימים כדי להיות זכאיות לכניסה. לדוגמא, במערה של אוהבים יכולים להיכנס רק זוג דמויות זכר ונקבה. וזה דורש ששניהם היו מסוגלים לשרוד, או השלימו ריצה עוצר. & Nbsp; & nbsp;

גם יהיה נגיש לאזורים שונים של שדה הקרב. מערכת PvP, אתה יכול להרוויח נקודות, ניסיון ולשחק כסף. נקודות שאתה מוציא על רכישת פריטים ייחודיים ופריטים הכרחיים. במשחק יש כמה מצבים של לחימה. זה יכול להיות קרב פשוט, ולכידתו של האגף, וצוות קרבות. לדוגמא, אתה תהיה מעורב במשחקים. יש צוות לחימה במלאי. אותו צוות טעון עד 15 שחקנים. נצחון יהיה תלוי בשני הלכידות ושל כל שחקן בודד.

החברה הקוריאנית Eyasoft דאגה שהמשחק איריס מקוון ימשוך לכל מי שמחליט לנסות את מזלם בMMORPG מעולה הזה. ממשק פשוט ונגיש, תמיכה טכנית וזמינות של מידע יעזרו כדי למנוע בעיות.

משחקים שאתה מוצלח! & Nbsp;

 

לשחק גם