Grimlands

שמות חלופיים: Grimlands

& nbsp;

Grimlands מקוון & ndash; הלקוח משחק פנטזיה, שהוא יורה בגוף ראשון, אשר התגלגלות האירועים בעולם postapokapsticheskom. בסיפור, המשחק כיסה את האנושות מאסון כמו רעידת אדמה הרסנית. מי שמזל או לא מזל מספיק (עדיין לא ידועים! ) לשרוד, נאלצים להסתגל לתנאים חדשים של קיום, שונים בתכלית מקודמיו. כל האנשים הרגילים יש רק זיכרון. עכשיו המחשבות שלהם מוגבלות לאיך לא להפסיד במאבק על קיום, ולהשיג את המשאבים הדרושים. בנוסף, כל מסובך על ידי העובדה כי בעולם החדש רוחשת מוטציות שונות, יצורים וכנופיות פשע מטורפים. פיהוק ולמעשה פעם אחת! שחקנים יקרים, חמושים מכף רגל ו, לקבל תחבורה & ndash אמין; ועוד! תוכל להראות לכולם מה הם מסוגלים!

כדי שתוכל לשחק את המשחק אתה יכול Grimlands לאחר ההורדה וההתקנה של הלקוח. אבל זה מקדים רישום Grimlands. כדי ליצור חשבון באתר הרשמי של המשחק, אתה צריך למלא בטופס המיוחד, המספק את המידע הבא: שם משתמש, כתובת דואר אלקטרוני, סיסמא. כמו כן, בדוק במשחק Grimlands דורש מנוי לעלון וקבלת הסכם המשתמש שלנו. נקודה חשובה נוספת שאין להתעלם ממנו בחיפוש שלהם לצלול במהירות להרפתקאות & ndash; זה דרישות מערכת נחוצות למשחק. המחשב שלך חייב לעמוד בקריטריונים הבאים:

- מערכת ההפעלה Windows XP / Vista / 7;

- מעבד אינטל / AMD בעלי ליבה כפולה 2. 0 GHz;

- וידאו GeForce8600 GT 256MB / ATI (AMD) Radeon X1950 256MB;

- 1GB של זיכרון RAM;

- המקום הפנוי בדיסק הקשיח GB 6.

כך, להיכנס לעולם ידוע של העתיד, אתה צריך לדעת מה צריך לעשות. ראשית, יש לומר כי אתה חופשי לבחור מקצוע. משחק Grimlands מציע מקצוע כגון גנב, חרש נשק, הקצב, מהנדס. מה קו יפתח, זה תלוי בך וההעדפות שלך. שנית, אתה צריך להבין שנשק וכלי רכב יש לשפר ולשנות כדי להפוך את הפריטים שנמצאים ברשותו שלך היו אכן יעילים. התחבורה מחולקת לשני סוגים עיקריים: Humvee וחיישן. וכאן הוא כיצד דברים אותם & ndash; טיפול בכל שחקן יחיד. לגבי הנשק זמין, המגוון רחב באמת. אתה תשחק Grimlands, ובאמצעות רובים ותת-מקלעים ורובים, אקדחים וסכינים וסוג Nozhov, סכינים, אגרופנים, אלות בייסבול. שלישית, אתה לא צריך לאבד את העובדה המיומנויות הנרכשות שצריכות חידוש מתמיד. אם אתה מפסיק להשתמש בכל מיומנות ברמה שהוא נופל במידה ניכרת, ומנגד, אלה כישורים שמשתמשים לעתים קרובות ביותר, כל הזמן להתפתח. ו, רביעית & ndash; זה, כמובן, חלק קבוע בקרבות עם שחקנים אחרים, מתנגש עם מוטציות נתעבות, להילחם עם גורמים מסוכנים norovyaschie gotten רכש משם וחיוני. PvP מערכת מרוצה המגוון. קרבות יתקיימו באופן מוחלט את כל המקומות. ואם אתה נראה קצת ריגוש & ndash; לתוך הצינוק החשוך. אבל שימו לב שיש לי הו פעמים כמה קשות!

לרווחת נוחה דורש חומרים מסוימים. ללא משאבים טובים יותר לשבת ולא לטלטל את הספינה בכל מקום. דואגים לזמינות של כל הצורך הוא לא קשה כמו שזה נראה במבט ראשון. לאחר כטון של דברים, בין שיהיה מסוגל להסתכל לזכוכית, מתכות, גרוטאות אלקטרוניות, פלסטיק, ביו-פסולת.

Grimlands אתה יכול לשחק תפקיד בשבט. ישנם כמה היבטים שדורשים עבודת צוות מתואמת. זה, למשל, הבנייה או הגנה על חפצים חשובים. וזה לא היתרון היחיד מיצירת הבריתות. עם זאת, למעשה, קל יותר לשמור על עולם כזה קשה, כדי לייצר את המשאבים הדרושים כדי להרוס את המוני מוטציות.

אם תנסה לפרט בקצרה את Grimlands היתרונות באינטרנט, זה הדינמיקה של אירועים, מערכת crafting מצוינת, מערכת משוכללת של מיומנויות, נשק ורכב-שינוי. הצטרף במהירות לקהילה וירטואלית, ואת עצמך להעריך את היתרונות של המוצר של החברה דראגו בידור. אל תפחדו של אכזבה לפרויקט ראוי לך! ליהנות מהבריאות שלך!

 

לשחק גם