את GTA 4

שמות חלופיים: את GTA 4

כמעט כל משחק שוחרר תחת GTA הכותרת גבוהה ונשמע, הצליח להפוך לאגדה בז'אנר שלו. סיפורים מעניינים, משימה גדולה, גיבורי הרפתקה מרגשים וסוגים רבים של ניואנסים ואלמנטים שאתה רק צריך לראות במו עיניהם ומרגישים באופן אישי. כל זה מגלם בצורה מושלמת וגניבת Grand Auto 4 מחשב. פרויקט זה הצליח להיות מיוחד לכל האזרחים של רוסיה, אוקראינה וBeloursi, כי פסקולי המשחק המרכזיים נרשמו ראפר מפורסם Seryoga. כן, זה בGTA 4 הדמות שלך תהיה מסוגל לנסוע ברחבי העיר, מקשיבה למוזיקה של "ייצור המקומי" - נעים למדי, לא?

גניבה

Grand Auto IV - משחק שיגיד לך את סיפורה של ליברטי סיטי. הגיבור ניקו שמע הרבה סיפוריו של אחיו, בכנות האמין בחלום האמריקאי האמיתי. מיותר לומר, אולי, על מה הייתה אכזבתו כשהוא בא פנים אל פנים עם הבעיות אמיתיות, שישב מאחורי ההגה של מונית לא יומרנית, במקום פרארי היוקרתי הבטיח, ושכר "מטר על" דירה קטנה קטן היה זהה הווילה היוקרה " ". עם זאת, כפי שהוצג בשאר משחקי הקו, GTA 4 מראה לנו את טבעו של - גיבורים אמיצים לא להישבר למראה הסכנות שהם מוכנים לעבור למען צדק ונצחון. מכיר את המשחק GTA 4 לשחק בכוח כל הלילה, בזה אחר זה, להתגבר על משימות חדשות וחדשה.

פרויקט כבר שונה במקצת בהשוואה לקודמותיה: הרחובות נעלמו אופניים ומכוניות על פצצות הרדיו. צבעים בהירים ותוססים דהו, אבל הגרפיקה הפכו ברורה יותר, מתקבל על הדעת. כל השינויים נהנו הפרויקט - זה בכל מקרה לא להיות משעמם או לא מעניין.

גרנד גניבת רכב 4 משחק ממשיך את המסורת טובה - הומור נוצץ נמצא לעתים קרובות מאוד, מפתחים להפליא מתגרים מותגים וסימני מסחר המפורסמים ביותר. למרות העובדה שהגיבור של הפרויקט - רוצח חסר לב, מסתכל עליו לטובה. כריזמה ועצבים של ברזל ניקו פשוט מרתקים תשומת לב לעצמם. אפילו להרשות לעצמם לצייר קבלה בין ניקו כאב הבטן ודנילה הגרוב.

כדי להתחיל את המשחק, תצטרך, קודם כל, להוריד גניבת Grand Auto 4. במהירות ובקלות לעשות את זה יעזור גשש כל סיקור. ברגע שאתה יכול להצטרף לפרויקט, אתה תהיה מופתע לטובה במילים מהורהרות שלו וקול גדול מתנהג מגניב. מעורב עם משחק לשחקן מדגים קטעי וידאו, אשר במשחק הזה הוא לא פחות ולא הגיע בשעה שמונה.

כמו GTA IV, המשחק תמיד יהיה פופולרי. הם איכותיים ומעניינים - מה שאתה צריך לכל גיימר. למהר ולא לנסות את מזלך במרחב של ליברטי סיטי! תהנה משחק בעצמך, ולהמליץ ​​לחברים שלך! פרטים נוספים מוצגים בסרטון קדימונים למשחק.

 

לשחק גם