Goodgame גנגסטר

שמות חלופיים: Goodgame גנגסטר

Goodgame גנגסטר באינטרנט & ndash; משחק דפדפן בחינם אסטרטגיה מרובה משתתפים המבוססת חברתי. זוהי פעולה מרגשת מחברת אולפני Goodgame עם עלילה עמוקה מחשבה החוצה, גרפיקה באיכות גבוהה, מבחר גדול של משחק פעולה וחבורה של כל מיני דברים קטנים שעוזרים לנהל ביעילות קרבות בלתי נשכחים כולה. החל לשחק חייל רגיל פשוט Goodgame גנגסטר, אתה תהפוך להגדלת שורותיהם עד, עד שהפכנו כסנדק, אשר ינחה את גורלך בהתחלה. אבל אם הזמן לתת צווים טרם הגיע, יש לי זיעה טובה לבצע בנאמנות את כל המשימות שהוקצו לך המנהיג. ולתת חיים בין מאפיונרים הרפתקה מסוכנת מלאה במבעבע, באותו הזמן זה מעניין, עם טעם של אושר וחופש הפעולה אמיתי. מי שטרח לדבוק בכללים של חיים אמיתיים, ושמשתוקק משחק המתירנות Goodgame Ganster בהחלט יש טעם, כי פושעים חסרי מנוחה עושים מה שהם רוצים. תוכל לסחור בשוק השחור, לגרום לשחקנים אחרים קרב לקחת חלק במלחמת הכנופיות הגדולה, להרוויח זהב ולהוציא אותו בהנאה לרכישת חפצים קטלניים מארסנל עצום. קדימה! רישום Goodgame גנגסטר מחכה לך ומוכן לפתוח עולם פלילי מדהים במלוא תפארתו!

אל תדאגו לגבי מה שלא יהיה מסוגל לשחק Goodgame גנגסטר מהמחשב שלך. גם אם המחשב שלך אין פרמטרים גבוהים, אתה עדיין יכול להמשיך בשלום למשחק, משום שדרישות המערכת למשחק יותר צנוע. בנוסף דפדפן אינטרנט & ndash; ואתה מתרוצץ ברחובות של המשחק עם אקדח ביד שלו! וכמו שאתה יוצר החשבון שלך, זה לא ייקח הרבה זמן. רשום במשחק Goodgame גנגסטר שני שלבים. ראשית, עליך ליצור דמות, שהיא לבחור המראה, המין, השם ומעמדו. לאחר המעבר למילוי של תחומים כגון דואר אלקטרוני, סיסמא ולבחור את עולם משחק הרצוי. בסופו של רישום שאתה מסכים לכללים על ידי בדיקה ויכול להמשיך לבצע עסקות האפלות שלהם.

השחקנים מאוחדים במשפחה, שבראשה עומדת הסנדקים. כפי שאתה תיכנס לשבט, אתה הופך לחייל. לאורך זמן, אתה יכול להרוויח הקידום. השלב הבא של הקריירה שלך יהיה הכותרת של קאפו. לפעולה כזו זמינה קאפו: משיק את ההתקפה, הרישום של התקפה / הגנה, הקרבה - מטילי זהב. אז אתה יכול להרוויח מהסנדק לשפר הקונסוליירה. התואר הזה בלי לקחת את ההזדמנויות שיש לך כבר לפני, מוסיף האחריות הבאה: לגרש קאפו וחייל הורדת קאפו להעלות Soldatov, מזמינים שחקנים לעסוק ברכישת בונוסים (מזומנים / ניסיון). איך תוכל להשיג התקדמות בסולם ההיררכי & ndash; במקרה שלך, כי הדבר העיקרי & ndash; תוצאות!

כדי שתוכל לשחק את המשחק Goodgame גנגסטר אתה תשתמש הרבה פריטים. בגלל סוגים אלה של נשק זמין: שריון גוף, מראות שונות (הטלסקופים טקטיים, כוונת טלסקופית אינפרא אדום ולייזר), עשן, רימוני הלם, דינמיט TNT, סכין לזרוק, מגן משטרת מהומות ועוד. כדי לעזור לחיילים וסיפק ערכה רפואית הכוללת תחבושות, כדורים, וטוב אחרים. יש כמה דברים שימושיים כמו גלימת הסוואה, הסוואה, רצועה וכן הלאה. בנוסף להשאלת האופי חייב להשתמש מזונות כוחות משלהם, כלומר קפה, מיץ, גזר, אטריות, חטיפי שוקולד. גיוון זה הופך את המשחק עשיר ואטרקטיבי.

אבל כדי להצליח בלחימה מספיק להצטייד כל הנושאים שהוזכרו. מאז יש לי התווים מאפיינים מסוימים, ולאחר מכן להגדיל את סיכויי זכייה, צריכים להישאב פרמטרים אלה. ראשית, עלינו לשים לב לשלושה מאפיינים & ndash מפתח; מאפייני מזל, התמדה ולחימה. אחרון לכל כיתה הוא מיוחד: לגופניק & ndash; כוח לרמאי & ndash; זריזות וטקטיקות ל& ndash; מודיעין.

אגב, והשיעורים עצמם את ההבדלים ביניהם. מאז משחק Goodgame גנגסטר מספק בתחילת לעשות בחירה בין שלוש הכיתות זמינות, אתה צריך לדעת מי הוא מי. אז השודדים מאוד חתרניות ולעתים קרובות רוצים להכות בחזרה, למרות שהם לא חושבים על איך הפעולות שלהם הן כנים. בנוסף, הם בהחלט יוכלו להימנע להיטי אויב. טקטיקות, בניגוד להתקפת הגנבים משקפים בצורה גרועה, אבל אז הם מסוגלים לחשב התקפה שלהם שמתנגדים לקבל את המספר המרבי של שבץ. אבל בריונים נבדלים ביניהם בעקשנות שלהם בשדה הקרב. הם הקנאה של כל סיבולת. אפילו המפרך ביותר להילחם בו אחרי מה. אתה יכול לבחור אחד ש, לדעתך, מתאים ביותר ומבקש עליונות vyborot בעולם הקשה הזה! למה אתה לא להיות סנדק משפיע?

תאמין בעצמם & ndash; הכל נכון! אל תפספסו את ההזדמנות הזאת כדי להשוויץ! מזל טוב!

 

לשחק גם