Goodgame Cafe

שמות חלופיים: Goodgame Cafe

Goodgame Cafe & nbsp; באינטרנט & ndash; משחק דפדפן בחינם מרובה כיף שמדמה את אמנות בישול ולקוחות שירות ביקור הסעדה. אתה הופך להיות בעלים אמיתיים של בית הקפה, שבו אנשים שונים יגיעו עם הרצון לאכול טעים וצפוף. אבל לא חושב שכל החובות שלך מצטמצמים ל, לעקוב העבודה של המוסד. אחרי הכל, חוץ מזה שימלא את תפקידו של המנהל, באותו הזמן שאתה שף. משמעות הדבר היא כי השליטה של ​​הבישול גם לשכב על הכתפיים שלך. משחק Goodgame Cafe & nbsp; אלמנטי משחק רבים רוויים להיות מכוסים במהלך משחק. תכונות עיקריות: נוכחותו של ספר בישול, מגוון רחב של חומרים לבישול, ההזדמנות כדי לקשט קישוטי בית הקפה בדרכם שלהם, השירות של מבקרים, טיולים לשוק, נשפים ועוד. האם מתגעגע פשוט אין לך זמן! אם אתה חושב שבישול האלמנט & ndash; קדימה! משחק קפה & ndash; זה המקום שבו אתה יכול לממש את הייעוד שלך!

הצטרף במשחק Goodgame Cafe & nbsp; זה לוקח מעט מאוד זמן. עליך להזין את שם מסך, סיסמא, ולבוא עם כתובת דואר אלקטרונית. זכור כי Goodgame Cafe & nbsp; צ'ק-בעצמו מרמז קבלת הכללים של הפרויקט שלך. לגבי דרישות מערכת הנחוצות יכול להיות רגוע. המשחק אינו דורש משאבים וייתכן שגם תוכל ליהנות ממשחק עם תצורת מחשב ממוצעת. בית & ndash; גישה לאינטרנט ודפדפן מודרני. אתה עובר קורס הכשרה ולהתחיל במלוא העצמה לשחק Goodgame Cafe & nbsp;!

כדי

אז אתה יכול להרגיש בטוח בתפקיד ראש בית הקפה, בואו יעסקו ברגעים חשובים של המשחק. אז, בעקבות החץ האדום, ואת כל ההוראות, תוכל להתרווח ולהרגיש בתפקיד חדש כדג במים במהירות. כדי להכין את האוכל, אתה צריך מתכונים. כדי לעשות זאת, ויצר ספר בישול. לחיצה עליו עם העכבר, אתה יכול למצוא רשימה של מזונות והערות להכנתם. ואם לפני הפתיחה של הספר, לחץ על צלחת ריקה, ואתה יכול להכין את הארוחה הנכונה. ודא שיש את כל המרכיבים הדרושים זמינים, רשימה ש, דרך אגב, הוא בחלק התחתון של כל מתכון. מצרכים יאוחסנו במקרר, ואתה כל הזמן צריך לחדש את המלאי שלהם. & Nbsp; מוצרים הם קנו בחנות. כדי לגשת אליו, לחץ על לחצן בצורה של סל המצרכים בפינה הימנית התחתונה של המסך. כאשר התגלה שהמקרר מלא, זה יהיה יותר טוב למכור כמה מוצרים למתנה שהם לא לקלקל. לחץ על הכפתור בצורה של קופה, אתה מוכר את מה שיש לך הוא בעודף.

אם אתה רוצה להיראות ייצוגי, והמוסד היה לארגן לטעמך? השתמש בסעיף & laquo; הפנים וraquo;. קטגוריות כגון ריהוט, ציוד והרחבות לעזור להפוך את בית הקפה איכותי. האם תמורה נוחה מספיק. אחרי הכל, ברגע שתתחיל לעשות את זה, אנשים ועובדים ייעלמו מהחדר. כלומר, לקבל בדרך, אף אחד לא. לאחר שתבצע את השינויים הרצויים, בתי קפה פרנסה ימשיכו בהצלחה. ראוי להזכיר כי הרהיט המשעמם לא בהכרח לזרוק. זה יהיה הרבה יותר חכם למכור אותו למי שזקוק לה ולקבל רווח.

לשחק את המשחק באינטרנט Goodgame Cafe & nbsp; אתה תהיה ברציפות צופה דירוג היוקרה. הפופולריות תלויה במדד זה. אז עדיף לנסות. אחרי הקפה הריק סביר כדי להביא לכם שמחה.

המשחק מאפשר לך לארגן ערבי קפה, חגים נקראים. זה יצטרך ללמוד לשתף פעולה עם שחקנים אחרים. במקרה כזה לבד למשוך את הבלתי אפשרי. ההכנה הדרושה לסעודת מנות דורשת מאמצים של כמה שפים. ניתן להצטרף ההכנה כבר מתוכננת על ידי משתה מישהו או לתזמן תאריך ולמצוא בנות הזוג שלהם. ההצלחה מבשרת טוב עבור תשלום. אתה תקבל כמות מסוימת של משחק מטבע & ndash; kafeyningov. אז המאמץ לא יבוזבז לשווא!

מקום שימושי במשחק הוא השוק. זה מקום שבו אתה יכול לפגוש שחקנים אחרים, לשוחח ואפילו להפוך לחברים. להיות עם מישהו בתנאים ידידותיים, אפשר להזמין את עצמו לבקר וללמוד מניסיונם של בעלים אחר של בית קפה. תאמינו לי, זה יהיה מאוד שימושי! הישגים מוזרים יהיו גירוי מושלם עבורך באופן אישי ולדרבן להכפיל את המאמצים כדי לעלות אחרים.

המשחק Goodgame הקפה שהוכן עוד הפתעה נעימה & ndash; גלגל המזל. הוא ממוקם בשוק. בכל יום ניתנים לך בחינם לסובב אותו. אתה יכול לנצח מגוון רחב של פרסים. לדוגמא, דובדבנים קוקטייל, רהיטים, וlaquo; צימוקים וraquo;, מתכונים חדשים, זהב & nbsp; ואפילו לחוות.

התחל Goodgame Cafe & nbsp; שחק עכשיו ליהנות באופן מלא החיים ציבוריים הווירטואליים ולעשות את מה שהוא אוהב. בואו כל מאמציך מזל!

 

לשחק גם