Castlot

שמות חלופיים: Castlot

משחק Kastlot & ndash; משחק פנטסטי עם אלמנטי אסטרטגיה שיכולה להעביר אותך לעולם העתיק של המאה ה -6 משחק תפקידים. תוכל לחוות בעור שלהם, מה שהיה במלחמה אנגלו-סכסון האכזרית. כמו השליטים של השנים האחרונות, אתה צריך לבנות ולחזק את העיר שלהם. בתחילת כהונתך פעורה חלל, אבל להפיח חיים בעיירה קטנה, בניית התשתית שלה ומלאים בתושבים & ndash רועשים; זה הייעוד שלך. בידיעה שקירות מצודה אמינה יגנו & nbsp; אתה יכול להרגיש בטוח במלחמה הארורה הזאת. לשחק Castlot & ndash; אמצעי ההגנה נגד אויבים אימתניים ולבצע מסחררי תקיפה ללכוד. לשבת ולחכות באופן פסיבי עד הראש יפלו אסון בהחלט לא שווה את זה. עדיף לנסות לחזות אותם ולהכין באופן יסודי. ודאו שהכלכלה של העיר שלך הייתה ברמה מתאימה, להיות שמורות על ידי סוגים שונים של משאבים שונים ולקחת פיקוד על צבא חזק, מאומן היטב.

כדי לחוות את ההרפתקאות מימי הביניים, להירשם במשחק Castlot . & Nbsp; אתה יכול להזין במהירות את העולם המרגש ללא חשש שכל בעיות לעצור אותך. משחק Castlot הוא לא גחמני לדרישות המערכת, הם באמת מינימאליים:

 • מערכת הפעלה Windows
 • כל דפדפן
 • פלאש שחקן
 • הכרטיס

והיא Castlot רישום הוא זמן רב. זה צריך להזין את הפרטים הבאים בלבד:

  1. כניסה
  2. סיסמא
  3. דואר אלקטרוני

לחיצה וlaquo; הרשמה & raquo; תוך קבלה של כללי המשחק.

כדי להבין את נקודות מפתח geymleya לעזור להתחיל את העבודה. מילוי המסע הראשון שלו, אתה מקבל קצת ניסיון. אז אתה יכול להחליט אם אתה הוראות הבסיסיות בלבד או לקחת יותר ויותר. בשל התואר הראשון עלה והשני ייהנו באופן ישיר. במהלך ביצוע משימות נוספות לתגמל אותך לקבל משאבים יקרי ערך שישמחו למצוא שימוש בזיקוק מבצרם.

תחשוב מה היינו רוצה לראות את רכושם. הוא בנה את הבניין & ndash העיקריים; הסנאט יכול למקם בשטחה מתקנים צבאיים, בתי מגורים ומבנים אחרים. תושבי קוטג'ים צריכים להיות מצוידים כראוי. נסה למקם את אנשים עם נוחות. אחרי הכל, אנשים & ndash; העושר העיקרי שלך. ללא עובדים והחיילים לא היית מסוגל להשיג בעולם מסוכן זו. להרוויח את הכבוד של נתיניו, והם יגידו לך מסירות.

המשאבים העיקריים שהצעות Castlot משחק מקוון:

 • תבואה
 • עץ
 • ברזל
 • אבן

יש גם זהב ואלו סוגים של משחק מטבע, כ[ 106] שיקוי קסם ו יהלומים . על מנת להבטיח זרימה של תבואה, עץ, ברזל ואבן, צריך לבנות מתקנים המתמחים בייצור שלהם. כדי לעשות זאת, לעומת זאת, אתה קודם צריך ללכוד שטח מסוים. כדי לנצח דרושים וlaquo כגון; ריבועים & raquo; בצד הצפון-מערבי, יש לשלוח לעט היטב עם המטרה המיועדת. חילוץ הבניין יספק הכנסה קבועה, והפעם תוכל לעשות משימה כדי לקבל את הזהב. כמובן, במקרים מסוימים יש צורך לעשות שוד יסודי מאשר גבן שום דבר. בואו המצפון שלך לא לענות. אחרי הכל, אם אתה לא הולך לעשות את זה, זה לא אומר שיריבים אינם הנחשקים חתיכת העוגה ואתה תהיה חסך. באשר לכסף משחק, אתה יכול לקבל שיקוי קסם בשיטות קונבנציונליות, אבל יהלומים הם זמינים רק עבור אמיתי. לא קמצן על הרכישה, אין לי יהלומים tugovato.

לשחק משחק Castlot הוא הרבה יותר קל אם החינוך שלך ברמה הנאותה. באופן קבוע לבקר Avalon, בית של האימונים הדרושים. השחקן שמשתלט עליו בצורה מושלמת את המדע, מוביל הצבא שלה לפעמים יכול לנצח על יריב חזק, אך לא מתמצא זה.

לא לשכוח תחמושת הגונה. שריון לקנות בחנות או הרוויח בזירה, אבל לרכישת הנשק יש צורך לפנות להורים מנוסים, ביקור לזייפו. מערכת PvP עדיין מפות משומשות, שהוא נשק חזק מאוד. כרטיסים זמינים לך כישורים, כשרונות ואלמנטים קרביים. אל תחמיץ את ההזדמנות לנצל את יתרונות כאלה.

בדומה לפרויקטי דפדפן רבים Castlot יכול לשחק חלק בליגה. ליגה & ndash; עמותה של כמה שחקנים תריסר תחת הדרכתו של ראש אחד. יש לך את האפשרות להצטרף לליגה קיימות או ליצור משלך.

ממשק אינטואיטיבי, עלילה מעניינת, יש לי שחקנים את ההזדמנות לפתח את המשחק למבקר באתר לעתים קרובות. זה יכול להיות הבילוי היומי האהוב עליכם. נסה את זה ותראה בעצמך איך ממכר המשחק הזה הוא מצוין. הוא נשאר לאחל לך להישגים גדולים!

 

לשחק גם