מאבק טירה

שמות חלופיים: מאבק טירה

משחק טירה להילחם & ndash; הוא MMO מבוסס דפדפן בחינם על התפתחויות בפלסטין ב1,109. המשחק מספר את סיפורו של המאבק בין הצלבנים הנוצריים והערבים על שליטה בארץ.

פלסטין ב1,109 מהמולד. אפיפיור אורבן השני ארגן את מסע הצלב הראשון עם המילים Deus Lo Vult ("רצונו של אלוהים"), אלפי אצילים, פושעים, הרפתקנים ואיכרים פשוטים ואחרי שיחת האפיפיור טירה להילחם באינטרנט . צלבני נוצרי הצליח לכבוש את ירושלים בשנת 1099, נשא הפסדי בדיקה וכבדים גדולים בעיצומו של קרב. אבל ברגע שארץ הקודש נכבשה בשמו של ישו, סכסוכים בין שושלות הפרט באו לידי ביטוי. תככים וסכסוכים לכוח חילקו את הצבא פעם אחת המאוחד טירה להילחם באינטרנט .

לפני המשחק טירה להילחם , ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות מערכת כזו כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; הצטרפות במשחק טירה להילחם לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1.                   בעמוד הראשי, תבחרו וlaquo; raquo רישום &;

2.                   הזן את שמך;

3.                   יש להזין דואר אלקטרוני חוקית;

4.                   הזן סיסמא מאובטחת;

5.                   בחר & laquo; הרשמה & raquo;, ו[ 2] טירה להילחם הרישום נגמר.

אתה הטירה להילחם לשחק ולהכיר את היחידות צבאיות הנוצריות הבאות.

הוא הבסיס של כל צבא חי"ר טירה להילחם באינטרנט . זה הוא יעיל ביותר בקרבת לחימה נגד יחידות חי"ר אחרות.

הלנסרים מהווים את קו החזית במאבק טירה להילחם באינטרנט . חניתותיהם הארוכות מאפשרות להם לשמור על אויביהם במרחק ולהכות עבריין ראשון.

הקשתים יכולים לכסות את האויב ממרחק בטוח עם כמה מטחים של החצים הקטלניים שלהם טירה להילחם באינטרנט . הם יכולים להרוס את התקדמות האויב.

הטמפלרים & ndash; סייפים ואבירים אידיאליים של בית המקדש טירה להילחם באינטרנט . הם נלחמים נגד האויבים שלהם ללא רחמים בשם ה '.

הפרשים - הלוחמים האלה יש ניידות ומהירות גדולות על הסוסים מהירים שלהם טירה להילחם באינטרנט . יש להם יתרון משמעותי כאשר הם מופיעים לפני יחידות החי"ר בשדה הקרב.

The Killers - האנשים האלה הם מומחים בחדירה, חבלה ורצח חוזה טירה להילחם באינטרנט . בעזרתם אתה יכול לחבל מבנים ספציפיים השייכים לאויבים שלך.

אצילים האבירים של סנט ג'ון ממושמע והירא טירה להילחם באינטרנט . הם ישרתו אותך כשומרים של הטירה ולהגן עליך מפני מתנקשים.

אנשי ויקינגים הצפון הרוויחו את המוניטין שלהם כשומרי ראש של הקיסרים הביזנטי על נאמנותם ללא הגבלה ואומץ במשחק טירה להילחם . הם לא צריכים להיות ממוקמים במבנים נפרדים, אבל חייב להגן על הטירה במקרה של חבלה לפני האבירים של סנט ג'ון.

מרגלים טירה להילחם באינטרנט כדי לאסוף מידע על האויבים שלך. רמת הריגול שלך חייבת להיות גבוהה יותר מאשר את היריב שלך.

אתה צריך להרחיב על ידי מושלים במשחק טירה להילחם . מושלים יכולים לעורר ולשלוט ביסודות של הטירה החדשה.

לוחמים לאנס תמיד נמצאים בחזית ההתקפה או הקמפיין טירה להילחם באינטרנט . הם שומרים תוקפים במרחק עם החניתות הארוכות שלהם, ולכן יכולים להיות מאוד חשוב במהלך המשחק.

הערבים הם הנגע שלך צריך לחשוש לשריון שלו במשחק טירה להילחם . הם נלחמים נגד יריביהם ללא רחם בשמו של אללה.

חיילי חיל פרשים יש ניידות ומהירות גדולות על הסוסים מהירים שלהם טירה להילחם באינטרנט . יש להם יתרון משמעותי על פני יחידות חי"ר בשדה הקרב.

המשמרות מאוד ממושמעים ב[ 2] טירה להילחם באינטרנט . הם משמשים כדי להגן על הפנים של הטירה שלך ולהגן עליך מפני מתנקשים. שומרים לא צריכים להפריע להגנה של הטירה במהלך הקמפיין.

& nbsp;

לשחק ולנצח את המשחק הטירה להילחם !

 

לשחק גם