אוהדים

שמות חלופיים: אוהדים

לפני זמן לא רב הופיע באינטרנט משחק נהדר ומרגש עבור אוהדי כדורגל. האם אתה מופתע? זה בטח נשמע מוזר, אבל עכשיו יש לי אוהדי הסיכוי למצוא אנשים בעלי דעות דומות, כדי לתקשר עם אנשים שהם אוהדים של אותה קבוצת הכדורגל כמו שאתה ולשחק משחק מעניין. וכל זה ניתן לעשות בו זמנית.

במיוחד עבור אנשים שאוהבים כדורגל וכל שנייה יכולה רק לדבר על הקבוצה האהובה עליך, ואת המשחק האחרון של הקנס מרוקע עונש, ליצור אוהדי משחק מקוונים. אוהדים מקוונים & ndash; הוא משחק שלוקח אותך לתוך עולם שבו כולם אוהבים כדורגל, שבו לא אכפת אחד על הגורל של קבוצתו האהובה. משחק אוהדים מקוון זה הוא ההזדמנות שלך כדי למצוא את אותם אנשים, כמוך, שחיים כדורגל. כדי להשתתף בפרויקט, אשר מפגיש מספר גדול של אנשים מפינות שונות של כדור הארץ, שמחכים בקוצר רוח לכל משחק אליפות חדש ונהנים דנים משחקים עם אנשים בעלי דעות דומים, ובכך לחזק את הידידות בין האוהדים בחיים אמיתיים.

הרשם אוהדים של המשחק מתרחש הוא פשוט מאוד, המשחק אינו דורש התקנה בדיסק הקשיח ולהפעיל על כל מחשב. הרשם אוהדים & ndash; זה כמה צעדים פשוטים. & Nbsp; יש לך:

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לכלול את השם שלך,

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; את כתובת הדוא"ל של

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לבוא עם סיסמא

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; גם קיבל את הסכם משתמשים.

עכשיו אנחנו צריכים לבחור את צוות שאתה חולה, וליצור הפרופיל שלך. אוהדים של רישום המקוון היו מוצלחים, ואתה יכול להתחיל את המשחק.

אתה צריך לפקח על הבריאות של הדמות שלך, הכוח שלו & nbsp; הזריזות של הדמות, משום שהוא מאפשר חשוף ביותר לאויב ולמנוע להיטים קריטיים עבור ערמומית, תושייה וכעס. זה כל מה שאתה צריך אופי להחזיק קרבות. אז תוכל להצטרף לצוות שבו שחקנים אחרים הם אוהדים של אותו מועדון הכדורגל שאתה. אתה פעיל תשתתף בחייו של צוות. צוות חייב לעבור דרך הרמות, זה יהיה כדי לצבור נקודות. אוהדי משחק מקוונים נותן לך את היכולת לבצע את המשימה שתקבל חטיבה. משימות יכולות להיות שונות:

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נצחון על יריבים באזור

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הקרב על האצטדיון,

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; , ביליארד,

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; והחליף את shiz

ומידות; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; העבודה באתר הבנייה.

ראוי לציין כי בנוסף לצוות זה יש קופה משותפת, המשמשת לקנות מגוון רחב של שיפורים. בנוסף, לכל צוות ערכת עזרה ראשונה, שבה כל חבר בצוות יש את היכולת לשחזר את עצמו כמות מסוימת של נקודות בריאות. כנופיות יכולות גם להשתתף בטורנירים שבועי חטיבה, שתוצאותיו נקבעו על ידי צוות החזק ביותר.

כדי שתוכל לשחק האוהדים מקוונים המשחק הם מאוד מעניינים, כי במשחק יש חדר צ'אט ופורום שבו אוהדים יכולים לנהל משא ומתן בנושאי כדורגל שונים, חדשות כדורגל פרסום ולחפש חברים. לשחק משחק מקוון כמו אוהדיו, גם מי שלא מרגיש אוהד של כדורגל, כי לשחק יראה שכדורגל & ndash; זה לא רק משחק, אלא את העולם כולו שיכול להפתיע את כולם. שחק אוהדים אתה נהנה גם כי זה פרויקט שיאפשר לך לקחת חלק ישיר בדיונים על נושאי כדורגל האהובים עם חברים אחרים של הרשת. כאן יש לך ההזדמנות לא רק לשחק, לקחת חלק בלחימת האוהדים, ללכת בכיסא נדנדה ולתת הגיבור שלך נוף יפה, אלא גם כדי לשוחח עם חברים, התאמתם הודעות פרטיות ולדבר על צ'אט כדורגל. & Nbsp; אוהדים יכולים לשחק כל אחד. אל תבזבז את הזמן שלך לשווא, לרשום את המשחק וליהנות אוהדי הכדורגל ומצב רוח משחק מרגש. & Nbsp;

 

לשחק גם