הראש גדול Bash

שמות חלופיים: הראש גדול Bash

משחק גדול הראש Bash & ndash; דפדפן מרובה מודל חינם משחק דינמי מבוסס, משחק מלא בהרפתקאות מרגשות. שחקנים מוזמנים לנסוע חזרה לעולם שבו הגיבורים הם צעצועים ויניל צבעוניים. מאוסף גדול, אתה יכול לבחור את הגיבור האטרקטיבי ביותר, ולאחר מכן לנהל ולפתח את היכולת שלה. המהות של המשחק היא דומה במידה רבה למשחקים Deathmatch, אשר בפעם אחת הצליח לנצח את העניין של המספר העצום של משתמשים. גדול הראש Bash באינטרנט & nbsp; נתן למשתמשים את החברה nbsp Aeria ו; משחקים. מפתחים אתה בסביבה וירטואלית, שמשתוללת כל הזמן תקיעות, הדמויות נלחמים עם רובוטים ואחד עם השני, והרצח הוא דבר שבשגרה. כל זה מתרחש על מקומות 2D היפים. ברגע שנכנס לעולם הפנטסיה, אתה צלל לתוך האווירה והיא תוכל לחוות את הריגוש.

כדי לגשת ליקום הווירטואלי, ראשון שאתה צריך ליצור חשבון. אתה רק מילוי דקות בטופס ההרשמה קו הרצוי. גדול הראש Bash רישום ייקח אותך בעולם בהיר, עליז, מלא אירועים. בהתחלה מאוד אתה צריך להחליט על האופי, ורק אז להתמכר קרבות. כבר במגוון רחב נוכחי של צעצועים ויניל. ביניהם, Angry אדום מלונים זומבי אמאנו Imp Bloodfang Werewolf ליז אייב Sapien קראוס רוג'ר ורב דמויות כיף אחרות. אבל זה לא הגבול. כפרויקט מתפתח, יש לו & nbsp; בקרוב יהיו דמויות חדשות שתהיינה גם גדול הראש Bash לשחק. כל דמות מאופיינת בתכונות מסוימות, ואת המראה שלהם. אבל מי היית בוחר, יש לך עוד דרך ארוכה והרבה קרבות, שני רובוטים ושחקנים אחרים. הו, מה, מה, וזה לא חסר מתמודדים כאן! לכן, לרכוש כלי נשק ועוד. זרוע עצמך עם נשק שונים שאתה יכול מהפשוט ( רובים, להביורים, משגרי רקטות, מסורים חשמליים, וכן הלאה. ) עד (הנשק הייחודי לבה, בקבוק תבערה, ואחרים. ) יש חנות וירטואלית שבו אתה יכול להוציא את הכסף שנצברו. ויש את הכסף לרכישה, יש לך שוב ושוב להצטרף לקרב. אחרי הכל, נצחון מביא אותך תגמולים.

& nbsp;

לשחק את משחק גדול הראש Bash יכול להיות במצבים שונים: מרובה, שיתופי , מצבי צוות, & nbsp; וגפרורים (8 מתוך 8) ואהוב על מצב לכידת ניק רב. כל משטר ישמח עם הפתעות שלה אתה. נסה כל אחד מהם כדי למצוא את הכי האטרקטיבי. אני חייב לומר שאתה מרגיש בנוח בעולם המשחק די מהר, וללא קשר למצב ירגיש בטוח למדי. אחרי כל הממשקים זמינים, וכל תכונות משחק ברורות. אם אתם מתלבטים איך לבלות את זמן הפנאי שלך, אנסה לשחק את המשחק הזה. יתר על כן, זה די פעילות נינוחה, מרגיע וגם הוא זמין גדול הראש Bash בחינם. אתה לא תצטער על הבחירה שלהם! מזל טוב!

 

לשחק גם